شیکاگو تعطیلات آخر هفته به پایان می رسد با 17 کشته و 70 زخمی

توسط همین BABWINشیکاگو (AP) — یکی از شیکاگو خونین ترین تعطیلات آخر هفته در حافظه به پایان رسید و با 17 نفر به

توسط ATSHNEWS در 17 تیر 1399

توسط همین BABWIN

شیکاگو (AP) — یکی از شیکاگو خونین ترین تعطیلات آخر هفته در حافظه به پایان رسید و با 17 نفر به ضرب گلوله کشته از جمله یک 7-ساله و یک دختر 14 ساله و پسر و 70 بیشتر زخمی با وجود تلاش هماهنگ برای سرکوب خشونت با اضافی از 1200 افسران پلیس در خیابان.

خشونت به مراتب بدتر از سال گذشته طولانی جولای چهارم آخر هفته به پایان رسید و با شش نفر کشته و 66 زخمی در تیراندازی. و تعطیلات آخر هفته از خشونت شرح زیر شیکاگو مرگبارترین آخر هفته روز یادبود از سال 2015.

پس نسبتا مسالمت آمیز روز شنبه, تیراندازی فوران حدود 7 p. m. روز شنبه. هفت ساله ناتالیا والاس ایستاده بود و در پیاده رو را در خارج از خانه مادر بزرگ در Austin در سمت غرب به شهرستان در طول یک چهارم جولای حزب که به گفته پلیس از کار اخراج شدند عکس از یک ماشین. کودک به ضرب گلوله در سر.

ناتالیا مرگ آمد در میان موجی از تیراندازی در اطراف ایالات متحده که در سمت چپ کودکان کشته از جمله یک کودک 6 ساله در سان فرانسیسکو 6-year-old boy in Philadelphia 8 سال در آتلانتا و 11 سال در کلمبیا و 8 سال در هوور, Alabama.

خشونت در شیکاگو و نیویورک مورد توجه رییس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که در توئیتر خود نوشت: "دولت فدرال آماده, مایل و قادر به کمک به اگر خواسته." بعد از بازگشت او به یک موضوع آشنا نشان می دهد تیراندازی به ترتيب مربوط به وضعیت خود را به عنوان به اصطلاح پناهگاه شهرستانها برای مهاجران مستند نشده.

"شاید آنها را مجبور به شروع به تغییر راه خود را (و فکر کردن!)" مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت.

رجینالد مریل, 33, بود, با اتهام قتل در ناتالیا مرگ است. او در زندان در انتظار پیوند شنوایی شنبه. آن را شناخته شده است که چگونه بسیاری از, اگر هر گونه بازداشت شده اند ساخته شده در دیگر آخر هفته قتل.

این احتمال که مظنون دیگر باقی می ماند در نقاط به یک مشکل دیرینه در شیکاگو: اجرای قانون ناتوانی بیشتری را قتل مظنون به عدالت است. برای سال, اکثریت از قتل در شیکاگو رفته اند حل نشده و این گروه را به قتل مورد ترخیص کالا از گمرک نرخ بسیار پایین تر از گروه ها در لس آنجلس و نیویورک.

در سال گذشته یک پلیس گروه پژوهشی توصیه می شود تغییرات قابل توجهی در راه این بخش به بررسی قتل. آن را اجرا کرده است تعدادی از توصیه های استخدام 300 کارآگاهان در حال گسترش به پنج تعدادی از مراکز که در آن قتل کارآگاهان اختصاص داده و راه اندازی یک مورد سرد واحد در هر یک از آنها. اما پس از صعود به 49 درصد در اواخر سال گذشته فاصله نرخ کاهش یافته است به 39.9% — هنوز هم بالاتر از 33% ترخیص کالا از گمرک نرخ 2016.

در حالی که بخش انتظار رای به بهبود پلیس سرپرست David Brown پیشنهاد کرد که روز شنبه یک مانع عمده است که شکست این شهرستان سیستم عدالت کیفری به نگه داشتن خشونت مجرمان پشت میله های زندان.

براون گفت: این برنامه که در آن بازداشت شدگان هستند مجهز به دستبند الکترونیکی برای نظارت بر محل خود را گسترش یافته است به طوری که آن را در حال حاضر غیر ممکن است برای پیگیری همه آنها را.

"آن را به وضوح کار نمی," او گفت:.

قهوه ای همچنین با اظهار تاسف از کاهش شدید تعداد زندانیان در زندان شهرستان گفت: این اتحاد چپ شیکاگو و دیگر جوامع در معرض خطر بیشتری از جرم و جنایت خشونت آمیز. حتی قبل از coronavirus باعث انتشار بیش از 1600 تن از بازداشت شدگان یک سفارش به قضات برای تعیین وثیقه مقدار که متهمان تواند منجر به کاهش 1500 تن از بازداشت شدگان در سال 2017 به تنهایی.

"ما باید در حفظ و خشونت مجرم در زندان دیگر," او گفت:.

شاهدان تمایلی به جلو آمده به دلیل مشروع نگرانی های ایمنی که بسیاری از اعضای باند منتشر شد در مدت کوتاهی پس از بازداشت براون گفت.

"گانگستر را تهدید می کند نه فقط شما اگر شما جلو آمده و آنها را تهدید می کند خانواده خود را," او گفت:.

پلیس می گویند باندهای متخاصم رانندگی زیادی در این شهر از خشونت اسلحه.

حدود سه ساعت پس از ناتالیا به ضرب گلوله کشته شد یک گروه از مردان جوان پلیس به اعتقاد اعضای باند شروع به پریدن کرد از یک وسیله نقلیه در انگلوود محله در سمت جنوب و باز آتش در باند رقیب عضو.

"آنها را به هلاکت رسانیدند و آنها ایستاده بر او و نگه دارید تیراندازی" قبل از فرار در ماشین و معاون برندان Deenihan به خبرنگاران گفت: صبح روز دوشنبه.

چهارده سال Vernado جونز جونیور بود که نزدیک بود به ضرب گلوله در زیر بغل.

"او تا به حال هیچ چیزی برای انجام با باند-در-باند خشونت است. او نه هدف در نظر گرفته شده," Deenihan گفت.

قهوه ای تاسف رشد فهرستی از جوانترین قربانیان.

"ما نمی توانیم دریافت استفاده می شود به شنیدن در مورد کودکان که در داغستان شیکاگو هر آخر هفته," او گفت:.

در این سال بخش شمارش جولای چهارم آخر هفته عکاسی از 6 بعد از ظهر پنج شنبه تا آخر روز جمعه. در همه 13 کودکان زیر سن 18 سالگی به ضرب گلوله کشته شدند از جمله دو که درگذشت.

آخر هفته خشونت مشخص شده است به خصوص خطرناک برای کودکان در شیکاگو است. آمار پلیس نشان می دهد وجود داشته است 32 قتل قربانیان زیر 18 سال جاری در مقایسه با 20 توسط این نقطه در 2019.

یک هفته زودتر شیکاگو قربانیان تیراندازی شامل 1 سال در یک ماشین با مادر و 10 سال بود که به ضرب گلوله توسط یک گلوله که سوراخ پنجره و زده به سر او را به عنوان او نشسته بر روی نیمکت در خانه.

شیکاگو دارای شمارش 1,782 فتح کرد گرفته شد قربانیان تیراندازی در این سال 550 بیش از مدت مشابه گذشته سال است. و آخر هفته به ارمغان آورد و تعداد قتل برای سال 2020 به 353 است که 99 بیش از ثبت گرديد همان آخرین دوره سال است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب