کمیسر راب مانفرد می گوید فصل بیس بال در معرض خطر

توسط رونالد BLUMنیویورک (AP) — بیس بال کمیسر راب مانفرد می گوید ممکن است وجود دارد بدون بازی های لیگ در این سا

توسط ATSHNEWS در 27 خرداد 1399

توسط رونالد BLUM

نیویورک (AP) — بیس بال کمیسر راب مانفرد می گوید ممکن است وجود دارد بدون بازی های لیگ در این سال پس از شکست در مذاکرات میان تیم ها و اتحادیه بازیکنان در نحوه تقسیم پول در یک فصل تاخیر coronavirus بیماری همه گیر.

لیگ همچنین نشان داد چند بازیکن در لیگ فهرست اسامی آزمایش مثبت برای COVID-19.

دو روز پس از اتحادیه سر تونی کلارک اعلام اضافی مذاکرات بیهوده مانفرد معکوس و موقعیت خود را از هفته گذشته زمانی که او گفت که او "100%" خاص 2020 فصل را شروع می شود.

معاون کمیسر دن Halem با ارسال هفت-صفحه نامه ای به بازیکنان' association رئیس مذاکره بروس مایر درخواست اتحادیه اینکه آیا آن را به چشم پوشیدن از تهدید به اقدام قانونی و به MLB به اعلام یک بهار آموزش گزارش تاریخ و منظم-برنامه فصل.

این فقط آخرین افزایش می بارند در ورزش مشاهده اختلافات بیش از شروع فصل به عنوان یک اولیه نبرد جلوتر از چانه زنی به جای نیروی کار قرارداد که در دسامبر منقضی می شود. 1, 2021.

"این فقط یک فاجعه برای ما بازی کاملا بدون هیچ تردیدی در مورد آن" مانفرد گفت: در طول یک ظاهر on ESPN. "این نباید اتفاق می افتد و این مهم است که ما پیدا کردن یک راه برای به دست آوردن آن گذشته و بازی برگشت در زمین به نفع طرفداران ما."

آموزش بهار متوقف شد, به دلیل همه گیر در مارس 12, دو هفته قبل از باز کردن در شب و دو طرف توافق مارس 26 چگونه به تجدید نظر در کار خود معامله به حساب برای ویروس.

پس از آن که خصومت را تشدید کرده به 1990s سطح به عنوان طرف رد و بدل شده را ارائه می دهد. MLB ادعا می کند تیم نمی توانیم به بازی بدون طرفداران و پرداخت هزینه سرشکن حقوق خواهان در مارس معامله که شامل یک ارائه برای "حسن نیت" در مذاکرات بیش از امکان بازی در خالی ballparks یا خنثی سایت.

"گسترش COVID-19 شیوع بیماری در سراسر کشور در طول هفته گذشته و این واقعیت که ما در حال حاضر می دانم چندین 40-مرد فهرستی از بازیکنان و کارکنان که آزمایش مثبت افزایش یافته است خطرات مرتبط با شروع بهار آموزش در چند هفته آینده" Halem نوشت: در نامه خود به مایر که به دست آمده توسط AP.

Halem ارسال مایر یک نامه با لحن طعنه آمیز جمعه همراه MLB آخرین پیشنهاد و مایر در پاسخ خصمانه دایره زنگی شنبه به عنوان طرف memorialized موقعیت جلوتر از امکان شکایت قبل از پانل ریاست مستقل داور علامت Irvings. Halem نامه دوشنبه خواسته اتحادیه برای بسیاری از توضیحات از مواضع خود است.

"من توجه داشته باشید که هر دو NBA و NHL دو لیگ است که شما بارها و بارها مرجع در نامه خود قصد ندارم به از سرگیری بازی تا حدود Aug. 1 و هر دو قصد ادامه بازی در تعداد محدودی از سایت ها با یک قرنطینه رویکرد" Halem نوشت. "لطفا اجازه دهید ما می دانیم انجمن نمایش در quarantining بازیکنان در لیگ-تایید هتل ها (مانند NBA دنیای دیزنی مدل) زمانی که آنها هنوز در ballpark اگر شرایط بدتر در طول چند هفته آینده."

کلارک بود با صدور بیانیه ای خبر داد و گفت: MLB: "از آن زمان به بازگشت به کار. به ما بگویید هنگامی که و که در آن." این اتحادیه پس از آن گفت: ممکن است تنظیم یک شکایت به دنبال اضافی اقتصادی اسناد و مدارک و پول خسارت است که می تواند در مجموع 1 میلیارد دلار یا بیشتر.

"بازیکنان منزجر که پس از غارت مانفرد صراحت گفت: بازیکنان و طرفداران است که وجود دارد خواهد '100%' یک سال 2020 فصل او تصمیم گرفته است برای رفتن به عقب در خود کلمه است و در حال حاضر تهدید به انصراف از کل فصل" کلارک در بیانیه ای گفت شنبه.

"این آخرین تهدید است فقط یک نشانه است که لیگ اصلی بیس بال است مذاکره در ایمان بد از آغاز" کلارک اضافه شده است. "این همیشه در مورد استخراج اضافی کاهش پرداخت از بازیکنان است و این فقط یک روز دیگر و یکی دیگر از ایمان بد تاکتیک در جریان مبارزات انتخاباتی."

مانفرد گفت: پیش از هفته گذشته تازه کار, پیش نویس است که شانس یک فصل بود "100%."

او معکوس و موقعیت خود را دوشنبه.

"من مطمئن هستم. من فکر می کنم وجود دارد خطر واقعی; و تا زمانی که وجود دارد هیچ گفت و گو است که خطر واقعی این است که رفتن به ادامه" مانفرد گفت: ESPN. "صاحبان 100% متعهد به گرفتن بیس بال عقب در این زمینه است. متاسفانه من نمی توانم به شما بگویم که من 100% مطمئن است که این اتفاق خواهد افتاد."

بازیکنان فکر می کنم مانفرد با تاخیر به کوتاه شدن برنامه های خود پرداخت.

"پس از دستبرد زدن به توضیح ما چگونه شما می توانید 100 ٪ اطمینان حاصل کنید که وجود دارد رفتن به بیس بال اما با اعتماد به نفس وجود خواهد داشت بیس بال در همان زمان؟" Cincinnati پارچ ترور بائر توییتی. "تاکتیک است به بلوف با `هیچ فصل دوباره و تاخیر یکی دیگر از 2-3 هفته."

Halem خواسته اتحادیه به صورت کتبی به جلو بروید با این فصل است.

"راب مانفرد و صاحبان در حال راه رفتن بر روی خود کلمه...دوباره ایم" واشنگتن پارچ حداکثر Scherzer عضو اتحادیه هشت مرد اجرایی فرعی. "طرفداران سزاوار نیست این. بنابراین من می گویم یک بار دیگر آن را به ما بگویید هنگامی که و که در آن."

MLB ساخته شده است سه اقتصادی ارائه می دهد آخرین ارائه تضمین بازیکنان 70 درصد از حقوق خود را به عنوان بخشی 72-برنامه بازی آغاز ژوئیه 14 و افزایش مجموع به 80% اگر postseason به اتمام است.

بازیکنان قبلا ارائه دو پیشنهاد برگزاری موقعیت خود را که هیچ اضافی کاهش پرداخت شد قابل قبول فراتر از سرشکن حقوق برای سال 2020 است که آنها تا به حال به توافق در ماه مارس است. که معامله به نام برای $170 میلیون در حقوق و دستمزد پیشرفت و تضمین خدمات اعتباری زمان اگر بازی ها در این سال است.

مانفرد تهدید کرده بود کوتاه تر برنامه شاید در حدود 50 بازی. این اتحادیه می تواند پاسخ با تشکیل پرونده شکایت استدلال بازیکنان باید پرداخت شود برای فصل 119 بازی آنها در ابتدا پیشنهاد شده است. اتحادیه اول طرح امر در حقوق نزدیک به 3 میلیارد دلار.

بازیکنان عصبانی هستند زیر پنج سال از تخت حقوق از دست رفته شکایت ادعا توله شیکاگو دستکاری زمان سرویس از ستاره سوم baseman کریس برایانت در نقض قرارداد کار و اتهامات چند تیم را به درستی نمی با استفاده از درآمد های حاصل که این اتحادیه به نام "تانک."

بازیکنان امید به دیدن اسناد جزئیات منطقه ای ورزشی شبکه' توافق با تیم مالی منافع MLB صاحبان RSNs و سرمایه گذاری املاک و مستغلات در مجاورت ballparks به علاوه MLB شرکت های وابسته مانند MLB Network, MLB پیشرفته رسانه ای و بم تکنولوژی. در طول یک شکایت آنها بپرسید Irvings به منظور تولید سند.

در مارس توافق دو طرف متعهد به "کار در ایمان خوب به عنوان به زودی به عنوان عملی شروع بازی و کامل کمال 2020 قهرمانی فصل و پس از فصل است که از لحاظ اقتصادی امکان پذیر سازگار با" یک سری از مقررات.

غایب مانفرد رضایت این توافق گفت: فصل خواهد آغاز نشده مگر در مواردی که وجود دارد هیچ محدودیت های مسافرتی در آمریکا و کانادا تأثیر بازی بدون محدودیت در تجمع جرم در تمام 30 به طور منظم فصل ballparks و هیچ سلامتی یا خطرات ایمنی در بازی در مقابل هواداران در به طور منظم استادیوم. اما آن را نیز به شرطی که طرف "مورد بحث در ایمان خوب اقتصادی امکان بازی کردن بازی ها در غیاب تماشاگران و یا در مناسب جایگزین خنثی سایت."

MLB گفت: این اتحادیه آن را از دست دادن اضافی $640,000 برای هر یک به طور منظم فصل بازی با هیچ دروازه درآمد و نمی خواهید به گسترش به طور منظم فصل گذشته هفت. 27 دلیل آن ترس از موج دوم coronavirus می تواند به خطر اندازد postseason زمانی که $787 میلیون از پخش درآمد به دست آورده است.

___

AP ورزشی نویسنده جو Reedy کمک به این گزارش.

___

بیشتر AP MLB: https://apnews.com/MLB و https://twitter.com/AP_Sportstinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب