چین تصویب ستیز هنگ کنگ امنیت ملی قانون

توسط ZEN سو و کن MORITSUGUهنگ کنگ (AP) — چین تایید ستیز امنیت ملی قانون است که اجازه خواهد داد که مقامات برای

توسط ATSHNEWS در 10 تیر 1399

توسط ZEN سو و کن MORITSUGU

هنگ کنگ (AP) — چین تایید ستیز امنیت ملی قانون است که اجازه خواهد داد که مقامات برای سرکوب خرابکارانه و secessionist فعالیت در هنگ کنگ یک حرکت بسیاری را به عنوان پکن برجسته ترین و در عین حال برای پاک کردن حقوقی فایروال نیمه خودمختار در قلمرو و سرزمین اصلی را استبدادی حزب کمونیست سیستم.

رئیس جمهور چین امضا به دستور ریاست promulgating قانون پس از آن تصویب شد ایستاده کمیته ملی رسمی شین هوا اخبار آژانس گفت. از آن خواهد شد اضافه شده به قانون اساسی هنگ کنگ اساسی است.

"ما امیدواریم که این قانون را در خدمت به عنوان یک عامل بازدارنده برای جلوگیری مردم از تکان دهنده مشکل گفت:" تام یی چانگ هنگ کنگ تنها نماینده در کمیته دائمی "اجازه ندهید هنگ کنگ تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک ابزار برای تقسیم این کشور است."

او گفت مجازات نخواهد شامل مجازات اعدام را استادانه درست شده در جزئیات بیشتر.

عبور از قانون و آمد میان ترس در هنگ کنگ و خارج از کشور است که این امر می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای جلوگیری از صدای اپوزیسیون در مالی توپی. ایالات متحده در حال حاضر شروع به حرکت می کند برای پایان دادن به ویژه شرایط تجارت با توجه به هنگ کنگ پس از این مستعمره سابق بریتانیا بازگردانده شد به چین در سال 1997.

این قانون است که با هدف مهار خرابکارانه, secessionist و فعالیت های تروریستی و همچنین مداخله خارجی در این شهرستان در امور. آن به شرح زیر ماه از تظاهرات ضد دولتی در هنگ کنگ در سال گذشته که در زمان فرود به خشونت است.

صحبت کردن در یک پیام ویدئویی به سازمان ملل و شورای حقوق بشر در ژنو هنگ کنگ رهبر کری لام گفت: قانون خواهد بود "تنها هدف بسیار کوچک اقلیت" از lawbreakers را عطف به ماسبق نمی شود و سرزمین اصلی نهادهای قانونی خواهد تنها صلاحیت در "نادر مشخص شده شرایط."

منتقدان می گویند آن است که مهم ترین فرسایش به تاریخ هنگ کنگ انگلیسی به سبک حکومت قانون و درجه بالایی از خودمختاری که پکن وعده هنگ کنگ خواهد لذت بردن از حداقل از طریق 2047 تحت "یک کشور دو سیستم" چارچوب است.

هنگ کنگ معترضان جاشوا وانگ اگنس چو و ناتان قانون صادر اظهارات در Facebook گفت: آنها خواهد برداشت خود را از سازمان Demosisto که پس از آن اعلام کرد که این امر منحل کردن با دست دادن از بالای آن عضو است.

وانگ گفت: "هیچ گونه نگرانی در مورد زندگی و ایمنی" تبدیل به یک مسئله واقعی است و هیچ کس قادر خواهد بود برای پیش بینی پیامدهای این قانون آن است که آیا در حال تحویل به چین و یا رو به مدت حبس.

بیش از یک صد نفر از معترضان با حضور در لوکس مرکز خرید در هنگ کنگ منطقه مرکزی کسب و کار شعار از جمله "رایگان, هنگ کنگ انقلاب" در حال حاضر با چندین برگزاری یک پرچم به نمایندگی مستقل هنگ کنگ به عنوان به خوبی به عنوان پوستر محکوم کردن این قانون است.

تصویب این قانون "نشان دهنده بزرگترین تهدید برای حقوق بشر در شهر تاریخ اخیر گفت:" سر از سازمان عفو بین الملل چین, تیم, Joshua Rosenzweig.

"سرعت و پنهان کاری که با چین را تحت فشار قرار دادند از طریق این قانون تشدید ترس است که پکن calculatingly ایجاد یک سلاح سرکوب را در برابر منتقدان دولت از جمله افرادی که صرفا بیان دیدگاه های خود و یا اعتراض مسالمت آمیز" Rosenzweig در بیانیه ای گفت.

نگرانی های نیز بیان شده در تایوان که پکن ادعا می کند به عنوان قلمرو خود به ارمغان آورده و تحت کنترل خود را با توسل به زور در صورت لزوم.

"دموکراسی و آزادی و نیز ارزش های جهانی از هنگ کنگ و تایوان" این جزیره را به سرزمین اصلی امور شورای گفت و اضافه کرد که چین خیانت کرده بود وعده های خود را به دلار هنگ کنگ

خود حاکم بر جزیره به تازگی گفت: این امر در نظر ارائه پناهندگی به هنگ کنگ اپوزیسیون که از ترس بازداشت.

پیش از تصویب این قانون مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گفت: آن را به نوار دفاع-صادرات به هنگ کنگ و به زودی نیاز به مجوز برای فروش از مواردی است که باید هر دو نظامی و غیر نظامی استفاده می کند.

"ما نمی توانیم خطر این موارد در حال سقوط به دست مردم و ارتش آزادیبخش که هدف اصلی است برای حمایت از دیکتاتوری (حزب کمونیست) با هر وسیله لازم" وزیر امور خارجه مایک Pompeo در بیانیه ای گفت.

وزیر خارجه بریتانیا Dominic Raab گفت: دولت خود را "عمیقا نگران" بیش از گزارش از تصویب این قانون گفت که می خواهد یک "قبر گام." بریتانیا گفته است که می تواند اقامت و ممکن است تابعیت به حدود 3 میلیون نفر از هنگ کنگ 7.5 میلیون نفر است.

"این موضوع صرفا چین در امور داخلی هیچ کشور خارجی حق دخالت چینی" سخنگوی وزارت خارجه ژائو Lijian روز سه شنبه گفت.

او گفت: چین می خواهد اقدامات لازم را برای حفاظت از منافع ملی در پاسخ به "اشتباه اعمال, ایالات متحده است."

تحت قانون پکن خواهد شد تا یک امنیت ملی در هنگ کنگ به جمع آوری و تجزیه و تحلیل اطلاعات و مقابله با پرونده های جنایی مربوط به امنیت ملی است.

دولت منتقدان ترس پکن را با استفاده از قانون به دنبال حریف سیاسی. برخی از سوال و اساس قانونی که در آن چین اقدام با قانون, گفته, آن را تضعیف قانون اساسی.

قبل از تلاش برای تصویب یک قانون تامین در سال 2003 کاهش یافته بود پس از صدها نفر از هزاران نفر از مردم در راهپیمایی, در هنگ کنگ خیابان در برابر آن.

چین برای سال فعال قرار داده شده بود دیگر چنین تلاش اما با استناد به یک فوریت جدید پس از سال گذشته تظاهرات اعلام کرد آن را دور زدن هنگ کنگ قانونگذاری و تصویب قانون خاص خود را دارد.

مقامات چینی را برافراشته و در برابر آنچه آنها ادعا می کنند که دخالت خارجی در خاک است که آنها را سرزنش برای تشویق تظاهرات ضد دولتی. پکن را محکوم کرد کسانی که در تظاهرات به عنوان تلاش برای به طور دائم تقسیم هنگ کنگ دور از چین است.

تهیه پیش نویس قانون صورت گرفت در میان پنهان کاری شدید و حتی بالا هنگ کنگ مقامات گزارش داده نشده اطلاع از جزئیات آن را.

سوالات معطل بیش از این اثرات در هنگ کنگ مطبوعات آزاد است که تحت افزايش سیاسی و فشار مالی و همچنین عملیات سازمان های غیر دولتی به خصوص کسانی که با خارجی اتصالات.

تصویب این قانون می آید پس از هنگ کنگ مقننه در اوایل ماه ژوئن به تصویب ستیز لایحه و آن را غیر قانونی و توهین به چینی سرود ملی. Pro-چین و ارقام نیز فشار برای مطلب "وطن پرست" آموزش و پرورش برای معرفی به برنامه درسی در امیدوار است که افزایش شناسایی خود را با پکن است.

___

Moritsugu گزارش از پکن است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن