CM راهنمای تحصیل عمده 2020

اگر شما در نظر خودتان را بیمار روشنفکر خلاق, انعطاف پذیر, کار منظم و یا حتی سریع به پای خود را, شما ممکن است د

توسط ATSHNEWS در 8 خرداد 1399

اگر شما در نظر خودتان را بیمار روشنفکر خلاق, انعطاف پذیر, کار منظم و یا حتی سریع به پای خود را, شما ممکن است دریابید خودتان دوست داشتن ایده دنبال مدرک در آموزش و پرورش است. شما را دیدم که لیستی از صفت خود است. این کار از یک معلم می رود فراتر از فقط خواندن و نوشتن و ریاضی. آن را شامل ایجاد روابط شکل دادن به رفتارها و خلاق با روش های تدریس. اما آموزش و پرورش در رشته محدود نمی کند شما تنها به تبدیل شدن به یک معلم است. امکانات برای فرصت های شغلی بیشتری دروغ در آموزش و پرورش اصلی.

با کمک از دانشجویان فعلی و اخیر grads در حال حاضر معلمان شیرجه رفتن به سانتی متر راهنمای آموزش و پرورش اصلی.

آنچه شما انجام می شود

education major
unsplash.com

کردن خفاش عمده در آموزش و پرورش نه تنها ارائه می دهد انواع مختلفی از گزینه های حرفه ای اما در سال خود را از آموزش شما همچنین توسعه مهارت های ضروری برای کمک به دانش آموزان یاد بگیرند و موفق شوند. "سازگاری کلیدی برای یک معلم موفق" گفت: دانشگاه مرکزی فلوریدا 2016 فارغ التحصیل Tabitha روشن است. "زمان همیشه در حال تغییر فن آوری های جدید ظهور جدید آموزش استراتژی های شکوفه و دانش آموزان همیشه در حال تغییر. معلمان باید سریع روی پای خود به تغییراتبه عنوان همیشه وجود دارد چیزهای جدید راه آینده ما." در عمده به شما خواهد آموخت که انواع مهارت های مورد نیاز در محیط کلاس درس و این فرصت را به کار واقعی در محیط کلاس درس برای به دست آوردن تجربه در این زمینه است. "بسیاری وجود دارد درجه و مسیرهای دانشجویان می توانید به تبدیل شدن به یک معلم" گفت: دانشگاه مرکزی فلوریدا alumna Takenya غرب است. "با این حال توصیه من خواهد بود برای انتخاب یک برنامه است که شامل کارآموزی, معلم صدور گواهینامه و تاییدیه (خواندن و ESOL). انجام این کار اجازه خواهد داد که شما را به تبدیل شدن به موفق تر در زندگی حرفه ای خود را." اگر شما به دنبال تنوع هستند و سازگار به شرایط جدید پس از این فقط یک خلاصه ای از آنچه شما می توانید انتظار به عنوان یک آموزش و پرورش اصلی. اگر شما در نظر خودتان را خلاق و کنجکاو ارتباطی و دلسوز و سپس شما باید به خودتان پیدا کنید اتصالات مناسب به این مهم.

کلاس های شما را

education major
giphy.com

به عنوان یک آموزش و پرورش, عمده, شما ممکن است تعجب آنچه که کلاس های خود را خواهد بود ؟ چگونه می تواند در آینده معلم شود تدریس برای تدریس? خوشبختانه بسیاری از کلاس های درون مدرک خود را انجام خواهد داد فقط این.

مدیریت کلاس درس: صرف نظر از چه درجه شما را تا پایان آموزش شما را نگه دارد مسئولیت نگهداری کل محیط کلاس درس دست نخورده است. "من احساس می کنم که این مهم است که معلمان برای کنترل کلاس درس" گفت: دانشگاه مرکزی فلوریدا junior سارا Whitmer. "اگر هیچ کنترل در کلاس درس دانش آموزان باید یک زمان سخت تر یادگیری و احترام به همسالان خود." یادگیری مهارت های لازم برای حفظ محیط کلاس درس برای یادگیری عالی محیط زیست به عنوان یک خدمت مهم مجموعه ای از مهارت های شما می توانید درخواست خود را به آینده است.

کلاس های که نیاز به خدمات آموزش: یک تعداد انگشت شماری از آموزش و پرورش کلاس های اصلی را ارائه سرویس آموزش ساعت به عنوان بخشی از این دوره است. خدمات-یادگیری شما را قادر به قرار دادن مهارت های خود را به عمل جسمی حضور در مدارس و تعامل در محیط کلاس درس. "این خیلی مهم است که قادر به ارتباط برقرار کردن با تمام انواع از کودکان و یک شانس برای کمک به معلم قبل از شما آن را انجام دهد همه را در خود گفت:" دانشگاه مرکزی فلوریدا junior بریتنی Gootar. با این نوع کلاس ها شما می توانید از کمک و راهنمایی های واقعی معلمان است. "مورد علاقه من کلاس به نام کارآموزی ارزیابی و آموزش بود مفید ترین دلیل من قادر به اعمال مهارت های من یادگیری در دوره من در یک کلاس درس واقعی با real دانش آموزان" در غرب گفت. "تمرین با دانش آموزان مجاز به درک مسئولیت من به عنوان یک معلم بیشتر به طور کامل. همچنین من قادر به اشتباهات با راهنمایی اساتید و نظارت معلم است." در کلاس درس تجربه قطعا شما آماده برای دنیای واقعی و شما را آماده برای مقابله با هر وضعیت است که می آید راه خود را. شما حتی ممکن است کشف چه درجه شما می خواهم به یاد گرفتن تجربه در انواع کلاس های درس.

هنر ادغام کلاس ها: کودکان توانایی یادگیری در یک از راه های مختلفی. ساختن چیزی با چوب آنها را زمانی که آنها به خانه برای روز به عنوان هدف نهایی مناسب است ؟ در نظر گرفتن کلاس که آموزش این روش های تدریس خلاق باقی می ماند مهم است. چگونه شما می رویم به را داستان به زندگی می آیند? ایجاد مشکل ریاضی را حس ؟ نگه داشتن دانش آموزان درگیر است ؟ "آن که مخل به دوره های که ترکیب یکپارچه سازی هنر و خلاقیت مدل های خود را برای آینده کلاس های درس گفت:" دانشگاه مرکزی فلوریدا junior امیلی De Lima."در پایان روز, آنچه که واقعا در رفتن به دانش آموزان خود را نگاه کنید و به یاد داشته باشید از تجربه خود را با شما؟" پیدا کردن این گزینه های خلاق می تواند به نظر می رسد تهدید آمیز در ابتدا, اما هنگامی که شما در پیدا کردن راه هایی برای ترکیب خلاق, یادگیری, شما می توانید نگه داشتن یک ذهن باز برای روش های دیگر یادگیری است.

آموزش زبان انگلیسی زبان آموزان زبان: English to Speakers of Other Languages (ESOL) و یا زبان آموزان زبان انگلیسی (ELL) — شما ببینید این کلمات اختصاری زیادی در آموزش و پرورش بنابراین توجه داشته باشید — می تواند به عنوان یک عنصر مهم برای اضافه کردن به شما آموزش کالج. "ESOL کلاس بسیار مهم است به دلیل برخی از دانش آموزان به مدرسه می آیند و نه دانستن زبان انگلیسی و آن را سخت را برای آنها به یاد" Whitmer گفت. "پس برای معلمان, من احساس می کنم که این مهم است که بدانید که چگونه برای تدریس به کودکان که زبان اول آنها انگلیسی نیست." کلاس های مانند این می تواند احساس به خصوص پاداش از آنجا که شما نگه داشتن مسئولیت برای کمک به یک کودک در یادگیری زبان انگلیسی. "بخش مورد علاقه من از انجام خدمات یادگیری برای TSL4080 (تئوری و عملی آموزش ESOL دانش آموزان در مدارس شد) رفتن به مدرسه ابتدایی در بد بو جوراب و آموزش یک دانش اموز دوم کلمه انگلیسی برای چیزهایی مثل "کدو تنبل" یا هر چه بود در جوراب من آن روز گفت:" دانشگاه مرکزی فلوریدا junior Kitana Rojas. "من هرگز خواهد فراموش اوراق قرضه من ساخته شده در حالی که کار با دانش آموزانی که در یادگیری زبان انگلیسی به طور خاص است." این کلاس می تواند به عنوان یک راه عالی برای ایجاد روابط با کودکان و یادگیری راه های جدید برای توانمند سازی دانش آموزان خود را به گسترش زبان انگلیسی کلامی, مهارت خواندن و نوشتن.

خارج از غلظت کلاس: برای آموزش رشتههای در نظر گرفتن جزئی در مورد این موضوع که شما می خواهم به آموزش به عنوان یک مدرسه و یا معلم دبیرستان. برای مثال اگر شما می خواهید به آموزش زبان انگلیسی, شاید جزئی در انگلیسی. به عنوان یک معلم شما می خواهید خود را به انواع مهارت های مختلف است که شما را درگیر و حفظ کودکان خود را درگیر. در نظر گرفتن کلاس های مختلف در زمینه های دیگر مطالعه می تواند به شما این مهارت است. "من اعتقاد دارم که این کلاس که به شما آموزش تاکتیک های مختلف برای استفاده در داخل کلاس درس هستند مفید" گفت: دانشگاه مرکزی فلوریدا junior جیلیان Leventhal. "برای مثال من از یک کلاس موسیقی در تابستان امسال MUE 2211 و آن را قرار است به من آموخت که چگونه به استفاده از موسیقی و حرکت در طول روز هنگام کار با کودکان و نوجوانان." نه تنها جسارت به شما دست بالا در نگه داشتن دانش آموزان در راه های خلاق, اما آن نیز کمک خواهد کرد که شما ایجاد روابط با کودکان و نوجوانان که علاقه به این مهارت است. "درگیر شدن در مدرسه خود" روشن گفت. "من تشویق و رقص مربی پس از آن ساخته شده و یکپارچه مدرسه فرهنگ بسیار ساده تر برای من. نه تنها می توانم به ایجاد روابط با دانش آموزان من, اما من برای بازی در یک نقش در ورزشکاران به خوبی زندگی می کند." فکر می کنم در مورد که در آن سرگرمی ها و منافع چین و پیدا کردن یک راه برای ادغام آن را به آینده شغلی خود را.

کارآموزی

education major
facebook.com

کل آموزش و پرورش عمده به خودی خود ممکن است به نظر می رسد مانند یک غول کارآموزی به عنوان تجربیات زندگی واقعی نقش بزرگی در کار تا حرفه ای. در برخی موارد, کارآموزی, کار و راه خود را به عمده برنامه درسی. "اولین [کارآموزی] من نیاز به در یک مدرسه به صورت دو روز در هفته" Clear گفت. "این عالی بود چون من به سهولت به آموزش و یادگیری از یک معلم با تجربه. دوم کارآموزی من نیاز به یک معلم در اصل. من در یک کلاس درس پنج روز در هفته تدریس این درس به عنوان اگر من معلم." آموزش کارآموزی در اطراف به دست آوردن تجربه بنابراین انتظار می رود آنها را به احساس بسیار hands-on. "کارآموزی شامل قرار می گیرد به یک کلاس درس رفتن در در برنامه معلم از چند روز از این هفته گفت:" دانشگاه مرکزی فلوریدا junior, Alexandra کنید. "کارورزان مسئول درجه بندی, کمک, درس برنامه ریزی و همکاری با معلم برای به دست آوردن دانش بیشتر در مورد چگونه به بهترین معلم ممکن است." اگر چه کارآموزی گیربکس به شدت نسبت به آموزش ممکن است به نظر می رسد ضروری است, گزینه های باز باقی می ماند برای کارآموزی و تجربه است. "من می دانم کسی که فقط به پایان رسید ایشان با Nemours بیمارستان برای کودکان محدود به محیط بیمارستان" De Lima گفت. "این نشان می دهد که چگونه متغیر امکانات در رابطه با کارآموزی برای این مهم. ما قطعا نه محدود به نمونه درس تجربه. همه کودکان در حال تدریس در کلاس های درس." یادگیری می تواند مقابله به مثل در یک از راه های مختلفی بنابراین در هنگام انتخاب کارآموزی احساس نمی محدود به کلاس درس. اردوگاه های تابستانی, تابستان, برنامه و خارج از فرصت های داوطلب می تواند در خدمت به عنوان یک راه عالی برای به دست آوردن تجربه در اطراف کودکان و نوجوانان بیش از حد.

فرصت های شغلی

education major
twitter.com

برکت در مورد داشتن یک مدرک در آموزش و پرورش ناشی از این ایده است که شما می توانید انتخاب کنید از انواع گزینه های حرفه ای. "بسیاری وجود دارد درجه و مسیرهای دانشجویان می توانید به تبدیل شدن به یک معلم" در غرب گفت. "با این حال توصیه من خواهد بود برای انتخاب یک برنامه است که شامل کارآموزی, معلم صدور گواهینامه و تاییدیه (خواندن و ESOL). انجام این کار اجازه خواهد داد که شما را به تبدیل شدن به موفق تر در زندگی حرفه ای خود را." استفاده از آنچه شما به دست آورد از کالج خود را تجربه و در کلاس به انتخاب گزینه ای که به نظر می رسد اکثر اتصالات و مفید برای شما. در اینجا برخی از پتانسیل انتخاب حرفه ای:

1. K-12 آموزش گزینه های

هنگامی که شما مدرک خود را با تمام تجربه شما را به دست آورد, آموزش K-12 ارائه می دهد بیشتر آشنایی. قبل از وارد شدن به این, مطمئن شوید که شما انجام تحقیقات خود را به منظور تصمیم می گیرید که آیا شما می خواهم برای تدریس خصوصی یا عمومی مدرسه به عنوان مقررات و پرداخت ممکن است متفاوت باشد. "من در حال حاضر یک 5-معلم کلاس در منطقه اورلاندو" گفت: UCF کلاس 2019 Allie جانسون. "من با استفاده از درجه من هر روز از درس برنامه ریزی برای پاسخگویی به نیازهای همه دانش آموزان من برای مدیریت رفتارها و حتی فقط روابط است." درخواست خود را در کارآموزی کلاس ها و خدمات-تجربه یادگیری شما را قادر به ریسک کردن را به جهان واقعی و قرار داده شده در یک محیط کلاس درس که در واقع متعلق به شما است.

2. مشاور

چالش های مواجه شده توسط دانش آموزان نه تنها رخ می دهد در کلاس درس مربوط به ریاضی و خواندن مشکلات, اما آنها نیز می تواند رخ دهد در خارج از کلاس درس مربوط به روابط با خانواده معلمان یا دانش آموزان دیگر. با تحصیل در آموزش و پرورش یک مشاور راهنمایی یک نقطه شروع عالی اگر شما در تلاش برای آن یک در یک ارتباط با دانش آموزان. در برخی از موارد شما ممکن است نیاز به یک استاد در مدرسه مشاوره اما با توجه به آنچه که در آن و مدارک مورد نیاز, مشاور مدرسه می تواند به عنوان یک پتانسیل مسیر شغلی.

3. کتابدار

بسیاری از مدارس در حال حاضر روز رسانه ها و مراکز الکترونیکی (به عنوان به خوبی به عنوان چاپ) منابع continuality در دسترس به دانش آموزان در مدرسه و کتابخانه ها. پیدا کردن راه هایی برای ارتباط برقرار کردن با دانش آموزان به عنوان یک کتابدار را می توان با کمک آنها خود را آشنا با فن آوری های جدید مانند کامپیوتر و قرص است. همچنین شما می خواهد به دست آوردن آشنایی با معلمان و درس ها به عنوان شما ممکن است خواسته شود برای کمک به معلمان قرار دادن منابع برای طرح درس. اگر شما انتخاب می کنید به بیشتر آموزش و پرورش خود را برای تبدیل شدن به یک کتابدار مدرک کارشناسی ارشد در علوم کتابداری و اطلاعرسانی (M. L. S.) به تخصص در مدرسه رسانه ها ممکن است تشخیص به عنوان لازم است.

4. مدرسه رهبری (اصل یا دستیار مدیر)

به عنوان یک اصل شغل شما ممکن است نگاه مانند انواع چیزهای. شما ممکن است به عنوان یک خدمت disciplinarian هنگامی که دانش آموزان را به شما می آیند با مسائلی که معلمان نمی تواند حل کند; در خدمت شما به عنوان یک مدیر وقتی که می آید به خود را معلمان و کارکنان; و به عنوان رئیس مدرسه شما ممکن است نگه دارید برای به عهده گرفتن بخشی در جامعه است که در آن مدرسه نهفته است. به عنوان شما به دست آوردن مهارت های خود را در کارشناسی سال مدیران باید انعطاف پذیر و روشنفکر. فقط به عنوان یک معلم در پایان روز شما را ترک با تحقق عنوان تغییرات روزمره از تجربه به تجربه.

5. برنامه درسی طراح

اگر شما جای ایجاد برنامه درسی به عنوان آموزش و پس از آن این می تواند یک پتانسیل گزینه های حرفه ای برای شما. شما می توانید در نظر بگیرید که آیا شما می خواهم به کار در یک منطقه ای/سطح منطقه و یا در سطح دولت است. به طور معمول شما نیاز به یک موضوع خاص مورد علاقه برای ایجاد یک برنامه درسی برای در بالای درک درستی از آموزش تکنیک های. شاخه خارج از این, شما می توانید مشغول به تبدیل شدن به یک تست استاندارد خالق نیز هست. این شامل ایجاد ، پیاده سازی و ارزیابی نتایج حاصل از آزمون این که آیا آنها می آیند از دولت آزمونهای موفقیت تحصیلی یا پذیرش کالج آزمون. دانشکده تحصیلات تکمیلی باعث می شود این مسیر حرفه ای و بسیار مفید به شما خواهد نیاز است که دست بالا را در یادگیری چگونه برای تدریس به معلمان و نحوه تدریس برنامه درسی.گزارش این آگهی

نظرات

education major
giphy.com

آموزش ارائه می دهد باور نکردنی و توانمند سازی فرصت را به کار با کودکان و نوجوانان. "آنها را دوست دارم!" جانسون گفت. "شما ممکن است درک نمی کنند چقدر این بچه ها را به نگاه کردن به و یادگیری از شمااما حتی بیشتر چقدر شما را از آنها یاد بگیرند." به آموزش شما رو به قلب آن است. یادگیری به آغوش که کار کردن با بچه ها و الهام بخش آنها بسیار مهم است بخشی از کار خود را.

کار در کلاس درس ممکن است به شما آموزش چگونه به بیمار و سازگار به یک وضعیت جدید در هر روز است. "زمان دانشجویانی که در آموزش و پرورش مدرک می توانید انتظار به چالش کشیدن و پرارزش ترین مسیر" در غرب گفت. البته همانطور که هر کار دارای چالش های آن شما خواهد شد آنها را در پایان روز آن را به شما پاداش بیش از آن را به چالش می کشد.

می دانید چرا شما را در انتخاب مسیر شغلی و مطمئن شوید این معنی پشت آن است. "بزرگترین توصیه این است که مطمئن شوید که شما آن را دوست دارم" Clear گفت. "آموزش کار آسان نیست و اگر شما آن را دوست دارم شما خوشحال خواهد شد یا موفق. مطمئن شوید که آن را واقعا آنچه شما می خواهید به انجام, و شما فقط در آن برای تعطیلات تابستان." در انتخاب یک شغل مطمئن شوید که آن را هم راستا با آنچه شما خودتان را برای انجام هر روز در آینده است.

شما ممکن است تجربه انواع یو پی اس و فراز زندگی, اما اگر شما آن را دوست دارم و پشتکار را به عنوان بهترین دوست خود را در این حرفه-زمینه است. "بچه ها در حال رفتن به بچه ها. آنها را تست مرزهای خود آنها خواهد بود مودی. همین حالا آن را شخصا" جانسون گفت. "همراه با این, آیا استرس بیش از چیزهای کوچک. اجازه ندهید به خودتان دریافت بیش از حد نا امید, آن را به ارزش آن را (و در پایان روز آن را واقعا فقط شما تاثیر می گذارد)." اگر چه استرس بزرگ می آید و با این کار اجازه ندهید که این شما را دلسرد.

از سه معلم خود را, آنها می توانند همه شما بگویم که این کار با ارزش ترین. فکر می کنم در مورد آن. شما را نگه مسئولیت آموزش نسل بعدی. شما نه تنها آموزش, آموزشی, همه چیز اما مهم درس های زندگی و مهارت های اجتماعی نیز هست.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im