تایید ما ویروس موارد افزایش در میان جهانی جدید محدودیت

توسط اریک تاکر, COSTAS KANTOURIS و کودی جکسونمیامی (AP) — کالیفرنیا و آریزونا و تگزاس و فلوریدا هم گزارش در مو

توسط ATSHNEWS در 26 تیر 1399

توسط اریک تاکر, COSTAS KANTOURIS و کودی جکسون

میامی (AP) — کالیفرنیا و آریزونا و تگزاس و فلوریدا هم گزارش در مورد 36,000 جدید کروناویروس موارد جمعه به عنوان محدودیت ها با هدف مبارزه با گسترش این بیماری همه گیر در زمان برگزاری در ایالات متحده و در سراسر جهان در یک نشانه نگران کننده یادآور روزهای تاریک ماه آوریل است.

با وجود محدودیت ها و افزایش تعداد تایید عفونت و نصب مرگ و میر هزاران نفر از auto-مسابقه طرفداران جمع آوری شده در Bristol Motor Speedway در تنسی برای نسکار رویداد. مقامات مجاز از 30000 در مسیر و این رویداد مشخص شده بزرگترین رویداد ورزشی پس از همه گیر در زمان برگزاری در آمریکا چهار ماه پیش.

اما وجود دارد در ادامه نشانه هایی که یک بازگشت به حالت عادی ممکن است بیشتر از بسیاری از رهبران پیش بینی کرده بود فقط هفته پیش.

کالیفرنیا و آریزونا و فلوریدا و تگزاس گزارش شده و در مجموع بیش از 450 جدید مرگ و میر. آلاباما گزارش یک بیماری همه گیر-بالا روز به روز بر تعداد 40 مورد مرگ و میر و گفت: مقامات دولت آغاز خواهد شد نیاز به ماسک صورت.

در تگزاس که دوباره تنظیم یک رکورد برای تایید موارد جدید, با نزدیک به 10,800 جمهوری خواه رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت به طور فزاینده ای با تاکید بر پوشش صورت به عنوان راهی برای جلوگیری از یکی دیگر از مستند که او نیست رد کرد.

مونتانا رژیم صهیونیستی است. استیو بولاک مورد نیاز ماسک در فضاهای عمومی و در بزرگتر, هوای آزاد, تجمعات در شهرستان که در آن چهار یا بیشتر مردم شناخته شده است به COVID-19. این دموکرات را به عنوان دولت گزارش یک رکورد تعداد موارد تایید شده.

در اوهایو رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine که در مواجهه با انتقاد از جمهوری خواهان بیش از کسب و کار تعطیلی به آدرس تلویزیونی با یک درخواست تجدید نظر عاطفی به ساکنان به فداکاری برای محافظت از همسایگان خود است. اما او را متوقف کوتاه الزامی ماسک.

در میان sternest اقدامات در نیویورک که در آن به لیبریا اندرو کومو اضافه شده به یک لیست در مجموع 22 متحده که بازدید کننده مورد نیاز خواهد بود به قرنطینه به مدت دو هفته اگر آنها دیدار سه جانبه دولت منطقه. خارج از دولت ورود مسافران در نیویورک فرودگاه از این کشورها به صورت یک $2,000 خوب و اجباری قرنطینه سفارش در صورتی که موفق به پر کردن یک فرم ردیابی.

گسترده رسیدن به این ویروس به ارمغان آورده است موشکافی به فرمانداران' تصمیم گیری. اوکلاهما رژیم صهیونیستی است. کوین Stitt اول-اصطلاح جمهوری خواه فرماندار که مورد حمایت یک کشور تهاجمی ترین بازگشایی طرح شد اولین فرماندار ایالات متحده اعلام کرد که او تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19. او قصد دارد به قرنطینه در خانه.

Stitt که در برابر یک ایالت در دستور ماسک و به ندرت می پوشد یک خود را با حضور رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع در تولسا در ماه گذشته که کارشناسان بهداشت و گفته اند به احتمال زیاد منجر به افزایش coronavirus موارد وجود دارد. Stitt گفت که او با اعتماد به نفس در او نیست قرارداد این ویروس در این جمع.

"تا آنجا که در آن او آلوده شد آن را واقعا ناشناخته," دکتر گفت: Lance ریچارد فرای, اوکلاهما, را کمیسیون بهداشت و درمان.

فلوریدا پیشی گرفته 300,000 تایید موارد گزارش 10,181 عفونت های جدید به عنوان آن روزانه به طور متوسط نرخ مرگ و نگه می دارد در حال افزایش است. عمده شهرهای مورد نیاز, ماسک, اما رژیم صهیونیستی. ران DeSantis کاهش یافته است به صدور یک ایالت سفارش با این استدلال که این بهترین تصمیم و اجرا به صورت محلی.

هنوز فرماندار جمهوری خواه در جمعه عینک, ماسک, در حالی که صحبت کردن علنی برای اولین بار در یک میزگرد کنفرانس خبری با میامی-Dade شهرستان شهرداران.

"ما شکسته تنها-بعد پرونده چندین بار در این هفته وجود دارد هیچ چیز در مورد آن است که می گوید ما در حال تبدیل گوشه و یا دیدن نور در انتهای تونل. من نمی بینم که در این شماره گفت:" دکتر نیکلاس Namias رئیس تروما و جراحی مراقبت ويژه در یادبود جکسون در بیمارستان.

او گفت: کاهش ظرفیت تخت است که ایجاد مشکلات در میامی به مرکز پزشکی.

"ما در حال رسیدن به نقطه ای که آن را به کامل است. ما gridlock و ما قادر نخواهد بود به بیماران و آنها فقط انباشته در اورژانس" Namias گفت.

در واشنگتن یک تقسیم رویکرد به همه گیر ریخته به نمایش عمومی در مد فوق العاده ای با تجارت مشاور پیتر ناوارو سوژه متحرک از روبرو Dr. Anthony Fauci, ملت را بالا بیماری های عفونی متخصص. Fauci به نام انتقاد "مزخرف" و "کمی عجیب و غریب است." مغلوب ساختن پیشی جستن در پا به داور گفت: "ما همه در این تیم است."

کسب و کار برقرار محدودیت بیش از حد با خارج شدن ایالات متحده به بزرگترین خرده فروش به مشتریان نیاز به پوشیدن پوشش صورت در همه آن باشگاه سام و اسم فروشگاه. در لاس وگاس برخی از قمار شروع به محدود کردن سیگار برای حفظ مشتریان از بین بردن ماسک آنها نیاز به پوشیدن.

برگزارکنندگان لغو 2021 رز رژه در پاسادنا کالیفرنیا به دلیل همه گیر و تاثیر آن بر دوربرد برنامه ریزی برای سال جدید, سنت, با توجه به مسابقات گل انجمن. اما دیزنی جهان رفت جلوتر با نورد باز از آن فلوریدا پارک آغاز شده است که آخر هفته گذشته استقبال بازدید کنندگان به پارک پروازی اپکوت و استودیوهای هالیوود با وجود افزایش موارد در دولت است.

کشورهای دیگر در ضمن تحمیل مستندات و اجرا جدید چک های بهداشتی در مرزهای خود را.

همه مسافران پس از رسیدن در یونان از مرز مشترک با بلغارستان شد مورد نیاز برای حمل منفی coronavirus نتایج آزمون صادر شده قبلی 72 ساعت است. قوانین جدید که به دنبال افزایش گردشگری مرتبط با COVID-19 موارد باعث فوری کاهش ورود در مقایسه با روز های اخیر.

Gergana Chaprazova, 51, از Plovdiv در جنوب بلغارستان, برنامه ریزی برای بازدید از یونانی ساحلی شهر کاوالا با شوهرش شکایت کرد که او در حال آزمایش دوباره.

"من باید صبر کنید برای تست اما من (در حال حاضر) یک آزمون از بلغارستان. من نمی فهمم که چرا من باید یک تست در اینجا," او گفت: آسوشیتد پرس.

بیش از 13 میلیون coronavirus موارد تایید شد در سراسر جهان با بیش از 580,000 مرگ و میر با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز. تعداد واقعی تصور می شود به مراتب بالاتر برای تعدادی از دلایل از جمله محدود تست.

رومانی با اشاره به افزایش تعداد عفونت های, اعلام 30 روز گسترش در سراسر کشور وضعیت هشدار است. و ساکنان استرالیا را در دومین شهر ملبورن هشدار داده شد تا با رعایت مقررات مستند و یا در صورت تشدید محدودیت.

"زمان برای هشدار در زمان برش مردم کساد است" ویکتوریا دولت برتر Daniel Andrews گفت.

در اسرائیل مقامات هشدار داده است که اگر عفونت اعداد نمی رویم در روزهای آینده آنها انتخاب خواهد شد اما به قفل کردن کل کشور دوباره به عنوان آن را در بهار.

آفریقای جنوبی است که در حال حاضر نشانه هایی از غرق و توسط pandemic — شوم چشم انداز برای بقیه قاره از 1.3 میلیارد نفر است.

ممنوعیت فروش الکل و یک شبانه مقررات منع رفت و آمد بودند reimposed این هفته به منظور کاهش حجم از بیماران تروما به بیمارستان ها که در حال تلاش برای مقابله با هجوم COVID-19 بيمار. یک نتیجه بیشتر اقتصادی درد در یک کشور که در حال حاضر بالا است و نرخ بیکاری از 30٪.

___

تاکر گزارش از واشنگتن است. Kantouris گزارش از Promachonas یونان. AP خبرنگاران در سراسر جهان کمک به این گزارش.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب