چلمزفورد بالا نام ممکن است دانش آموزان از ماه

چلمزفورد – چلمزفورد دبیرستان اعلام کرده است ممکن است دانش آموزان از ماهوهیتیر خانه حسن نیت ارائه میدهد چلمزفور

توسط ATSHNEWS در 11 خرداد 1399

چلمزفورد – چلمزفورد دبیرستان اعلام کرده است ممکن است دانش آموزان از ماه

وهیتیر خانه

حسن نیت ارائه میدهد چلمزفورد دبیرستان

Nikolas Tran

Nikolas چانپسر جیسون و Paulina Tran بیش از حد پیشرفته قرار دادن کلاس در حساب دیفرانسیل و انتگرال و فیزیک و روانشناسی. او سازگار افتخار-رول دانشجو و القاء شد به انجمن افتخار ملی و افتخار جامعه است.

نیک رقابت برای شنا/شیرجه و تیم های والیبال. او به رسمیت شناخته شده به عنوان یک Merrimack دره کنفرانس تمام تیم دوم کنفرانس شناگر. او را از حضور در دانشگاه فلوریدای جنوبی به مطالعه مهندسی کامپیوتر و سپس برنامه به کسب کارشناسی ارشد و دکترا

حسن نیت ارائه میدهد چلمزفورد دبیرستان

فلیکس O'Hearne

فلیکس O'Hearneفرزند رابرت Ahearne و آیلین O'Hearne در زمان تعیین سطح پیشرفته دوره های زبان انگلیسی ادبیات و ترکیب و فرانسه پذیرفته شده است به افتخار ملی, جامعه, زبان انگلیسی افتخار جامعه فرانسه افتخار جامعه و علم جامعه افتخار به دست آورده بالا افتخارات تمام 12 نظر. او در حال ظهور جایزه رهبر و تعالی در جهان جایزه زبان فرانسه.

فلیکس عضو تئاتر صنفی و صدا خدمت به عنوان سردبیر برای دو سال و به رقابت برای بهار, آهنگ تیم. او همچنین عضو GSA/SGA باشگاه Crescendos, تریک گروه فلسفه و شعر ، او سخت کار می کرد به CHS فراگیر تر و ملاقات با سلامت در معلمان به بحث در مورد آنچه که می تواند اضافه شده به برنامه درسی. فلیکس برنامه ای برای حضور در UMass Amherst به مطالعه زبانشناسی. .

Hawthorne خانه

حسن نیت ارائه میدهد چلمزفورد دبیرستان

هانا Mattsen

هانا Mattsenدختر برادلی و پائولا Mattsen در زمان تعیین سطح پیشرفته دوره های روانشناسی و زبان و ادبیات انگلیسی & ترکیب. او القاء شده است به ملی افتخار جامعه فرانسه افتخار جامعه فارسی افتخار جامعه و دریافت تعالی در علم و جایزه تعالی در خانواده و مصرف کننده علم جایزه. او به عنوان رئیس به باشگاه یک دانشجوی سال اول مربی و یک کلاس نماینده و عضو هیئت مدیره ELL و انتقال مدیره این سال ASL باشگاه و سالنامه ،

هانا داوطلبان در میدان هاروارد, سرپناه بی خانمان های مانند بریت راه رفتن به امد و شد زیاد برای درمان و ایدز پیاده روی در بوستون. او قصد دارد به حضور در دانشگاه کلارک به عمده در هر دو آموزش و پرورش و یا بین المللی توسعه و تغییر اجتماعی و سپس تبدیل شدن به یک معلم و یا کار برای یک سازمان غیر انتفاعی.

حسن نیت ارائه میدهد چلمزفورد دبیرستان

جری سو

جری Suپسر از هنگ سو و کتی لی در زمان تعیین سطح پیشرفته دوره در حساب دیفرانسیل و انتگرال و علوم کامپیوتر و زبان انگلیسی و ادبیات ترکیب. او را حفظ کرده است بالا افتخارات هر ترم و القاء شده است به افتخار ملی, جامعه, اسپانیایی افتخار جامعه و فارسی افتخار جامعه است. او به رسمیت شناخته شده به عنوان یک شایستگی ملی کسیکه این سال است.

جری جدایی ناپذیر از اعضای کلیدی باشگاه, روابط بین الملل, باشگاه, شورای دانشجویی و روزنامه باشگاه است. او داوطلب برای گهواره به مداد رنگی, American Red Cross blood دیسک و هیولا باش. او قصد دارد برای عمده در هر دو اعصاب و مهندسی زیستی در UMass Amherst و سپس برای حضور در مقطع تحصیلات تکمیلی.

امرسون خانه

حسن نیت ارائه میدهد چلمزفورد دبیرستان

شانون والش

شانون Walsh, دختر مایکل و جنیفر والش, شناخته شده برای کار سخت و فداکاری در داخل و خارج از کلاس درس. او عضو انجمن افتخار ملی و افتخار جامعه و بالا سازگار-افتخارات دانش آموزان است. او موفق به دریافت یک رهبر در حال ظهور جایزه شد و یک دانشجوی سال اول مربی.

شانون است که همه در اطراف دانش آموز-ورزشکار در رشته هاکی. او داوطلبان برای جوانان زمینه هاکی او اهل محله و 24 ساعته رله. او متعهد به سنت آنسلم جایی که او را مطالعه زیست شناسی و همچنان به بازی هاکی روی چمن.

حسن نیت ارائه میدهد چلمزفورد دبیرستان

آنتونی Adoniou

آنتونی Adoniouپسر استیو و لیندا Adoniou در زمان پیشرفته قرار دادن کلاس در علوم محیط زیست, پژوهش و ادبیات انگلیسی & ترکیب. او بالا سازگار-افتخارات دانشجویی و اعضای انجمن افتخار ملی, اسپانیایی افتخار جامعه و علم افتخار جامعه است. او یک کلاس نماینده و عضو رهبری در حال حرکت در همه جا و توماس جفرسون فروم.

آنتونی شد کاپیتان سرپوشیده آهنگ تیم در این سال است. او داوطلبان برای چلمزفورد کتاب رانندگی و امد و شد زیاد برای یک علت. او امیدوار است برای مطالعه مهندسی.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن