کالج, مجله Top 10 کالج در پنسیلوانیا برای سال 2020

پنسیلوانیا است. خانه به فیلادلفیا, شهر عشق برادرانه و پیتسبورگ فولاد شهر و همچنین بسیاری از شهرهای کوچک و شهره

توسط ATSHNEWS در 27 تیر 1399

پنسیلوانیا است. خانه به فیلادلفیا, شهر عشق برادرانه و پیتسبورگ فولاد شهر و همچنین بسیاری از شهرهای کوچک و شهرهای کوچک در میان است. از شهر های کوچک کالج ها به شهر بزرگ دانشگاه پنسیلوانیا ارائه می دهد مقدار زیادی از گزینه ها برای دانش آموزان از تمام منافع و ترجیحات. کالج, مجله, رتبه بندی بهترین دانشگاه های در پنسیلوانیا بر اساس دانشگاهیان زندگی دانشجویی قابل توجه فارغ التحصیلان محل سکونت و زندگی پس از فارغ التحصیلی.

بررسي فايلهاي 10 کالج در پنسیلوانیا!

10. Indiana University of Pennsylvania

یک دانشگاه فقط 60 کیلومتر از پیتسبورگ IUP ارائه می دهد مقرون به صرفه آموزش و پرورش در یک محیط گرم و نرم. "IUP به من داده است که منابع و مهارت های لازم برای رشد فراتر از مدل IUP" الیزابت دوم, Garraway, گفت:. "مردم باید نگاه به IUP اگر آنها می خواهند که این خانواده صمیمی در مطالعه خود. ما واقعا به عنوان یک تیم کار." برای $13,831 یک ترم دانش آموزان می توانید انتخاب کنید از بیش از 140 رشته و تبدیل شدن به درگیر در یکی از بیش از 30 سازمان های زندگی یونانی در برخی فرهنگی مبتنی بر و متعهد به تقویت روابط با همسالانفارغ التحصیلان و جامعه از جمله مشارکت با ایران راه, American Cancer Society, ایندیانا, شهرستان شروع به سر و Make-A-Wish.

در واقع IUP یونانی جامعه با هم می آید هر سال به اعطای آرزوی یک بیماری علاج کودک از غرب پنسیلوانیا برای فوق سازمان است. "خارج از کلاس درس وجود دارد بنابراین بسیاری از سازمان ها و باشگاه ها و فعالیت های اجتماعی را آسان" Garraway گفت. "IUP واقعا من خانه دور از خانه." فارغ التحصیلان می توانید انتظار برای کسب و دستمزد به طور متوسط از $45,600 هنگام ورود نیروی کار است.

9. دانشگاه کارنگی ملون

آیا می دانید اندی وارهول و Josh Groban رفت به دانشگاه کارنگی ملون? با آن 80 گزینه های اصلی در دانشکده ها از جمله دانشکده علوم رایانه دانشگاه کارنگی خربزه دانش آموزان ارائه می دهد تحقیقات درسی و فوق برنامه فرصت برابر کسانی که از یک دانشگاه بزرگتر. آن طراحی گرافیک برنامه قرار گرفت بهترین از نوع خود توسط کالج مجله. دانش آموزان انتظار می رود برای کسب و دستمزد به طور متوسط از $70,900 پس از فارغ التحصیلی. حدود 61 درصد از دانش آموزان پیدا کردن تمام وقت اشتغال و 27.2 درصد ادامه تحصیلات خود را در عرض چند ماه پس از اتمام مطالعات کارشناسی.

دانش آموزان به دنبال درگیر می توانید پیوستن به یکی از پردیس' 23 یونانی سازمان های زندگی که منجر هزار ساعت به جامعه و بشردوستانه علل و نگه حوادث سنتی مانند یونانی می خوانم و تقریبا نیمه شب صبحانه. علاوه بر این سازمان های متعدد پشتیبانی کارنگی ملون برنامه پیتسبورگ اتصال به یک فرصت برای دانش آموزان برای تبدیل شدن به درگیر در فولاد شهر و از غرب پنسیلوانیا جامعه از طریق تفریحی و حفاظت از فعالیت های. با بیش از 250 تشکل های دانشجوییمانند 1000plus روز از خدمات جامعه زنان مهندسین و اسکاچ n'Soda تئاتر یکی از ایالات متحده آمریکا قدیمی ترین دانشجویی تئاتر سازمان کارنگی ملون فراهم می کند فرصت های متعددی برای مشارکت در خارج از کلاس درس.

8. Lehigh University

بسیار رقابتی دانشگاه در بیت لحم لهیق فارغ التحصیلان پیوستن به یک شبکه فارغ التحصیلان از 85,000 اعضای فعال. سارا بمباران ارشد کاردانی مدیر پذیرش و فارغ التحصیل از لهیق باعث می شود مطمئن شوید که دانش آموزان آینده نگر آگاه از میراث آنها خواهد بود که با توجه به پیوستن به تبدیل شدن به یک کوه شاهین. "این شبکه فارغ التحصیلان کمک می کند تا با ارائه حرفه ای کمک آموزشی و حتی دوستی" بمباران گفت. "من افتخار نوآورانه برنامه های دانشگاهی و ما تمایل به شروع جدید رشته – و یک نام تجاری جدید دانشکده بهداشت. من با افتخار از رشد است و همچنان در این مناطق از تنوع و شمول برای دانش آموزان در همه زمینه." هفتاد درصد از فارغ التحصیلان پیدا کردن شغل پس از فارغ التحصیلی به طور متوسط حقوق و دستمزد $67,000 در حالی که 23 درصد از فارغ التحصیلان تحصیلات خود را ادامه.

ورزش و زندگی یونانی سازمان های محبوب رسانه های اجتماعی برای کوه Hawks. Lehigh ارائه می دهد 23 بخش 1 برنامه و بیش از 40 IM و تیم های باشگاه و همچنین 22 یونانی سازمان. در این درس دانش آموزان می توانید انتخاب کنید از بیش از 100 رشته. "ما به دنبال دانش آموزانی که می خواهند تفاوت را درخواست آنچه که آنها در حال یادگیری در معنی تجربی راه و که می خواهند به ایجاد ارتباط با یک جامعه از پژوهشگران و فارغ التحصیلان" بمباران گفت. Lehigh ارائه می دهد آرایه ای از فعالیت ها و ترم به دانش آموزان در یک شهر کوچک محیط زیستو شما می توانید انتظار پشتیبانی کامل از شبکه فارغ التحصیلان پس از فارغ التحصیلی.

7. دانشگاه Susquehanna

واقع در Selinsgrove, و خانه به Riverhawks, Susquehanna دانشگاه دارای شهرت برای ارائه بزرگ مدرسه فرصت ها در محیط مدرسه است. ارائه 48 رشته های Susquehanna فارغ التحصیلان کسب درآمد به طور متوسط از $52,500 ده سال پس از ثبت نام. فارغ التحصیلان شبکه می ایستد در بیش از 19,600 افتخار عضو و ورزشی بخش ارائه می دهد 23 بخش 3 تیم به عنوان به خوبی به عنوان 8 تیم های باشگاه ها و فرصت های متعدد برای IM لیگ.

Susquehanna نیز ارائه می دهد 11 یونانی, زندگی, سازمان, منطقه ای که در آن تقریبا 30 درصد از بدن دانش آموز شرکت می کند. "من انتخاب Susquehanna چون به محض این که من راه می رفت در دانشگاه احساس کردم صفحه اصلی" دانشجوی سال اول Bryleigh Felty گفت. "یکی دیگر چیز زیادی در مورد سو است و در کلاس اندازه و محل. آن را مانند یک پردیس زیبا. من نمی توانستم تصور کنید که در هر نقطه دیگری است." اما آنچه واقعا مجموعه Susquehanna جدا از سایر دانشگاه های خود است, تحصیل در خارج از کشور فرصت های.

به عنوان بخشی از فرصت های جهانی خود را (رفتن) برنامه های دانشگاه نیاز به دانش آموزان به مطالعه و دور از دانشگاه در یکی از 100 برنامه در 55 کشور. رویای تحصیل در هند و چین و آرژانتین یا فیلیپین ایرلند ؟ Susquehanna می خواهد را که اتفاق می افتد. اگر دانشجویی برای طراحی برنامه های خود را, آنها می توانید انجام دهید که فقط توسط customing این مدت مقصد و آموزش و پرورش. چقدر سرد است ؟

6. کوتزتاون دانشگاه

گزارش این آگهی

که قبلا شناخته شده به عنوان "معلم مدرسه" کوتزتاون دانشگاه نشسته در این شهر کوچک که bares نام آن است. "هنگامی که من برای اولین بار تور Kutztown من بلافاصله در عشق سقوط کرد با این دانشگاه و اطراف منطقه" دانشجوی سال اول Kayla شری گفت. "این فقط احساس مانند خانه من است." در حالی که آموزش و پرورش خود را نان و کره کوتزتاون ارائه می دهد بیش از 100 عمده دیگر گزینه هایبالا تعداد برای یک مدرسه کوچک. فقط برای $11,004 یک ترم 93 درصد از فارغ التحصیلان شاغل هستند و یا ثبت نام در یک برنامه دیگر پس از فارغ التحصیلی درآمد و دستمزد به طور متوسط از $43,100. "این همه چیز من بود به دنبال در یک مدرسه از جمله دانشگاهیان دور از خانه, قیمت و دخالت فرصت" شری گفت. کوتزتاون فراهم می کند معتبر و محیط صمیمی اما نیز ارائه می دهد 21 بخش 2 برنامه های ورزشی و همچنین 17 تیم های باشگاه و چند IM تیم است.

نیز وجود دارد 24 یونانی سازمان های زندگی در Kutztown که همه تمرکز بر روی متوحش کننده, پیشگیری و همچنین توسعه مهارت های رهبری و دوستی است. "من صحبت کردن در مورد مدرسه من اغلب و عشق به گفتن دانش آموزان آینده نگر در مورد تجربیات من چون من واقعا دوست دارم که من در هستم" شری گفت. "من مطمئن هستم که من ساخته ام مادام العمر دوستان در اینجا. کوتزتاون واقعا همه را دارد, بنابراین اگر شما می خواهید یک خانه دور از خانه, KU است که مدرسه خود را!" کوتزتاون فراهم می کند یک شهر کوچک احساس می کنید در حالی که یک سنگ پرتاب دور از Lehigh County و فیلادلفیا, دادن به دانش آموزان این فرصت را به پیدا کردن هر دو فعالیت ها و دوستان برای همیشه لطفا برای در گره محیط زیست و رزومه کاری ساختمان فرصت در شهرستانها بزرگ است. مانند هانا مونتانا گفت: آن را به بهترین از هر دو جهان.

5. دانشگاه

در قلب فیلادلفیا معبد ارائه می دهد مقرون به صرفه با کیفیت عالی آموزش و پرورش گزینه ای برای دانش آموزان آینده نگر به ویژه کسانی که در حومه شهر که ممکن است منابع و یا بودجه را به حرکت به یک کالج دورتر. قابل توجه اعضای انجمن فارغ التحصیلان بیش از 307,000 اعضا عبارتند از Diplo, Jesse Williams و Bob Saget. با یک 14:1 دانشجو به اعضای هیات علمی نسبت معبد ارائه می دهد 86 رشته های با فرصت های بی شماری برای تجربه در شهر عشق برادرانه. "من تصمیم به رفتن به معبد به دلیل فضای شهر. من دوست دارم که چگونه شادمان و متنوع است و معبد است نه بیش از حد دور از مرکز شهر" دانشجوی سال اول Blessyn Marcelle گفت. "مردم باید در نظر بگیرید که در اینجا اگر آنها می خواهند به تجربه خود به فیلادلفیا فرهنگ است. واقعا شهر و وجود دارد مقدار زیادی به اکتشاف." دانش آموزان دسترسی به تماشای جغدها' 19 بخش یک ورزش و فیلادلفیا تیم های حرفه ای به رقابت بپردازند. علاوه بر این معبد پرورش مشارکت جامعه محلی ساکنان و کسب و کار خود را از طریق 32 یونانی, زندگی, سازمان, ستاره برنامه و برادران بزرگ و خواهران. "چیزی که من بیشتر دوست دارم این است چگونه معبد می کند بسیاری از توسعه جامعه در شمال فیلادلفیا بیش از حد که باعث می شود ارتباط بین بدنه دانشجویی و اطراف محله های قوی تر" Marcelle گفت. اگر شما به دنبال برای ایجاد یک تفاوت در طول کارشناسی, اتمام معبد.

4. دانشگاه پیتسبورگ

پیت حاکم عالی در میان دانشکده ها در فولاد شهر. مباهات یک شبکه فارغ التحصیلان بیش از 331,000 این پلنگ باید 60 ورزشی باشگاه تیم و 14 مرکز تناسب اندام است. زندگی یونانی در پیت ارائه می دهد سه شوراها و بیش از 2000 عضو کلی که متعهد به بهتر خود آکادمیک. شرکت در خدمات اجتماعی و انسان دوستی مسائل مورد علاقه بسیاری از Panthers از جمله کالج, رقص ماراتن بزرگترین دانشجو-اجرای بشردوستی در دانشگاه.

دانش آموزان با بیحوصلگی حرف زدن در مورد فرصت های ارائه شده توسط شرکت در پیت به دلیل آن شهر محل سکونت. "من انتخاب پیت زیرا من می دانستم که آن را تا به حال تعداد زیادی از معتبر رشته علوم و فرصت ها به خصوص اینکه در یک شهر با بسیاری از بیمارستان ها و طرح پژوهشی" دانشجوی سال اول اشلی هیلمن گفت. "من فکر می کردم من نمی خواهم برای رفتن به مدرسه در یک شهر پس از بازدید از پیت پردیس من متوجه شدم آن را احساس نمی مانند کاملا شهری پردیس." با شهر می آید و مقدار زیادی از فرصت های به سرگرم کننده و درگیر شدن در همه چیز پیتسبورگ ارائه می دهد; برخی از مکان و حتی ارائه تخفیف به پیت دانش آموزان از طریق سازمان هایی مانند پیت هنر و قدرت پورت. هیلمن گفت: "پیت چنین استقبال جامعه با بسیاری از حوادث برای دانش آموزان برای رسیدن به هر یک از دیگر و استادان." دانشگاهیان در پیت هستند قطعا ستارگان نیز ارائه 79 رشته با متوسط حقوق و دستمزد پس از فارغ التحصیلی از $45,438.

3. Villanova

وحشی شناخته شده برای بیش از فقط طبقه بسکتبال برنامه. واقع در 45 دقیقه خارج از فیلادلفیا, فیلادلفیا به 22 بخش 1 تیم و همچنین 30 تیم های باشگاه و عظیم پنج مرکز تناسب اندام است. "وقتی که من تعداد بازدید ویلانووا در نامزد های من بلافاصله احساس مورد استقبال همه-دانشجویاناعضای هیات علمی و کارکنان. مردم را تبدیل به من نزدیک ترین دوستان گرامی" گفت: دانشجوی کارشناسی ارشد تیلور Lindenmuth. "Top-notch اساتید را تبدیل به مربی های من. کارکنان را تبدیل به من و هواداران است." با یک دانشجو-به-دانشکده نسبت 11:1 و بیش وجود دارد 123,000 فعال فارغ التحصیلان و اعضای شما باید همه چیز شما نیاز به پیدا کردن یک شغل پس از گرادیان.

در واقع 75.5 درصد از grads پیدا کردن تمام وقت اشتغال قرار دادن و 16 درصد در پیدا کردن و قرار دادن در بالاتر-برنامه های آموزش. "من انتخاب ویلانووا برای کارشناسی برای دانشگاهیان... این کارآموزی, عدالت اجتماعی, مستند برنامه و تحصیل در خارج از کشور و فرصت ها" Lindenmuth گفت. آیا ذکر است از عدالت اجتماعی مستند برنامه بستم علاقه خود را ؟ از طریق این برنامه دانش آموزان این فرصت را به مطالعه در خارج از کشور و ایجاد یک تفاوت در جهان. با فیلمبرداری و مصاحبه با افراد بر اساس تجربیات زندگی ویلانووا دانش آموزان در معرض مسائل مربوط به جمعیت های بین المللی (مانند دسترسی به آب پاک) بیشتر است. چقدر سرد است ؟

در علاوه بر این به مقدار تناسب اندام و ورزشی فرصت های دانش آموزان در ویلانووا درگیر در یکی از 160+ باشگاه در این دانشگاه از جمله ویژه بازی های المپیک و دختر بچه کودک شبکه گسترده جهانی. "دانشجو با توجه به ویلانووا باید بدانید که ما [دانشجویان] مراقبت در مورد هر یک از دیگر" Lindenmuth گفت. "شما خواهد شد مراقبت در مورد پرورش را به چالش کشیده و الهام در ویلانووا." ویلانووا دانش آموزان ارائه می دهد شانس برای فعالیت های فوق برنامه و آموزش و پرورش هر دو در و خارج از محوطه دانشگاه و همچنین در سراسر جهان.

2. دانشگاه پنسیلوانیا

خوش آمدید به دانشگاه پنسیلوانیا خانه کویکر! با وجود تجمعی قیمت $76,826; این آیوی لیگ فارغ التحصیلان کسب و دستمزد به طور متوسط از $77,500 اگر آنها در 77 درصد اشتغال تمام وقت گروه اما 14 درصد ادامه تحصیلات خود را فراتر از مقطع کارشناسی. 6:1 توسط دانشجو به اعضای هیات علمی نسبت شگفت انگیزی کوچکی برای بزرگتر مدرسه در فیلادلفیا. لیگ آیوی مدرسه ارائه می دهد 90 رشتهآنهایی که قابل توجه فارغ التحصیلان مانند Elon Musk, John Legend و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مفید در بر داشت. در حالی که پن برنامه های آکادمیک هستند برخی از بهترین در جهان, علوم سیاسی, یکی از قدیمی ترین در نوع خود داشتن شده است در قلب معنوی انقلاب آمریکا–و علوم زیستی مدرسه را توسعه یافته ترین و محبوب ترین رشته های.

کویکر ارائه مقدار زیادی از گزینه های که آن را می آید به زندگی دانشجویی از جمله 33 بخش 1 ورزش 36 تیم های باشگاه و 48 یونانی سازمان های زندگی که 25 درصد از بدن دانش آموز در شرکت است. این دانشگاه به بیش از 450 دانشجو-اجرای باشگاهمحبوب ترین بودن هنرهای نمایشی, باشگاه یونانی زندگی و گروه های مذهبی مانند منشور ادیان به سادگی هرج و مرج و پن آماری جامعه است. نرم افزار فرایند معمولی از باشگاه های وابسته پن به منظور جذب دانش آموزان که در واقع علاقه مند است. دانشگاه پنسیلوانیا دارای علمی و فوق برنامه در زمینه های بالا; انگیزه دانش آموزان را در خانه احساس در پن.

1. دانشگاه ایالتی پن

ما در حال...دریافت به دانستن این شعار اگر شما در حال برنامه ریزی در حضور پن استیت. این مدرسه پر از روح مدرسه و دانش آموزان در اینجا به شما اجازه آن را می دانم. "من در راه خانه از چوگان سرپهن مراجعه کنید اما من سوار را از طریق کالج ایالتی در سفید کردن بازی و سقوط در عشق با روح" دانشجوی سال اول هایلی واندن گفت. "من می دانستم که این مدرسه آن را برای من بود." واقع در شهر استیت کالج, حضور در دانشگاه پارک می دهد بهترین ترکیب از یک مدرسه بزرگ در یک جامعه کوچکبرای یک مدرسه کوچک قیمت $31,195 در هر سال است.

نه تنها Penn State ترین رشته از هر مدرسه در این رتبه بندی با 275, اما آن را نیز دارای بزرگترین شبکه فارغ التحصیلان در جهان با بیش از 700 ، 000 نفر عضو فعال دارد. این اعضا ارائه یک بنیان قوی برای فارغ التحصیلان برای یافتن شغل مناسب پس از دریافت مدارک تحصیلی خود را با 82 درصد پیدا کردن تمام وقت اشتغال و دستمزد به طور متوسط از $55,200. Penn State می دهد دانش آموزان راه های بی شماری برای بهبود رزومه خود را با بیش از 1000 سازمان های دانشجویی از جمله مراسم سازمان اختصاص داده شده برای پایان دادن به سرطان دوران کودکی و بزرگترین دانشجو-اجرای دوستی در جهان افزایش بیش از 11 میلیون دلار نسبت به بودجه چهار الماس بنیاد.

این Nittany Lions به رخ کشیدن چندین موفق تیم اول دانشگاه یا دانشکده و باشگاه و تیم های ورزشی و همچنین به عنوان گزینه های متعدد برای intermural تیم های دانش آموز بخش برای هر ورزشی تیم اول دانشگاه یا دانشکده قرار می دهد کالج تجربه بیش از بالا. این که آیا آن یک سفید کردن آخر هفته برای فوتبال برایس اردن برای بازی در کشتی یا NCAA tournament matchup برای فوتبال, Penn State دانش آموزان بسته می ایستدو آماده به تشویق همکلاسی های خود را که با بی نظیر روح مدرسه. این که آیا شما در کلاس درس, پورنو بیدمشک مودار, ورزشگاه یا تئاتر دولتی شما احساس آبی و سفید روح همه در اطراف شما در پن استیت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب