می توانید زمین تنفس عمیق به عنوان روغن استفاده سقوط ؟

عجیب و غریب سقوط قیمت نفت نشان دهنده یک جهان تا حد زیادی بسته در خانه. مردم دیگر رانندگی زیاد یا پرواز در همه.

توسط ATSHNEWS در 7 اردیبهشت 1399

عجیب و غریب سقوط قیمت نفت نشان دهنده یک جهان تا حد زیادی بسته در خانه. مردم دیگر رانندگی زیاد یا پرواز در همه. کارخانه ها خاموش هستند. عرضه تغییر نکرده اساسا در ماه گذشته است. این تقاضا که فروپاشید.

محیط زیست نگه دارید که فکر می کردم.

دوستان در محیطی چپ همیشه سریع در اندازه گیری که چگونه قوانین اقتصاد باید به سیاست تغییر آب و هوا. در مورد نقطه وجود دارد که بحث غنی آب و هوا فعالان ممکن است برای خرید برخی از ذخایر نفت و به هیچ چیز و مطمئن شوید که سوخت های فسیلی می شود هرگز سوخته با توجه به بلومبرگ.

در اینجا مشکل این است که — در واقع مشکلات متعدد: در پاسخ به ياوه قیمت نفت, عربستان سعودی, روسیه و 21 سایر کشورهای تولید کننده نفت به تازگی توافق برای محدود کردن خروجی به شناور آن است. که بدیهی است که مشغول به کار نشده. چرا محیط زیست سعی کنید به آنها کمک کند با برش در دسترس بودن روغن? نه این که آنها باید بخشی از این منابع برای ایجاد یک تفاوت.

اما حتی اگر آنها می خواستند به انجام این کار و این امر باعث تفاوت آنها می تواند کمک به ضعیف یا عمیقا مدیون بازیکنان در صنعت سوخت فسیلی شناور باقی می ماند. حتی قبل از coronavirus آمار قیمت انرژی بودند swooning به دلیل کاهش تقاضا است.

شرکت های برق بوده و جایگزینی گاز طبیعی (و قطعا زغال سنگ) با باد و انرژی خورشیدی باعث آن را به جست و خیز در قیمت می باشد. به عنوان یک نتیجه تقاضا برای گاز طبیعی بود و انتظار می رود به سقوط 13 درصد در دهه آینده, مورگان استنلی گفت: در ماه دسامبر. اقتصادی جهانی shutdown بدون شک تا حد زیادی باد که تعداد.

و وجود دارد این سوال که آیا تهدید مداوم از این و دیگر برنامه های ناخواسته را تغییر کار رفت و آمد و خرید الگوهای خوب پس از بحران فوری. برخی از برنامه های برای بازگشایی کسب و کار در حال حاضر تصور کارگران کمتر و بیشتر عامل از خانه. و با نهفته دیگر تازگی وجود دارد احتمال از افراد با هم کار از مناطق مختلف.

پس چه شده اند که نقطه ممنوعیت نفت و گاز fracking سابق به عنوان نامزد ریاست جمهوری برنی ساندرز و الیزابت وارن حمایت? آن را به مبلغ به دولت مقصر زیان کار در سوخت های فسیلی و انرژی بخش در زمانی که نیروهای بازار در حال حاضر با بسته شدن چاه.

معتبر هستند وجود دارد نگرانی های زیست محیطی است که ارزان نفت و گاز را به انرژی پاک کمتر رقابتی در قیمت می باشد. که ترسناک و بار خود را در آن به فروش خانه خورشیدی تاسیسات. که در حال انجام است صفحه اصلی بهبود در این روز ؟ تحقیقات شرکت وود مکنزی که پیش بینی کرده بود افزایش 10 ٪ در پول ملی انرژی خورشیدی مسکونی فروش در این سال بیش از سال گذشته در حال حاضر می گوید که آنها می تواند به سقوط تا آنجا که 34 درصد.

(یک کمی روشن کنار: آسمان پاک از دود کمک کرده در آلمان پانل های خورشیدی تولید رکورد مقدار برق است.)

وود مکنزی فکر می کند در سراسر جهان فروش خودروهای الکتریکی را رها 43 درصد این سال است. اما براد برمن که پوشش برقی فروش در Electrek گفت: بارون که "EV بازار است که بیشتر انعطاف پذیر از بازار به طور کلی." برای یک چیز, این خریداران تمایل به درآمد بالاتر است و می تواند قدرت را از طریق یک اقتصاد دشوار. دیگر جهانی خودرو استانداردهای تولید گازهای گلخانه ای ارائه tailwind برای فروش خودروهای الکتریکی.

البته مالیات بر کربن کمک خواهد کرد. بسیاری از محافظه کاران و همچنین بسیاری از لیبرال ها حمایت کرده اند این ایده. تمام دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد مورد حمایت آن جز برای ساندرز و Tulsi Gabbard. رهبران جمهوری خواه در مخالفت با کربن مالیات زیرا آنها عمدتا متعلق به صنعت سوخت فسیلی.

آنچه را که برای محیط زیست خوب نیست توفنده قیمت نفت اما دلیل آنها توفنده. جهان غرق در روغن است که هیچ کس را خرید. این تقاضا که ما نیاز به خشک کردن و که اتفاق می افتد هنگامی که فن آوری را قادر می سازد توسعه انرژی پاک در قیمت های رقابتی.

دنبال Froma Harrop در توییتر @FromaHarrop. او را می توان در رسید fharrop@gmail.com. www.creators.com.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im