ستون: وداع از ماهی یاب

این لوول خورشید به این کاتب فرصت را خارج از منزل به بیش از 34 سال پیش.سپس ورزشی, ویرایشگر, Dennis Whitton به م

توسط ATSHNEWS در 21 تیر 1399

این لوول خورشید به این کاتب فرصت را خارج از منزل به بیش از 34 سال پیش.

سپس ورزشی, ویرایشگر, Dennis Whitton به من این شانس را به انعطاف پذیری بال من در بسیاری از جهات در شکار, ماهیگیری و کمپینگ, تیراندازی, ورزشی و خیلی بیشتر.

من ملاقات بسیاری از صدها نفر از شما در طول سال و صدها نفر بیشتر از شما به من نوشت و ارسال شده در عکس — بسیاری از ما قادر به استفاده از این صفحات است. مورد علاقه من, تصاویر و داستان ها همیشه و همیشه خواهد بود از بچه ها که خود را برای اولین بار ماهی و یا صعود یک قرقاول گوزن و یا شاید از دست رفته بود اما یک حافظه بزرگ است.

پس از همه بچه ها هستند که در آینده از خارج از منزل.

بیشتر لوول ماهیگیران پرواز هستند اما حافظه در حال حاضر. رهبران در حال عبور و هیچ کس را به جای خود. یک عضو هنوز هم در اینجا و یک دوست بسیار خوب در حال حاضر است یک مرد که معرفی باشگاه و خودش را به من پس از من در اینجا آغاز شده باب Simard.

Simard از من دعوت به یک جلسه و به من صحبت می کنند به 60 یا 70 از اعضای حاضر در جلسه. سپس آنها گره خورده است تا برخی از مگس و در مورد ماهیگیری بزرگ رویداد بر روی رودخانه. جلسات تمام شد باز به مردم است.

آنها نیز برگزار می شود بزرگترین ماهیگیری رویداد در مرریمکک رودخانه هر سال با بیش از 1000 نفر ورود و کمپینگ در سواحل رودخانه. هدفمند ماهی بودند smallmouth largemouth و البته کپور.

برخی از شما باید ماهی گرفتار شده و تصاویر را در این صفحه از شما بودند مانند اسکات i. t. b. او رشد کرده است به جریمه نقدی بالغ و پدر. I. t. b است و همچنین بهترین ماهی ماهیگیر در تمام انگلستان به تازگی ابتلا به 50 پوند وحش به راحتی besting ایالت ماساچوست رکورد. اما او تصمیم به انتشار این ماهی به جای کشتن آن. یک ورزشکار واقعی.

مایک Peeples و عروس خود را به من فرستاده بزرگ striper تصویر آنها در زمان در مرریمکک یا کنکورد رودخانه. سپس در این سال استخوانی جانور دیگری در مرریمکک رودخانه 200 پوند گرفتن و انتشار ماهیان خاویاری.

آن را نیز یک زمان سخت که چند لوول و خواندن افسران پلیس من تا به حال شکار با خرس رفت و در یک سفر شکار به Anticosti جزیره و هرگز بازنگشت. به عنوان آنها سقوط هواپیما در, New Brunswick خود را در پرواز.

بچه ها من سندی لری و بروک بزرگ شده در این صفحات و به تماشای خود در چاپ هر هفته. در ابتدا آن را یک معامله بزرگ دیدن بابا در این مقاله پس از آن مانند یک جفت دمپایی آنها قدیمی و فرسوده.

من وعده داده شده تام Shattuck من را به کل یک صفحه اینجا. اما همه شما می دانید این است که سخت ترین مقاله من نوشته اند در 34 سال است. شما شده اند یک اسیر ، اما زمان آن رسیده است که دوستان من برای خداحافظی.

من آرزو می کنم همه شما تنگ خطوط مستقیم فلش و خدا نگهدار.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب