CM راهنمای روابط عمومی عمده

جهان روابط عمومی را گسترش می دهد هر روز. اگر شما عشق به, نام تجاری, تبلیغات, رسانه های اجتماعی و ارتباطات–این ممکن است مهم برای شما است. انتخاب اصلی خود را در کالج هیجان انگیز احساس و دانستن تمام جزئیات باید مهم قبل از اینکه شما را یک تعهد بزرگ است. روابط عمومی ممکن است به نظر می رسد سخت به تعریف اما مبتدی تعریف ترجمه حرفه ای ایجاد روابط خوب خود را برای مشتریان به عموم مردم و رسانه ها.

خوانده شده در برای راهنمای نهایی برای روابط عمومی عمده.

آنچه شما انجام می شود

Woman leading a business meeting
unsplash.com

روابط عمومی عمده تمرکز زیادی بر روی… صبر کنید… روابط عمومی است. آیا شما از خواب مصرف بیش نیویورک مانند سامانتا جونز و یا در حال اجرا یک شرکت خصوصی در یک کوچکتر شهرستان خود را درجه باز می شود درهای بسیاری را برای شما. در بسیاری از کالج ها در سراسر کشور عمده دارای روابط با دانشگاه های ارتباطی چون خیلی از کار شما مربوط به رسانه ها. انتظار به مطالعه بازاریابی رسانه های اجتماعی, مدیریت پروژه و حتی روانشناسی. “نوشتن و مهارت های ارتباطی حیاتی هستند و من یاد گرفتم کسانی که از طریق گرفتن من PR درجه. روابط عمومی نیز واقعا به من آموخت که چگونه می توانید در مقابل یک گروه و مردم و با اطمینان صحبت می کنند. در حال حاضر من به طور معمول به مذاکرات در کنفرانس tech و من حتی سازماندهی محلی گروه meetup برای زنان در تکنولوژی” گفت: Kara Luton, سابق, موسیقی, روزنامه نگار به نرم افزار مهندس و بلمونت alumna. Luton در حال حاضر با روابط عمومی, مدرک کار در بنیادی زمینه ثابت می کند مدرک خود را کمک می کند تا شما مهم نیست که مسیر شما تصمیم به حرکت در آینده است. آموزش باید ها و نبایدها از هر وضعیت عمومی مزایای هر کس در هر کسب و کار است.

کلاس های شما می شود گرفتن

Guys studying together college
unsplash.com

افراد من قبل از ممکن است صدا های مبهم اما دوره شما را نه یک بار که در عمده خود را و گذشته gen-اد را در کلاس های خود را کوچکتر و بیشتر خاص. روابط عمومی دانش آموزان کلاس مانند FSU را اصل Speechwriting UF ورزش ارتباطی یا سیراکیوز زیبایی و تنوع در مد رسانه ها. “یک کلاس من عاشق شد و ورزش رسانه و جامعه است. این یک انتخابی همه چیز در مورد رابطه ورزش, ورزشکاران و رسانه ها. من هرگز طرفدار ورزش های بزرگ اما این کلاس واقعا روشن کردن مسائل مانند جری سندوسکی رسوایی نژادپرستانه نظرات از رسانه ها در مورد سرنا ویلیامز, تایگر وودز, و غیره.” گفت: سال 2020 UF گراد کریستی-Anne Weatherly. انتظار می رود در سال اول خود را به زبان عمومی و معرفی به رسانه های جمعی و دوره های آموزشی برای یادگیری اصول اولیه روابط رسانه ای اما بعد از آن آماده برای شیرجه رفتن به موضوعات جالب از رویداد برنامه ریزی, پاپ, فرهنگ و روابط بین الملل و قانون.

کارآموزی به صورت عمده

project proposal
unsplash.com

روابط عمومی کمک می کند و شما واجد شرایط برای بسیاری از کارآموزی. اکثر رسانه های جریان اصلی رسانه های استخدام روابط عمومی رشته به کار با بازاریابی و ارتباطات تیم است. هر ترم شرکت هایی مانند ABC اخبار مختلف طرفدار تیم های ورزشی و Fox Sports استخدام کارورزان روابط عمومی برای نظارت بر رسانه های اجتماعی, رسیدگی به مدارک و یادگیری کسب و کار از حرفه ای. حتی اگر شما زندگی نمی کنند در یک شهر دانشگاهی, کسب و کارهای کوچک مانند بوتیک محلی و رستوران ها نیز اغلب به دنبال روابط عمومی رشته به کمک رسانه های اجتماعی نام تجاری و تبلیغات. “من” ملکه کارآموزی’ lol. من تا به حال کارآموزی در هر ترم و هر سال در تابستان. من درک نمی کنند تا پس از من فارغ التحصیل چگونه خاص است که به عنوان بسیاری از دانشجویان به حال یک یا دو من تا به حال بیش از ده. اما من فکر می کنم رفتن به مدرسه در D. C که مانند یک حرفه ای شهر پر شور و شوق من برای همیشه کارآموزی و کسب تجربه من در بر داشت کارآموزی من در راه های مختلف. من استفاده می شود در واقع LinkedIn و حرفه ای نمایشگاه های شرکت در وب سایت ها و صفحات حرفه ای و مهمتر از خوب قدیمی مد شبکه گفت:” نه’ima جنکینز دیپلم در تپه + Knowlton استراتژی و دانشگاه هاوارد alumna. با استفاده از یک شهر دانشگاهی و فرصت های دروغ گفتن در داخل. شما راه بیش از واکشی قهوه.

فرصت های شغلی

man on the phone
unsplash.com

کار در روابط عمومی زمینه نمی تواند به عنوان درام پر شده را به عنوان اولیویا پاپ تصویر معمولی مبلغینی ندارد و مشتری های متعدد ترور و یا امر با رئیس جمهور ایالات متحده است. خود را درجه باز می شود بسیاری از درب ها در رسانه ها و صنعت سرگرمی نیست خودتان را محدود. شعبه به چیز دیگر که به نظر می رسد ممکن است. “من می خواهم به دانش آموزان برای درک اهمیت شبکه و طولانی مدت روابط حرفه ای به عنوان آن را به شما دور و کمک به رشد شما به عنوان یک حرفه ای (و فردی) گفت:” جنکینز. هر کار نیاز به یک نامزد با مهارت های ارتباطی خوب و جرات به دنبال چه می خواهند.

1. روزنامه نگار

یک روزنامه نگار ایجاد و حفظ یک مشتری تصویر عمومی. در این روزنامه نگار حرفه ای شما ممکن است راه اندازی حوادث بزرگ نوشتن در مطبوعات, راه اندازی, مهم,مصاحبه, مدیریت تبلیغات بلایای طبیعی و کار به طور مستقیم با تبلیغات برای تبلیغات محصول. مشتریان می تواند طیف وسیعی از کسب و کار برای افراد به اثرگذارندهها. کارفرمایان به دنبال افرادی با شور و شوق و اعتماد به نفس!

2. مدیریت محتوا

مطابقت کامل برای جزئیات گرا نویسندگان. یک مدیر محتوا نظارت همه مطالب در مورد کسب و کار و یا مشتری. شما مدیریت وبلاگ و وب سایت و دیگر پلت فرم های دیجیتالs. شما همچنین می خواهد مسئول برای ویرایش و نوشتن و ایجاد و به روز رسانی محتوای منسوخ. انتظار می رود به کار بر روی هر دو محتوا و مدیریت سمت گرفتن درس های ارزشمند از هر دو.

3. Copywriter

انتظار برای قرار دادن مهارت های نوشتن خود را به آزمون. به عنوان یک copywriter شما مسئول نوشتن تبلیغات و بازاریابی مواد به نمایندگی از مشتریان خود را. حفظ مشتری خود را صدای و حفظ شهرت خود را به عنوان مهم ترین انتظار برای این کار است.

4. رسانه های اجتماعی متخصص

اگر شما وسواس با رسانه های اجتماعی و مطالعه روند صفحه اجازه می دهد من به شما معرفی به رویای خود را حرفه ای. در یک جهان که در آن TikTokers و Insta baddies قانون بسیاری از شرکت ها به تبلیغات سنتی و نقل مکان به تاثیر گذار در بازاریابی. Infinite بیش از 800 میلیون کاربر فعال و Instagram دارای بیش از 1 میلیارد. کار خود را به عنوان یک رسانه های اجتماعی متخصص شامل برنامه ریزی و ارسال محتوا ساخته شده برای ارتقاء بر روی این نرم افزار بزرگ. تعامل و ماندن مرسوم باعث می شود یا می شکند نقش برای شما.

5. هماهنگ کننده بازاریابی

قبل از اینکه شما بخواهید روابط عمومی و بازاریابی نیست و همان چیز است. اما این درجه را به دست در دست در یک هماهنگ کننده بازاریابی و موقعیت. به عنوان یک هماهنگ کننده اصلی خود شغل شامل برنامه نویسی و نظارت بر کمپین های بازاریابی برای تلویزیون, تبلیغات, رسانه های اجتماعی, مطالب, چاپ و ارائه. اساسا شما می توانید سرگرم کننده برای کمک به نشان دادن چشم انداز شرکت در نام تجاری. کارفرمایان به دنبال خلاق و مشتاق نامزدها برای کمک به تیم است. تحقیقات و درک درستی از تجزیه و تحلیل ترافیک باعث می شود بخش عمده ای از کار خود را.

نظرات

inspirational saying on ground
unsplash.com

“من به عنوان یک موسیقی روزنامه نگار برای چندین سال در رسانه های اجتماعی بازاریابی شرکت در نشویل. من تا به حال چندین مشتریان هر دو در داخل کشور موسیقی صحنه و در خارج از آن. من روز شامل تبادل روزنامه نگاران نوشتن در مطبوعات و گاهی اوقات حتی رفتن به کنسرت و یا گاه به گاه فرش قرمز. آن را واقعا سرگرم کننده که در آن من به شبکه با تعداد زیادی از مردم و حضور برخی از وقایع سرگرم کننده. من فکر می کنم جالبترین چیزی که من تا به حال کردم به کار بود با تلفن صحبت با یکی از Backstreet Boys! اگر من تا به حال فرصتی برای بازگشت من هنوز هم عمده در روابط عمومی است. وجود دارد بسیاری از چیزهایی که من آموخته از روابط عمومی درجه است که برای کمک به من به عنوان یک مهندس نرم افزار. به عنوان یک مهندس نرم افزار روز من نیست و منحصرا صرف نوشتن کد. من نیاز به ارسال مدارک مورد کد و جفت با دیگران برای رفع چیزی است که من و یا آنها ممکن است مسدود شود” گفت: Luton.

“زمانی که من در ابتدا اعمال UF من اعمال می شود به عنوان روزنامه نگاری عمده چون من واقعا درگیر در سالنامه من دبیرستان را تمام چهار سال است. اما در پایان من ارشد سال, من واقعا می خواستم به یک تغییر دهید. من دوست دارم که روابط عمومی به شما می دهد یک خروجی برای نوشتن بلکه خلاق باشد. تابستان گذشته من محبوس در ادلمن در نیویورک از طریق MAIP (چند فرهنگی تبلیغات برنامه های کارورزی) کمک می کند که دانش آموزان اقلیت دریافت پای خود را در درب تبلیغات و روابط عمومی میباشد. من معمولی روابط عمومی کارآموز کار مانند ایجاد لیست رسانه ها گزارش های رسانه ها برای مشتریان و نشستن در جلسات مشتری و یادداشت برداری است. من خیلی خوش شانس به تجربه من در این صنعت اما من هم مجبور به کار سخت نه تنها در چهار سال گذشته در کالج بلکه در دبیرستان” گفت: Weatherly.

“من در ابتدا به کالج رفت و در سی به عنوان یک مامور اف بی آی, اما هنگامی که من به هوارد من تغییر عمده است. من مشغول به کار در دانشجو-اجرای ایستگاه رادیویی WHBC به عنوان یک هوا میزبان و یک عضو از ایستگاه های رادیویی روابط عمومی/تبلیغی تیم و من آن را دوست داشتم! هر کلاس از من گرفت و دارای نقش محوری در زندگی حرفه ای من اما برخی از مورد علاقه من کلاس (پیشرفته در روابط عمومی مقدمه, به ارتباطات استراتژیک رسانه های اجتماعی و یکپارچه مارک ارتباطات و CapComm آزمایشگاه) ساخته شده من یک حرفه ای واقعی. از کار با مشتری و توسعه ارتباطات قصد دارد به یادگیری چگونه به ادغام رسانه های جدید با روابط عمومی سنتی. من می خواهم به ترک دانش آموزان با این: سفر خود را به تازگی آغاز کردهاقامت متمرکز در این مسیر شبکه و در طول راه یادگیری و به یاد داشته باشید که زندگی یک ماراتن است نه یک دو سرعت. و همیشه به یاد داشته باشید که خود را بزرگترین دارایی خود را در شبکه. ماندن مداوم و مداوم – و می دانم که بهترین است” گفت: جنکینز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو