Call of duty: ملوللی Dy.SP قرار می دهد خاموش لباس عروسی خود را

مندیا: در زمانی که VVIPs و افرادی که یک بار برگزار دفاتر آشکارا نقض مستند هنجارهای برگزاری مقیاس بزرگ و مراسم عروسی و در اینجا است که یک خانم افسر پلیس که محدود توسط ندای وظیفه در طول زمان بی سابقه از سراسر کشور مستند به دلیل Coronavirusاست به تعویق افتاد ازدواج او. افسر پلیس می تواند یک مدل برای بالا و توانا که مراقبت از دو hoots برای قوانین و مقررات.

M. J. Pruthviمعاون سرپرست پلیس ارسال شده در ملوللی در مندیا منطقه قرار بود به ازدواج به Dyamappa Airani هند درآمد خدمات افسر در مارس 5 در Dharwad و او تا به حال اعمال شده به مرخصی بروید در ماه مارس پایان.

اما با گسترش بیماری از دریا. 15 او متوجه باشند که هر نوع جمع آوری شد نه بهتر. بیشتر مستند بود بر کل کشور است. “پس از آن بود که ما تصمیم به نگه داشتن ازدواج” Pruthvi گفت.

Pruthvi بومی Mysuru بود به ازدواج Dyamappa در سری B. D. Patil کنوانسیون در سالن داماد بومی محل Dharwad. آنها برنامه ریزی یک عروسی در مارس 4 در همان محل. می شود زن و شوهر در حال برنامه ریزی برای یکی دیگر از پذیرش در پلیس Bhavan در Mysuru در مارس 10. در حال حاضر می تواند زن و شوهر تصمیم گرفته است برای به تعویق انداختن ازدواج به تاریخ آینده است.

“رفتن COVID-19 وضعیت در همه جا و به خصوص رفتن با جدیت از این وضعیت در ملوللی ما فکر می کردند که حتی اگر ما برای یک ازدواج ساده ما را به مجموع حداقل 100 نفر است که امن نیست. بنابراین ما تصمیم گرفت برای به تعویق انداختن عروسی,” او گفت:.

“ما موفق به متقاعد کردن اعضای خانواده ما بیش از حد. هنگامی که قفل برداشته است ما تصمیم خواهد گرفت که در تاریخ از عروسی ما,” او گفت:. “ما باید در این زمینه است. و به خصوص در زمان مانند این ما بزرگتر مسئولیت. ما نمی توانیم به لوکس از صرف وقت با خانواده,” او گفت:, و اضافه کرد که از آن شده است هفته پس از او بازدید او سن پدر و مادر زندگی می کنند که در Mysuru

جالب آن است که اولین ارسال Pruthvi پس از اتمام آموزش در اکتبر 2019 در کارناتاکا آکادمی پلیس (KPA) در Mysuru تحت هدایت Vipul کومار IPS است که مدیر پاسکال و IGP جنوب محدوده.

او همچنین دریافت کننده بهترین بانوی probationer در هوای آزاد, رده در طول عبور از رژه در پاسکال در اکتبر 2019. Pruthvi که انجام داده است او در الکترونیک و Electricals در GSSS موسسه مهندسی و تکنولوژی برای زنان در Mysuru انتخاب شد از طریق KAS امتحانات در سال 2017.

او نوشته شده بود به عنوان Dy.SP ملوللی زیربخش در مندیا منطقه در پایان ماه اکتبر 2019.

نامزد Dyamappa Airani است IRS افسر که در حال حاضر برگزاری این موقعیت معاون امور گمرکی و GST بخش ارسال شده در بنگلور.

ستایش Pruthvi تصمیم مندیا MP Sumalatha Ambarish گفت: “آن است که یک ماده از غرور و افتخار به چنین شجاع و کارآمد و صادقانه مدل افسر است که در خدمت به عنوان Dy.SP ملوللی زیربخش در مندیا منطقه. سلام به افتخار افسر پلیس”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im