آیا تا کنون از خودتان پرسیده چرا ایتالیایی ها را از حرکات دست در حالی که صحبت کردن در مورد ؟ و یا چرا آنها در نظر باغ زیتون به عنوان توهین ؟ بر اساس فیلم مانند پدرخواندهرسانه های ایتالیایی ها به تصویر می کشد که بسیار رسا مردم است. این تصاویر شامل عبارات ma che cosa dici?” یا “ماما میا! همراه با کلاسیک ژست دست. اگر شما می خواهید برای کشف دلیل برای شایع ترین کلیشه ها نسبت به ایتالیایی ها, و یا اگر شما فقط می خواهم پاستا cannolis و مارک های مد مانند گوچی و سپس ایتالیایی عمده ممکن است شما کت و شلوار. با حدود 66 میلیون سخنرانان در ایتالیا و خارج از کشور, ایتالیایی ممکن است متعلق به باشگاه دستکمگرفتهشده عاشقانه زبان. ولی این نباید مانع آموزان از غرق خود را در این زبان زیبا. Siete pronti? Andiamo! شما همه آماده ؟ اجازه دهید به!

در ادامه به یادگیری آنچه ایتالیایی عمده فراهم می کند و چه چیزی باعث ایتالیایی عمده خیلی باحاله.

Quali lezioni frequenterai? که کلاس های شما شرکت کنم ؟

1. ابتدایی و متوسط ایتالیایی

italian major
giphy.com

قبل از اینکه شما شوک خودتان, ایتالیایی, دانش آموزان نه فقط خواندن و نوشتن و گوش دادن به ایتالیایی تمام وقت. تحصیل در رشته زبان قواعد دستوری مهم است برای اطمینان حاصل کنید. یادگیری یک زبان شامل راه بیش از فقط حفظ قوانین اما شامل تمرین ارتباطی گفتمان و تلفظ و همچنین. قدیمی, ایتالیایی, ضرب المثل می گوید “چی پیانو va va سانو e va lontano” و یا “آهسته و پیوسته برنده مسابقه است.” به عبارت دیگر ایتالیایی خواسته عمل مانند هر زبان دیگر. تمرین کامل می کند و این ابتدایی و متوسط ایتالیایی کلاس باید راهنمای شما. در اینجا ایتالیایی معلمان تعامل با دانش آموزان با صحبت کردن در ایتالیایی برای مدت زمان از کلاس. “من همیشه دوست داشتم, ایتالیایی,, بنابراین من نمی نادیده می گیرند و این فرصت را از مصرف آن زمانی که من تا به حال شانس” مونتگمری کالج, دانشجو, ماریا خوزه Reto گفت. “حتی اگر من تا به حال برخی از مشکلات من همیشه می خواستم به یاد بگیرند چرا که من مربی خیلی خوب و کلاس واقعا جالب!” علاوه بر این معلمان ترکیب ویدئوها در کلاس های فردی و فعالیت های گروهی برای دانش آموزان به بحث در ایتالیا با همکلاسی های خود را.

2. آشپزی, فرهنگ و جامعه در ایتالیا (دیروز و امروز)

italian major
giphy.com

برای ماکارونی و دوستداران مد در اینجا می آید بخش سرگرم کننده است. به جای تمرکز بر روی زبان این دوره اهداف هدف در مردم علاقه مند در ایتالیایی نه به عنوان یک زبان اما با تمرکز بر کشور است که در آن زبان می آید. تدریس و مورد بحث در ایتالیایی دانش آموزان یاد بگیرند که چگونه مردم در ایتالیا زندگی می کنند. به طور خاص, خود, راه های متمایز از زندگی در مقایسه با که در ایالات متحده است. علاوه بر این دانش آموزان در مورد یادگیری ایتالیایی تعطیلات مانند la Festa della Reppubblica, که یادآور روز ایتالیا شد جمهوری در سال 1946 la Festa de la Liberazione, جشن پایان آلمان نازی اشغال در خاک و Ferragosto, که در آن هر فروشگاه و رستوران می بندد برای تابستان!

3. بررسی دستور زبان ایتالیایی

italian major
giphy.com

اجازه ندهید که کلمه “نقد و بررسی” گمراه کردن شما. البته اهداف متفاوت از متوسط و ابتدایی ایتالیایی. در اینجا این دوره اهداف شیفت به یک رویکرد علمی. اساتید به شدت از طریق عمده جنبه های معاصر, ایتالیایی, دستور زبان و نوشتن ترکیب. برخی از کارهایی که مربیان تقاضا از دانش آموزان خود را شامل یک صفحه, ایتالیایی, مقالات و در کلاس جامع خوانش برای نشان دادن سلطه خود را از زبان ایتالیایی. “من فکر می کردم کلاس خوبی بود بازآموزی برای بسیاری از دستور زبان ایتالیایی اما برای اولین بار, ایتالیایی, دانش آموز, آن می تواند بهتر بوده است به طوری که اطلاعات تا به حال یک درک عمیق تر به جای فقط عجله را از طریق هر یک از موضوع” دانشگاه مریلند دانشجو مت Killian گفت. “استاد می دانست که او موضوع بسیار خوب, اما من احساس کردم که او از تدریس هر درس در همان راه به طوری که مانع درک ما از بیشتر موضوعات پیچیده.” دانش آموزانی که تسلط به زبان نمی خواهد مشکلات برای این دوره خواهد لهستانی دانش به دست آمده در دبستان/متوسط ایتالیایی.

4. پیشرفته دهان و عبارات

italian major
giphy.com

روزنامه نگاری و ارتباطات جمعی رشته های این روز خوش شانسی شما است. ایتالیایی عمده نیز ارائه می دهد یک نگاه توسعه از اصطلاحات و اشکال از نظر رسانه های ایتالیایی. مدرسان آموزش کلاس با تاکید بیشتری در بحث حوادث در جامعه و همچنین اجتماعی و سیاسی و یا اقتصادی مسائل مربوط به ایتالیا است. از نظر زبان خود مدرسان انتظار یک کل درک ایتالیایی از دانش آموزان خود را. پس از مدرسان ارائه تنها ایتالیایی خوانش و متون موضوعات مورد بحث تقاضای بسیاری از خواندن درک مطلب.

5. چهره شیطانی در دوزخ دانته

italian major
giphy.com

اگر دانته می دانستم که در مورد دوره های اختصاص داده شده به او “La Divina Commedia,” او احساس افتخار می کنم. دانته آلیگیری را “کمدی الهی” برای ایتالیایی ها در مقایسه با ویلیام شکسپیر به زبان انگلیسی یا میگل د سروانتس برای مردم اسپانیایی. غالب کار ایتالیایی و ادبیات جهان سزاوار البته تنها اختصاص داده شده به یک روایت شعر است که در زمان 12 سال برای تکمیل. در شرایط آن به طور خاص تجزیه و تحلیل دانته تصویر از هیولا و شیاطین را در چشم انداز خود را از جهنم. با توجه به شعر را در سراسر جهان به رسمیت شناختن مدرسان حمل در کلاس در انگلیسی.

Studiare همه ‘ estero یا تحصیل در خارج از کشور

italian major
giphy.com

دانش آموزان اعلام ایتالیایی عمده شرکت در حوادث متعدد فرهنگی و زبانی در ایتالیا. به همین دلیل برخی از تحصیل در خارج از کشور برنامه های در دسترس عبارتند از: در نظر گرفتن اعتبارات با توجه به عمده یا رشته مورد علاقه. مثلا Scuola di Amministrazione Aziendale در دانشگاه تورینو را فراهم می کند بازاریابی و کسب و کار رشته گزینه را به کلاس های معادل به ایالات متحده آمریکا, اعتبار, با مدرسان در هر دو زبان انگلیسی و ایتالیایی. در ضمن دانش آموزانی که به دنبال یک حرفه ای آموزش و پرورش می تواند به داوطلب خارج از کلاس و تدریس زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم در مدارس ابتدایی است. “از آنجا که من یک باستان شناسی عمده مطالعه و مجسمه های باستانی و موزاییک در موزه ناپل و رم” مونتگمری کالج آلوم سباستین Vinueza گفت. “چیزی که من می خواهم به برجسته است که در شهر پمپی که در آن باستان شناسان حرفه ای بازگرداندن اجساد از مردم و حیوانات که در خاکستر که کوههای آتشفشان فوران. در فلورانس کردم فرصتی برای یادگیری هنر رنسانس مانند معروف دیوید مجسمه سازی و رافائل نقاشی.” به طور کلی عمده خود را با اهداف کسانی که به طور خاص به دنبال یک آموزش حرفه ای در آموزش و پرورش. از این رو ده ها تن از فرصت ها شامل کار به عنوان موزه راهنماهای مترجمان و دیگر مشاغل که شامل خود افشا در ایتالیایی. موفق باشید یا در bocca al lupo!

Opportunità di lavoro و یا فرصت های شغلی

1. معلم

italian major
giphy.com

همانطور که ذکر شد قبل از, دانش آموزانی که ثبت نام در رشته های مرتبط با زبان های خارجی به طور معمول به دنبال یک حرفه ای در آموزش و پرورش است. آموزش زبان دوم ممکن است به نظر می رسد مانند یک چالش برای اولین بار در. اما آن را به نفع هر دو دانشجو و استاد. در حالی که این مربی تازه مهارت های آنها به دست آورد و با به اشتراک گذاشتن تخصص خود را با دانش آموزان, دانش آموزان در توسعه دانش آنها نیاز به مهارت. علاوه بر در نظر گرفتن دوره های زبان خود را از مورد علاقه های مورد نیاز برای کار به عنوان یک زبان خارجی معلم شامل تکمیل یک تست برای مربیان, درآمد یک مدرک لیسانس با یک معلم تهیه برنامه و تقاضا برای معلم صدور گواهینامه.

2. مترجم

italian major
giphy.com

تبدیل شدن به یک مترجم خواسته های دانش نه فقط در یک زبان خارجی است اما دو یا بیشتر. خوب مترجمان باید سازگار متعهد به کار خود و قابل اعتماد. مترجمان حرفه ای نه تنها کشف جملات و کلمات اما اسناد و مدارک قانونی که در آن هر جمله مسائل. به عبارت دیگر اگر شما درخواست برای یک مترجم کار مطمئن شوید که به ترجمه به عنوان دقیق که ممکن است. همچنین در نظر بگیرید مدیریت زمان از آنجا که برخی از سازمان های کار با مهلت برای ترجمه های خود را.

3. خارجی دیپلمات

italian major
giphy.com

این کار تماس نام خود را در روابط بین الملل رشته. اشتغال در دیپلماسی خارجی تقاضا تخصص بالایی در موضوعاتی مانند سیاست, تاریخچه و قوانین بین المللی. برای مثال دانش آموزانی که به دنبال یک دیپلمات اشتغال در ایتالیا به نمایندگی از ایالات متحده باید بدانید در مورد تاریخ ایتالیا, سیاست و مهمتر از همه مورد مداقه قرار دادن ایتالیا-ایالات متحده در ارتباط است. علاوه بر دیپلمات های خارجی شرکت در مقطع رویدادهای فرهنگی در سفارتخانه ها از جمله چهارم جولای در سفارت ایالات متحده در ایتالیا و یا festa della reppubblica در سفارت ایتالیا در واشنگتن دی سی برخی از مهارت های مورد نیاز عبارتند از: تعهد و تخصص در قوانین و سیاست های, و, بالاتر از همه, C1-C2 سطح مهارت در زبان خارجی مورد علاقه. با توجه به بررسی فرآیند دیپلماسی خارجی تعقیب باید تصویب Foreign Service Officer Test (FSOT).

4. روزنامه نگار

italian major
giphy.com

بر اساس آنچه اکثر مردم اغلب در تلویزیون و روزنامه نگاران کار شامل سفر در سراسر جهان برای گزارش. اگر چه اکثر رشته روزنامه نگاری انتظار نیست برای یادگیری یک زبان خارجی برای شغل آینده, ترین, اخبار, شرکت های مانند بی بی سی یا سی ان ان ترجیح می دهند چند زبانه خبرنگاران برای کارکنان خود را. این کمک می کند تا خبرنگاران برای برقراری ارتباط با مصاحبه شوندگان که ممکن است بدانید در انگلیسی. انواع دیگر روزنامه نگاری است که شامل وبلاگ ها و دیگر سیستم عامل های دیجیتال نیز ترجیح می دهند پوستر های چند زبانه برای رسیدن به مخاطبان گسترده تر. در ایتالیا, ایتالیایی تکیه بر سه عامل اصلی رسانه ها و پخش اخبار رسانه های Radiotelevisione Italiana (RAI), مدیاست و آسمان ایتالیا. پس از آسمان ایتالیا متعلق به انگلیسی ها تلویزیون اخبار کانال های Sky News کارکنان باید مهارت در هر دو ایتالیایی و انگلیسی.

5. راهنمای تور

giphy.com

میزبان گردشگران در میهن خود مطمئنا باعث می شود هر کسی افتخار است. نشان دادن مناظر, مکان های, مردم و لباس برای مهمان در کشور خود اجازه می دهد تا گردشگران به دانستن بیشتر در مورد میهن خود. اما این داستان مطمئنا تاثیر بازدید کنندگان متفاوت اگر راهنمای تور خود افشا در گردشگران به زبان مادری! پاسخ دادن به در ایتالیایی برای یک گروه از گردشگران ایتالیایی و یا انگلیسی صحبت کردن به آمریکا/بریتانیا گردشگران آنها را درک اتصال شما سعی می کنید برای ایجاد آنها. صحبت با مهمانان در زبان مادری خود را ایجاد یک پل بین کشور میزبان و اعضای از بازدید از ملت. انعطاف پذیر ترین ویژگی های یک راهنمای تور شامل علاقه مندان روش برای گردشگران دقت و مسئولیت برای موفقیت پیروی از دستورالعمل های ایمنی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de