کریستف کلمب مجسمه های گرفته شده را در 2 شیکاگو پارک

شیکاگو (AP) — مجسمه کریستف کلمب در مرکز شهر شیکاگو گرانت پارک در نظر گرفته شد زود جمعه, یک هفته پس از معترضان

توسط ATSHNEWS در 3 مرداد 1399

شیکاگو (AP) — مجسمه کریستف کلمب در مرکز شهر شیکاگو گرانت پارک در نظر گرفته شد زود جمعه, یک هفته پس از معترضان در تلاش برای سرنگونی این بنای تاریخی را به ایتالیایی اکسپلورر با پلیس درگیر شدند.

خدمه با استفاده از یک جرثقیل بزرگ برای حذف مجسمه از پایه آن به عنوان یک جمعیت جمع شده بودند به تماشا. جمعیت را تشویق می کردند و عبور اتومبیل honked به عنوان مجسمه پایین آمد حدود ساعت 3 صبح چند کار کامیون دیده می شد در این منطقه اما معلوم بود که در آن مجسمه برداشته خواهد شد.

دوم مجسمه کلمب نیز حذف حدود 5:30 صبح جمعه از Arrigo پارک در شیکاگو کوچک ایتالیا محله.

آسوشیتد پرس با ارسال یک ایمیل و یک شماره تلفن پیام جمعه به دنبال نظر از شهردار لری Lightfoot ،

برنامه ای برای حذف گرانت پارک مجسمه شد, اولین گزارش پنج شنبه شب توسط شیکاگو تریبون و حذف دنبال ساعت آواز درگیری ها بین مخالفان و هواداران از مجسمه. و در جولای 17, تظاهرات کرده و با پلیس درگیر شدند که با استفاده از باتوم برای ضرب و شتم مردم ساخته شده و پس از دستگیری آنها می گویند معترضان هدف قرار داده و آنها را با آتش بازی سنگ و موارد دیگر.

"این مجسمه پایین آمدن است به دلیل تلاش و بومی فعالان کسانی که تاریخ واقعی کلمب و آنچه که او نشان دهنده" استفان Cuevas-Caizaguano ساکن تماشای حذف گفت: Chicago Sun-Times.

هر دو گرانت پارک و Arrigo پارک مجسمه تخریب شده در ماه گذشته. مجسمه کلمب نیز سرنگون و یا تخریب در دیگر شهرهای ایالات متحده به عنوان معترضان به نام برای حذف مجسمه کلمبوس و گفت که او مسئول قتل عام و بهره برداری از مردم بومی در قاره آمریکا.

Pasquale جیانی مشترک مدنی کمیته ایتالیایی آمریکایی گفت: شهردار به او گفته بود قبل از حذف آنها که هر دو مجسمه خواهد بود نقل مکان کرد و به طور موقت قرار دارد در جای دیگر به صورت عمومی دلایل ایمنی.

"ایتالیایی جامعه آمریکا احساس خیانت. دفتر شهردار دادن به آواز و مخرب اقلیت. این است که چگونه روند دموکراتیک قرار است به کار" او گفت WLS-تلویزیون.

از بین بردن آمده میان طرح توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به اعزام اجرای قانون فدرال عوامل به شهر برای پاسخ به خشونت اسلحه باعث نگرانی است که این موج را مهار ساکنان توانایی برای برگزاری تظاهرات. یک مجموعه فعال در گروه ثبت شده کت و شلوار پنج شنبه به دنبال بلوک ماموران فدرال به مبارزه با جرم و جنایت خشونت آمیز از تداخل و یا پلیس تظاهرات.

مقامات دولتی در اورگان تا به حال شکایت مشابه درخواست پس از ورود از اجرای قانون فدرال با توجه به نزدیک به دو ماه از اعتراضات در پورتلند پس از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس.

___

این داستان درست شده است نشان می دهد که طرح دعوی در دادگاه توسط فعالان واصل شد پنج شنبه نه شنبه.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب