گرفتن روز! 38-کیلوگرم ماهی از Harangi افتاده

Kushalnagar: یک گروه از جوانان بودند که ماهیگیری در Harangi افتاده در Kodagu منطقه صبح امروز در برای تعجب دلپذ

توسط ATSHNEWS در 10 اردیبهشت 1399

Kushalnagar: یک گروه از جوانان بودند که ماهیگیری در Harangi افتاده در Kodagu منطقه صبح امروز در برای تعجب دلپذیر به عنوان آنها گرفتار یک ماهی های غول پیکر که در وزن 38 کیلوگرم. ماهی گرفتار شد با روش سنتی از میله ماهیگیری و ماهی گیر.

ماهی Catla انواع گرفتار شد در Nakoor ایجاد کرد در طول Harangi افتاده توسط Preveesh که سپس آپلود مشابه در Facebook صفحه. او گفت که اگر او امیدوار بود برای گرفتن خوب او انتظار ندارد این بزرگ گرفتن. در اوایل بیش از حد او به غول Catlas اما این ماهی خاص بود و او را گرفتن. امروز ماهی فروخته شد در بازار محلی است.

با توجه به مستند و عدم فعالیت بسیاری از ماهیگیری در Harangi افتاده که در آن جوانان می آیند در بسیاری از گروه ها به ماهی. به طور معمول فعالیت های ماهیگیری شروع می شود در اوایل صبح به پایان می رسد و در حدود 11 pm. روستاییان محلی از Nakoor, Shirangala, Suntikoppa, Hosathota, Kusboor و Madapura آمده افتاده به ماهی در 5.6 متر Harangi رودخانه کشش از Harangi سد به Koodige پل.

سنتی ماهیگیری است که برگزار می شود از سال های بسیاری در افتاده Harangi که گسترش بیش از 1,886 هکتار در منطقه است. Lakhs از fingerlings منتشر می شوند به مخزن در هر سال است.

برخی از نوآورانه روستاییان را حتی حفر کردن آبیاری حوضچه در افتاده برای تامین آب در تابستان به زمینه های خود را. هنگامی که آب ذخیره سازی بالا در Harangi مخزن این آبیاری حوضچه های پر و تبادل نظر و هنگامی که آب در سد محو می شود این استخر پر از آب و ماهی است.

انواع ماهی از جمله Mahseer, Catla و Rohu منتشر می شوند به Harangi هر سال و همراه با این fingerlings تهیه شده از Kabini و Bhadra مخازن در حال ارائه به کشاورزان یارانه در هزینه. بسیاری از خانواده ها در این کمربند بستگی ماهیگیری برای امرار معاش خود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب