چین کاهش اویغوری تولد با آیودی سقط جنین عقیم سازی

توسط آسوشیتد پرسدولت چین در نظر گرفتن اقدامات سخت گیرانه به بریده بریده نرخ تولد در میان Uighurs و دیگر اقلیت

توسط ATSHNEWS در 10 تیر 1399

توسط آسوشیتد پرس

دولت چین در نظر گرفتن اقدامات سخت گیرانه به بریده بریده نرخ تولد در میان Uighurs و دیگر اقلیت ها به عنوان بخشی از یک جارو کمپین برای جلوگیری از آن جمعیت مسلمان حتی آن را به عنوان تشویق برخی از کشور های هان اکثریت به داشتن فرزند بیشتر.

در حالی که فردی زنان اند و قبل از اینکه در مورد مجبور کنترل تولد این عمل به مراتب گسترده تر و سیستماتیک تر از قبلا شناخته شده است, با توجه به یک AP تحقیقات بر اساس آمار دولت, دولت اسناد و مدارک و مصاحبه با 30 سابق بازداشت شدگان اعضای خانواده و سابق اردوگاه مربی. این کمپین بیش از چهار سال گذشته در غرب تا منطقه سین کیانگ که منجر به آنچه که برخی از کارشناسان خواستار یک شکل از "جمعیتی نسل کشی است."

دولت به طور منظم به افراد اقلیت زنان به بارداری چک و نیروهای داخل رحمی دستگاه های عقیم سازی و حتی سقط جنین در صدها نفر از هزاران نفر مصاحبه ها و داده ها نشان می دهد. حتی در حالی که استفاده از آیودی و عقیم سازی کاهش یافته در سراسر کشور آن در حال افزایش است به شدت در سین کیانگ.

جمعیت کنترل اقدامات حمایت توده بازداشت هر دو به عنوان یک تهدید و به عنوان یک مجازات برای عدم رعایت. داشتن بیش از حد بسیاری از کودکان این است که یک دلیل عمده مردم فرستاده شده به اردوگاه های بازداشت AP با پدر و مادر از سه یا بیشتر از سه پاره پاره و دور از خانواده خود را مگر اینکه آنها می توانند با پرداخت جریمه بزرگ. حمله پلیس خانه وحشتناک پدر و مادر به عنوان آنها جستجو برای کودکان.

پس از Gulnar Omirzakh چینی متولد قزاقستان بود, او فرزند سوم دولت دستور داد او را به يو قرار داده شده است. دو سال بعد در ژانویه 2018 چهار مقامات نظامی استتار آمد ضربه زدن در درب او را به هر حال. آنها به Omirzakh از بی پول از بازداشت سبزی گر سه روز به پرداخت $2,685 خوب برای داشتن بیش از دو فرزند.

اگر او نمی, آنها هشدار داده, او را به پیوستن به شوهر و یک میلیون دیگر اقلیت های قومی قفل شده است تا در اردوگاه های اقامت اجباری — اغلب برای داشتن بیش از حد بسیاری از کودکان است.

"خدا bequeaths کودکان بر شما. برای جلوگیری از مردم از داشتن فرزند اشتباه است" گفت: Omirzakh که اشک تا حتی حاضر به فکر کردن به آن روز. "آنها می خواهند برای از بین بردن ما به عنوان یک مردم است."

در نتیجه از کنترل تولد کمپین یک آب و هوا از ترور در اطراف داشتن فرزند به عنوان دیده می شود در مصاحبه بعد از مصاحبه. نرخ تولد در بیشتر اویغوری مناطق هوتن و کاشغر سقوط بیش از 60% از سال 2015 تا 2018 آخرین سال در دسترس در دولت آمار. در سراسر منطقه سین کیانگ تولد, نرخ همچنان به شاقول سقوط نزدیک به 24 درصد در سال گذشته به تنهایی — در مقایسه با فقط 4.2% در سراسر کشور آمار نشان می دهد.

صدها میلیون دلار به دولت هرچه به کنترل تولد تبدیل کرده سین کیانگ از چین سریعترین رشد مناطق به میان آن کمترین در فقط چند سال با توجه به تحقیقات جدید به دست آمده توسط آسوشیتدپرس پیش از انتشار توسط چین محقق Adrian Zenz.

"این نوع از افت بی سابقه است....وجود دارد یک سبعیت به آن گفت:" Zenz یک متخصص برجسته در پلیس چین اقلیت مناطق. "این بخشی از گسترده تر کنترل کمپین به انقیاد Uighurs."

وزیر خارجه آمریکا, مایکل Pompeo محکوم کرد سیاست در بیانیه ای در روز شنبه.

"ما در حزب کمونیست چین بلافاصله پس از پایان این وحشتناک, شیوه," او گفت:.

چین وزیر امور خارجه تمسخر داستان به عنوان "ساختگی" و "جعلی اخبار" گفت: دولت رفتار همه اقوام به همان اندازه و محافظت از حقوق اقلیت ها.

"هر کس بدون در نظر گرفتن اینکه آیا آنها یک اقلیت های قومی و یا چینی های هان باید دنبال و عمل مطابق با قانون" سخنگوی وزارت ژائو Lijian روز دوشنبه گفت که در مورد خواسته AP داستان.

مقامات چینی گفته اند در گذشته است که این اقدامات صرفا به معنای عادلانه اجازه می دهد هر دو چینی هان و اقلیت های قومی به همان تعداد از کودکان است.

در دهه های اخیر از چین تا به حال یکی از گسترده ترین سیستم های اقلیت, حقوق, در, جهان, با Uighurs و دیگران گرفتن امتیاز بیشتر در امتحانات ورودی کالج, استخدام سهمیه برای پست های دولتی و laxer کنترل تولد محدودیت. در زیر چین در حال حاضر رها شده 'یک فرزند سیاست های مقامات بلند تشویق اغلب مجبور جلوگیری از بارداری عقیم سازی و سقط جنین در چینی هان. اما اقلیت اجازه داده شد دو فرزند و سه اگر آنها را از روستا.

رئیس جمهوری خلق چین, چین, ترین استبدادی رهبر در دهه مزایای آن در حال حاضر نورد. در سال 2014 به زودی پس از یازدهم بازدید سین کیانگ منطقه بالا گفت: در آن زمان برای پیاده سازی "برابر خانواده و سیاست های برنامه ریزی" برای همه اقوام و "کاهش و ثبات نرخ تولد." در سال های بعد دولت اعلام کرد که به جای فقط یک کودک چینی هان می تواند در حال حاضر دو و سه در سین کیانگ را در مناطق روستایی مانند اقلیت.

اما در حالی که مساوی بر روی کاغذ در عمل هان چینی تا حد زیادی در امان سقط جنین عقیم سازی IUD درج و بازداشت برای داشتن بیش از حد بسیاری از کودکان که مجبور هستند در سین کیانگ را اقوام دیگر مصاحبه ها و داده ها نشان می دهد. برخی از روستایی مسلمانان مانند Omirzakh هستند punished حتی برای داشتن سه فرزند مجاز توسط قانون.

دولت مورد حمایت دانشمندان هشدار داده اند برای سال های سال است که روستایی بزرگ خانواده مذهبی بودند در ریشه بمبگذاری knifings و دیگر حملات سین کیانگ دولت مقصر تروریست های اسلامی. رشد جمعیت مسلمان شد یک زمین پرورش برای فقر و افراط گرایی است که می تواند "افزایش ریسک سیاسی" با توجه به یک سال 2017, مقاله های رئیس موسسه جامعه شناسی در سین کیانگ آکادمی علوم اجتماعی. یکی دیگر ذکر شده به عنوان یک مانع کلیدی مذهبی باور است که "جنین است که هدیه ای از خدا."

خارج از کارشناسان می گویند که کنترل تولد کمپین بخشی از یک دولت هماهنگ حمله در Uighurs به پاکسازی آنها از ایمان و هویت و زور جذب آنها. آنها در معرض سیاسی و مذهبی re-آموزش و پرورش در اردوگاه کار اجباری در کارخانه در حالی که فرزندان خود را تحت تعلیم در پرورشگاه ها. Uighurs که اغلب اما نه همیشه مسلمان نیز ردیابی گسترده نظارت دیجیتال دستگاه.

"هدف ممکن است به طور کامل از بین بردن اویغوری جمعیت, اما آن را به شدت کاهش دهد و خود را نشاط" گفت: Darren Byler یک کارشناس Uighurs در دانشگاه کلرادو است. "آن را به آنها را آسان تر برای جذب به جریان اصلی چینی جمعیت است."

برخی از رفتن یک گام بیشتر است.

"این نسل کشی کامل متوقف شود. آن را فوری تکان دهنده جرم قتل در نقطه ای از نوع نسل کشی, اما آن را آهسته و دردناک خزنده نسل کشی" گفت: جوآن اسمیت فینلی که با این نسخهها کار در دانشگاه نیوکاسل در انگلستان "اینها مستقیم به معنی ژنتیکی کاهش اویغوری جمعیت است."

___

برای قرن ها اکثريت مسلمان در مناطق محصور در خشکی منطقه چین در حال حاضر خواستار "سین کیانگ" — به معنای "مرز جدید" در ماندارین.

پس از افراد ارتش آزادی بخش در نوردید در سال 1949 جدید چین کمونیست حاکمان دستور داد هزاران نفر از سربازان به حل و فصل در سین کیانگ هل دادن هان جمعیت از 6.7 درصد است که در سال به بیش از 40 ٪ در سال 1980. حرکت پاشیدند اضطراب در مورد چین مهاجرت که همچنان ادامه دارد در این روز است. شدید تلاش برای محدود کردن نرخ تولد در 1990s شد آرام بعد از عمده مقاومت مواجه با بسیاری از پدر و مادر پرداخت رشوه یا ثبت نام فرزندان به عنوان فرزندان از دوستان و یا دیگر اعضای خانواده است.

که همه را با یک سرکوب بی سابقه شروع در سال 2017 پرتاب صدها نفر از هزاران نفر از مردم را به زندان ها و اردوگاه ها به اتهام "نشانه هایی از افراط گرایی مذهبی" مانند سفر به خارج از کشور, دعا و یا خارجی با استفاده از رسانه های اجتماعی. مقامات راه اندازی چه چند اعلامیه به نام "تور یا دام سبک" تحقیقات برای ریشه کن کردن پدر و مادر با بیش از حد بسیاری از کودکان حتی کسانی که به هنگام تولد چند دهه پیش.

"ترک بدون نقاط کور" گفت: دو شهرستان و شهرستان بخشنامه در سال 2018 و 2019 کشف شده توسط Zenz که همچنین پیمانکار مستقل پیمانکار مستقل با قربانیان کمونیسم بنیاد یادبود دو حزبی غیر انتفاعی مستقر در واشنگتن "شامل غیر قانونی تولد و کاهش سطح باروری" گفت: یک سوم است.

مقامات و پلیس مسلح شروع به تپش در درهای به دنبال بچه ها و زنان باردار است. اقلیت ساکنان دستور داده شد به حضور هفتگی پرچم-بالا بردن مراسم که در آن مقامات تهدید به بازداشت در صورت نبود آنها ثبت نام همه فرزندان خود را با توجه به مصاحبه های حمایت ورقه حضور و غیاب و جزوات. اعلامیه یافت AP نشان می دهد که دولت های محلی راه اندازی و یا گسترش سیستم های پاداش دادن به کسانی که گزارش غیر قانونی تولد.

در برخی مناطق زنان دستور داده شد به زنان امتحانات پس از مراسم گفتند. در برخی دیگر از مقامات مجهز اتاق های ویژه با اسکنر اولتراسوند برای تست بارداری.

"تست همه کسانی که نیاز به آزمایش می شود" دستور داد یک شهرستان بخشنامه از سال 2018 است. "شناسایی و مقابله با کسانی که نقض سیاست های اولیه است."

Abdushukur عمر جزء اولین قربانی سرکوب کودکان است. یک خوشگذران اویغوری راننده تراکتور-تبدیل-میوه تاجر افتخار پدر در نظر گرفته خود هفت فرزند یک برکت و رحمت از خدا.

اما مقامات شروع به دنبال او در سال 2016. سال بعد او پرتاب شد و به یک اردوگاه و بعد از آن محکوم به هفت سال زندان — یکی برای هر کودک, مقامات گفت ،

"پسر عموی من صرف تمام وقت خود را به مراقبت از خانواده او هرگز در زمان بخشی در هر جنبش های سیاسی," Zuhra سلطان, عمر, عمو زاده گفت: از تبعید در ترکیه است. "چگونه می تواند شما را به هفت سال زندان برای داشتن بیش از حد بسیاری از کودکان? ما در حال زندگی در قرن 21 — این غیر قابل تصور است."

شانزده Uighurs و قزاق ها گفت: AP آنها می دانستند که افراد زندانی یا بازداشتی برای داشتن بیش از حد بسیاری از کودکان است. بسیاری از دریافت, سال ها و حتی دهه ها در زندان است.

به بیرون درز اطلاعات به دست آمده و تایید شده توسط AP نشان داد که از 484 اردوگاه زندانیان ذکر شده در Karakax شهرستان در سین کیانگ 149 وجود دارد برای داشتن بیش از حد بسیاری از کودکان – شایع ترین دلیل برای نگه داشتن آنها را. زمان در یک اردوگاه — چه دولت خواستار "آموزش و پرورش و آموزش" — برای پدر و مادر با بیش از حد بسیاری از کودکان است, سیاست نوشته شده در حداقل سه شهرستان اعلامیه یافت Zenz تایید کرد.

در سال 2017 سین کیانگ دولت نیز سه برابر در حال حاضر جریمه های سنگین برای نقض خانواده برنامه ریزی قوانین حتی برای فقیرترین ساکنان به حداقل سه بار سالانه درآمد قابل تصرف از شهرستان. در حالی که جریمه نیز اعمال می شود به چینی های هان تنها اقلیت های فرستاده شده به اردوگاه های بازداشت اگر آنها پرداخت نمی کند, با توجه به مصاحبه ها و داده ها. دولت گزارش نشان می دهد این شهرستان جمع آوری میلیون ها دلار از این جریمه هر سال است.

در دیگر تلاش برای تغییر جمعیت تعادل سین کیانگ چین آویزان زمین مشاغل اقتصادی و یارانه ها به فریب هان مهاجران وجود دارد. آن را نیز به شدت ترویج intermarriage بین چینی های هان و Uighurs با یک زن و شوهر گفتن AP به آنها داده می شود پول برای مسکن و امکانات رفاهی مانند یک ماشین لباسشویی و یخچال و تلویزیون است.

"این لینک کلیک کنید بازگشت به چین سابقه ای طولانی در dabbling در اصلاح نژاد....شما نمی خواهید مردم که سواد اندک اقلیت پرورش به سرعت گفت:" جیمز Leibold متخصص در چینی قومی سیاست در دانشگاه لا تروب در ملبورن. "چه شما می خواهید این است که خود را تحصیل کرده هان برای افزایش نرخ تولد."

سلطان توضیح می دهد که چگونه سیاست به نظر می رسد به Uighurs مانند او: "دولت چین می خواهد به کنترل اویغوری جمعیت و ما را کمتر و کمتر تا زمانی که ما ناپدید می شوند."

___

هنگامی که در اردوگاه های بازداشت زنان در معرض مجبور آیودی و آنچه به نظر می رسد پیشگیری از بارداری, عکس با توجه به زندانیان. آنها نیز برای حضور در سخنرانی در مورد چگونه بسیاری از کودکان آنها باید.

هفت زندانیان گفت: AP که آنها نیروی تغذیه قرص های کنترل تولد و یا تزریق با مایعات اغلب بدون توضیح. بسیاری از احساس سرگیجه خسته یا بیمار و زنان متوقف شدن دوره های خود را. پس از آزادی و ترک و چین و برخی رفت و به دریافت چک آپ پزشکی و متوجه آنها شد استریل.

این معلوم نیست چه زندانیان سابق تزريق اما سین کیانگ بیمارستان اسلاید به دست آمده توسط آسوشیتدپرس نشان می دهد که پیشگیری از بارداری, تزریق گاهی اوقات با دارو هورمونی Depo-Provera یک خانواده مشترک برنامه ریزی و اندازه گیری. عوارض جانبی می تواند شامل سردرد و سرگیجه.

دینا Nurdybay یک قزاقستان زن بازداشت شد در یک اردوگاه که از هم جدا شده و ازدواج زنان مجرد. ازدواج زنان داده شد بارداری آزمایشات Nurdybay به یاد می آورد و مجبور به آیودی نصب اگر آنها به حال کودکان است. او در امان بود چرا که او مجرد و بدون فرزند.

یک روز در ماه فوریه 2018 یکی از hot, یک اویغوری زن تا به حال به یک سخنرانی چه اعتراف پاسداران به نام "جنایات است." هنگامی که یک بازدید رسمی peered از طریق میله های آهن از سلول خود او خوانده خطوط او در توقف ماندارین.

"من به هنگام تولد به بیش از حد بسیاری از کودکان" او گفت:. "این نشان می دهد که من بی سواد هستم و می دانم کمی در مورد قانون است."

"آیا شما فکر می کنم این منصفانه است که هان مردم تنها مجاز به یک کودک ؟" رسمی پرسید: با توجه به Nurdybay. "شما اقلیت های قومی هستند shameless, وحشی و غیرمتمدن."

Nurdybay ملاقات حداقل دو نفر دیگر در اردوگاه چه کسی به او آموخته قفل شد برای داشتن بیش از حد بسیاری از کودکان است. بعد او را به دیگری منتقل تسهیلات با یک یتیم خانه قرار دارد که صدها نفر از کودکان از جمله کسانی که با پدر و مادر بازداشت برای تولد بیش از حد بسیاری از بار. کودکان شمارش روز تا زمانی که آنها می تواند پدر و مادر خود را در نادر بازدیدکننده داشته است.

"آنها به من گفت که آنها می خواستند به آغوش پدر و مادر خود را, اما آنها مجاز نیست," او گفت:. "آنها همیشه نگاه بسیار غم انگیز است."

یکی دیگر از سابق بازداشت شدگان Tursunay Ziyawudun گفت: او تزريق شد تا او را متوقف داشتن دوره او و لگد بارها و بارها در پایین معده در طول بازجویی. او در حال حاضر نمی تواند به کودکان و اغلب بیش از دو برابر در درد و خونریزی از رحم او, او گفت:.

Ziyawudun و 40 زن دیگر او در "کلاس" مجبور شدند به حضور در خانواده برنامه ریزی سخنرانی اکثر چهارشنبه ها که در آن فیلم بودند به نمایش در مورد زنان فقیر در تلاش برای تغذیه بسیاری از کودکان است. زنان متاهل بودند پاداش برای رفتار خوب با زناشویی بازديد از همسران خود را همراه با دوش و حوله و دو ساعت در یک اتاق خواب. اما گرفتن آنها تا به حال به قرص های کنترل تولد از قبل.

برخی از زنان حتی گزارش سقط جنین اجباری. Ziyawudun گفت: "معلم" در اردوگاه گفت: زنان آنها را در صورت سقط جنین اگر زنان باردار در طول امتحانات.

یک زن در کلاس دیگری تبدیل می شود و ناپدید شد از اردوگاه او گفت:. او افزود که دو تن از پسرعموهای او که باردار بود, رهایی از خود و فرزندان خود را به خاطر آنها خیلی می ترسم.

زن دیگری Gulbahar Jelilova تایید کرد که بازداشت شدگان در اردوگاه بودند مجبور به سقط جنین فرزندان خود را. او نیز شاهد یک مادر جدید, هنوز نشت شیر مادر که نمی دانم چه اتفاقی افتاده است به نوزاد. و او ملاقات پزشکان و دانشجویان پزشکی که بازداشت شدند برای کمک به Uighurs طفره رفتن سیستم و تولد در خانه.

در دسامبر سال 2017 در یک دیدار از قزاقستان به چین Gulzia Mogdin گرفته شده بود به بیمارستان بعد از پلیس واتساپ بر روی تلفن خود را. یک نمونه ادرار نشان داد او دو ماه باردار با فرزند سوم. مقامات گفته Mogdin او نیاز به سقط جنین و تهدید به بازداشت برادرش اگر او این کار را نکرد.

در این روش پزشکان درج الکتریکی خلاء به او رحم و خود جنین از بدن او. او را گرفته و گفت برای استراحت به آنها برنامه ریزی شده به او را به یک اردوگاه.

ماه بعد Mogdin از آن ساخته شده به قزاقستان که در آن شوهرش زندگی می کند.

"که کودک بود و تنها عزیزم ما تا به حال هم گفت:" Mogdin که به تازگی دوباره ازدواج کرد. "من نمی توانم بخوابم. این خیلی ناعادلانه است."

___

موفقیت چین فشار برای کنترل تولد در میان اقلیت مسلمان را نشان می دهد تا در شماره آیودی و عقیم سازی.

در سال 2014 بیش از 200 ، 000 آیودی قرار داده شد در سین کیانگ. تا سال 2018 که شروع به پریدن کرد بیش از 60 درصد به حدود 330,000 آیودی. در همان زمان IUD استفاده از سقوط در جای دیگر در چین به عنوان بسیاری از زنان شروع به گرفتن دستگاه حذف شده است.

یک معلم سابق پیش نویس به عنوان یک مربی در یک اردوگاه توصیف تجربه خود را با آیودی به AP.

او گفت: از آن آغاز شده با پرچم-بالا بردن مجامع در ترکیب در آغاز سال 2017, که در آن مقامات اویغوری ساکنان تلاوت "ضد ترور" ، آنها شعار می دادند: "اگر ما بیش از حد بسیاری از کودکان ما افراط گرایان مذهبی....این بدان معناست که ما باید برای رفتن به مراکز آموزشی."

پلیس گرد بیش از 180 پدر و مادر با بیش از حد بسیاری از کودکان تا زمانی که "نه تنها یکی باقی مانده بود," او گفت:. او گفت: او در تخت دراز کشیده و سفت با ترور به عنوان افسران با اسلحه و اسلحه تیزر بريدن همسایگان دور. از زمان به زمان به پلیس زد در او درب و جستجو آپارتمان او برای Qurans چاقو نماز تشک و البته کودکان, او گفت:.

"قلب خود را خواهد جهش خارج از قفسه سینه خود را," او گفت:.

پس از آن که در ماه اوت مقامات معلم ترکیب گفته شد برای نصب آیودی در تمام زنان در سن باروری است. او اعتراض کرد و گفت او نزدیک به 50 فقط با یک فرزند و هیچ برنامه ای برای بیشتر. مقامات تهدید به کشیدن او را به یک ایستگاه پلیس و بند او را به یک آهن صندلی برای بازجویی.

او مجبور شد به یک اتوبوس با چهار مسلح افسران گرفته و به یک بیمارستان که در آن صدها نفر از اویغوری زنان به انتظارنشسته بودند تا در سکوت منتظر آیودی درج خواهد شد. برخی از گریستم بی سر و صدا اما هیچ کس جرأت گفتن یک کلمه به دلیل دوربین های مدار بسته حلق آویز سقفی.

او يو طراحی شده بود irremovable بدون ابزار خاص. برای اولین بار 15 روز او کردم سردرد و بدون توقف خونریزی قاعدگی.

"من نمی توانستم غذا خوردن به درستی نمی توانستم خواب مناسب است. آن را به من داد واقعا فشار روانی" او گفت:. "تنها Uighurs تا به حال به آن را می پوشند."

چینی بهداشتی آمار همچنین نشان می دهد عقیم سازی رونق در سین کیانگ.

بودجه اسناد و مدارک به دست آمده توسط Zenz نشان می دهد که با شروع در سال 2016 سین کیانگ دولت شروع به پمپاژ ده ها میلیون دلار به یک کنترل تولد جراحی برنامه و مشوق هایی برای زنان به سترون. در حالی که عقیم سازی نرخ سقوط در بقیه کشور آنها رسید هفت برابر در سین کیانگ از سال 2016 تا 2018 به بیش از 60,000 روش. به اویغوری-اکثر شهر هوتن بودجه برای 14,872 عقیم سازی در 2019 — بیش از 34 درصد از تمام زنان در سنین باروری Zenz یافت.

حتی در سین کیانگ سیاست متفاوت است به طور گسترده ای در حال شدیدتر در به شدت اویغوری جنوبی از هان-اکثریت شمال. در شیهزی یک Han شهرستان تحت سلطه که در آن Uighurs را کمتر از 2 درصد از جمعیت, دولت یارانه فرمول نوزاد و تولد بیمارستان خدمات برای تشویق بیشتر کودکان رسانه های دولتی گزارش شده است.

Zumret Dawut کردم هیچ جمله مزایای. در سال 2018 از سه قفل شده بود در یک اردوگاه برای دو ماه برای داشتن یک آمریکایی ویزا.

هنگامی که او به خانه بازگشت و تحت بازداشت مقامات او را مجبور به زایمان امتحانات هر ماه همراه با دیگر اویغوری زنان در ترکیب. هان زنان معاف شدند. آنها هشدار داد که اگر او نبود آنچه را که آنها به نام "رایگان امتحانات" او می تواند در نهایت در اردوگاه.

یک روز آنها تبدیل شده تا با یک لیست از حداقل 200 اویغوری زنان در ترکیب با بیش از دو فرزند که تا به حال به سترون Dawut به یاد می آورد.

"من هان چینی همسایگان آنها همدردی با ما Uighurs," Dawut گفت. "آنها به من گفت:" آه شما درد و رنج وحشتناکی دولت در جریان است راه بیش از حد!'"

Dawut اعتراض کردند اما پلیس دوباره تهدید به فرستادن او به اردوگاه. در طول استریلیزاسیون روش چینی هان, پزشکان, تزریق, او با بیهوشی و او فالوپ — دائمی بهره برداری است. زمانی که Dawut آمد به او احساس او رحم درد.

"من خیلی عصبانی بود," او گفت:. "من می خواستم یکی دیگر از پسر."

___

به دنبال بازگشت Omirzakh نظر خودش را خوش شانس است.

پس از آن بسیار سرد بعد زمانی که مقامات تهدید به قفل کردن Omirzakh به نام اقوام در سراسر ساعت. ساعت قبل از مهلت او خراشیده با هم به اندازه کافی پول برای پرداخت جریمه از فروش خواهر او را گاو و بهره بالا وام های ترک عمیق در بدهی.

برای سال آینده Omirzakh با حضور در کلاس با همسران دیگران بازداشت برای داشتن بیش از حد بسیاری از کودکان است. او و فرزندان او زندگی می کردند با دو حزب محلی مقامات فرستاده ویژه برای جاسوسی بر روی آنها. هنگامی که شوهر او شد و در نهایت آنها فرار قزاقستان تنها با چند بسته نرم افزاری از پتو و لباس.

يو هنوز هم در Omirzakh رحم در حال حاضر غرق شده به او گوشت باعث التهاب و سوراخ کردن کمر درد "بود که چاقو با چاقو." برای Omirzakh آن را تلخ یادآوری از همه چیز او را از دست داد — و گرفتاری کسانی که او پشت سر گذاشت.

"مردم در حال حاضر وجود دارد وحشت زده از زایمان," او گفت:. "زمانی که من فکر می کنم از کلمه "سین کیانگ" من هنوز هم می تواند احساس می کنید که ترس است."

___

تماس با AP جهانی تیم تحقیقاتی در Investigative@ap.orgtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب