یک بار بزرگ نیویورک تایمز غارها به قلدر

چهارشنبه گذشته نیویورک تایمز منتشر شده یک op-ed by ایالت آرکانزاس تام پنبه که در آن او پیشنهاد کرد که دولت فدر

توسط ATSHNEWS در 19 خرداد 1399

چهارشنبه گذشته نیویورک تایمز منتشر شده یک op-ed by ایالت آرکانزاس تام پنبه که در آن او پیشنهاد کرد که دولت فدرال باید با استفاده از نیروهای فدرال برای سرکوب مخرب شورش است که تا به حال رخ داده است به عنوان یک نتیجه از کشتن جورج فلوید در دست مینیاپولیس افسران پلیس.

پنبه یک نظامی کهنه و رسمی انتخاب می شوند با بیش از سه میلیون ترکیبات. صرف نظر از هر نظر در ماده پنبه است که یک فرد معتبر و ستون ملاحظه بود.

"این مهاجم اگر نه رام نه تنها از بین بردن معیشت شهروندان مطیع قانون اما همچنین می خواهد بی گناه تر زندگی می کند. بسیاری از جوامع فقیر که هنوز زخم از گذشته تحولات خواهد بود مجموعه هنوز هم بیشتر," او نوشت.

"یک چیز بالاتر از همه چیز خواهد بازگرداندن نظم به خیابان های ما: قریب به اتفاق نشان می دهد از زور برای متفرق کردن بازداشت و در نهایت جلوگیری از lawbreakers. اما اجرای قانون محلی در برخی از شهرستانها به شدت نیاز به پشتیبان گیری" پنبه ادامه داد.

در واقع فدرال آمريکا استفاده شده است در گذشته برای حفظ صلح و فکر انجام آن را در راس شورش — هر چند نامطلوب برخی — که قطعا خارق العاده و یا بی سابقه مفهوم است.

اما پس از آن همه چیز عجیب و غریب است.

نیویورک تایمز کارکنان در زمان به رسانه های اجتماعی به ثبت نارضایتی خود را با کارفرمای خود را برای انتشار این قطعه است.

Jazmine هیوز یک ویرایشگر در زمان توئیتر خود نوشت: "که اگر آن را نمی شد در حال حاضر به اندازه کافی سخت به یک کارمند از نیویورک تایمز."

یک تعداد انگشت شماری از کارکنان به دنبال کت و شلوار, به tweeting: "در حال اجرا در این نهاد سیاه @nytimes کارکنان در معرض خطر است."

بار خبرنگار قدیمی, هانا جونز در توئیتر خود نوشت: "من احتمالا دردسر برای این کار اما به چیزی می گویند غیر اخلاقی خواهد بود. به عنوان یک زن سیاه پوست به عنوان یک روزنامه نگار به عنوان یک آمریکایی واقعا شرمنده هستم که ما زد این."

و بنابراین بعد رفت با تقاضاهای مصرانه ادامه از قهر بار کارکنان تا مدیریت به اندازه کافی داشت.

نیویورک تایمز ناشر A. G. Sulzberger نوشت یک ایمیل طولانی در روز پنج شنبه صبح به کارکنان در تلاش برای آرام کردن ترس خود را. او مطمئن کارکنان که او آنها را شنیده ام و اشاره کرد که آن را مهم "برای گوش دادن به یکدیگر و از یکدیگر حمایت کنند."

اما خبرنگاران نوشت با صدها نفر با امضای یک نامه نشان می دهد که پنبه اصول ارزیابی خواهد "بدون شک تشویق خشونت بیشتر."

این بار پس از آن مجوف.

در بیانیه این مقاله توضیح داده شده که یک "نقد و بررسی روشن ساخته است که عجله سرمقاله روند منجر به انتشار یک Op-Ed که نمی دیدار با استانداردهای ما."

روز جمعه طی مجازی Townhall با کارکنان Sulzberger گفت: کارکنان خود را که پنبه op-ed شد "تحقیر" در تن و او باید آن منتشر شده است.

اوباش به دست آورد. مقدس خط بين خبر و نظر بوده است عبور کرده و در واقع نظر بخش بوده است ربوده است. کارکنان گرفته بود کاغذ را به گروگان گرفتند.

این یک چیز خطرناک برای مطبوعات آزاد به تاخت و تاز کردن توسط انجیل اساسا ایدئولوژی مترقی است که یک بار با خیال راحت تنزل به سالن دانشگاه.

سازه و سیستم های باور در عدالت اجتماعی سخنرانی در کالج ها و دانشگاه ها ایجاد غیر واقعی و مهلک محیط در هنگام تزریق به اتاق های خبر در امریکا روزنامه نگاران.

آزادی بیان است و نه خشونت حتی اگر یک نفر نمی تواند با آن موافق. آیا این پدیده ای است که نسل یا فرهنگی آن در حال گسترش است و آن را ناسالم برای ما گفتمان.

کسانی که در رسانه ها باید همیشه می خواهید بیشتر از سخنرانی به جای کمتر است. آنها باید خلق و خوی خود را ضربه به سرکوب صدای آنها را تایید نمی کنیم چون خود را سفت و سخت پارامترهای ممکن است یک روز بود تحمیل شده بر خود را دارند.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im