توسط استیو MEGARGEE

میلواکی (AP) — Milwaukee Bucks و لس آنجلس لیکرز اما تضمین شده خود را بالا دو حذفی دانه و به صورت متعادل عمل می کنند زمانی که به NBA بازگشت به عمل است.

در حالی که تیم های دیگر خواهد بود برای مبارزه با یک postseason اسکله یا حذفی اسپایر زمانی که آنها بازی نهایی هشت فصل به طور منظم, بازی, در, فلوریدا, لیکرز و دیگران خواهد شد به دنبال به لرزش و زنگ پس از 4½-ماه وقفه بطمع انداختن همچنین سالم ماندن.

“حداقل از یک بازیکن را از جنبه های شما می توانید انتظار ما را به بیرون رفتن وجود دارد و بازی به عنوان بهترین که ما می توانیم و به عنوان سخت به عنوان ما می تواند در این وضعیت” دیگران رو به جلو Khris میدلتون گفت. “تنها چیزی که ما واقعا….”

با لیگ, بازی های باقی مانده از فصل به طور منظم و کل برگشتی در والت دیزنی جهانی به عنوان یک احتیاط ایمنی در میان coronavirus همه گیر داشتن یک ردیف 1 دانه ممکن است مهم نیست به اندازه معمول است. اما دیگران و لیکرز تقریبا مطمئن باشید از داشتن دانه های مربوطه همایش بدون در نظر گرفتن.

میلواکی متعلق به NBA بهترین رکورد در 53-12 و لیکرز بعدی بودند در 49-14 زمانی که این بیماری همه گیر باعث تعلیق بازی در اواسط ماه مارس.

لیکرز خواهد رسید در دیزنی جهان با سحر و جادو شماره سه در این مسابقه برای ردیف 1 دانه در کنفرانس غرب. این تعداد می تواند تقلیل به یک در دوباره باز شب اگر آنها را ضرب و شتم لس آنجلس کلیپرز در بازی دوم از 30 جولای doubleheader.

میلواکی سحر و جادو تعداد شرق شماره 1 دانه دو است. دیگران نمی تواند رها در زیر شماره 2 نقطه در شرق بدون توجه به آنچه اتفاق می افتد و آنها می تواند قفل کردن نقطه بالا در نیمی از براکت به عنوان اوایل به عنوان Aug. 2.

مسابقه NBA بهترین رکورد کلی هنوز هم می تواند در شک در آن نقطه است. اما با هیچ خانه-دادگاه مزیت برای بازی در این پلی آف تنها چیزی که از چپ به تصمیم گیری خواهد بود که کدام تیم است مطمئن باشید با پوشیدن لباس سفید برای 1 بازی NBA Finals اگر عنوان سری Bucks-لیکرز matchup.

“ما همیشه خواهد که در اين فصل به طور منظم و یا اگر این هشت بازی گذشته از فصل به طور منظم ما خواهد رقابت را به نفع خود” لیکرز مربی Frank Vogel گفت. “که چگونه عادات خود را ساخته شده است بهترین. هر زمان ما را به طبقه ما در حال رفتن به بیرون رفتن وجود دارد و سعی کنید برای برنده شدن در یک بازی است.”

زمانی که تیم در حال قفل شده است به طور خاص حذفی بذر آنها اغلب صرف نهایی چند بازی از فصل به طور منظم استراحت بازیکنان کلیدی برای جلوگیری از خطر آسیب. که لزوما نمی توان در مورد این فصل پس از یک وقفه طولانی است.

میدلتون روز جمعه گفت او “احتمالا قادر به لمس یک بسکتبال برای شاید دو یا سه سال” طول بیماری همه گیر. دیگران گارد Donte DiVincenzo گفت: عدم توانایی خود را برای استفاده دیگران’ مرکز آموزش برای خیلی از وقفه ایجاد می شود او را به تمرکز بر روی مطبوع و گفت که “این نوع از زمان من به عنوان یک بچه کوچک دوباره دریبل توپ در داخل انجام آن کمی حرکت در پیاده رو و چیزهای شبیه به آن.’

این بدان معناست که حتی تیم ها بدون در خطر ممکن است نیاز به صرف این هشت به طور منظم فصل بازی در تلاش به دست آوردن مجدد حرکت بود که از دست این چند ماه گذشته.

“من انتظار ندارم که بازی اول یا دوم یا سوم بازی بچه ها در حال رفتن به در 100%” دیگران رو به جلو و حاکم MVP Giannis Antetokounmpo گفت. “بچه ها در حال رفتن بود و زنگ زده. خواهیم دید بسیاری از مردم پرتاب توپ از طریق غرفه گردش. شما در حال رفتن به دیدن آن است. اما من فکر می کنم همانطور که ما حرکت رو به جلو و بچه ها راحت تر سطح از بسکتبال است رفتن به دریافت بهتر هر بازی است.’

اولیه بالا-دانه عقد نیز می توانید ببینید لیکرز به جلو LeBron James شکستن روال خود را. به طور معمول, هنگامی که جیمز’ تیم ردیابی و قفل شده است به یک حذفی دانه او آن تعطیل و شروع به آماده شدن برای postseason. اما به دلیل اخراج آن می توان استدلال کرد که جیمز ممکن است بخواهید کمی بیشتر بازی اکشن و حتی پس از لیکرز پرچ شماره 1 نقطه.

“آیا این معنی است که شما می خواهید به بازی برخی از بچه ها 47 دقیقه ؟ بدیهی است که هیچ” Vogel گفت. “ما باهوش و با کل روند.”

AP بسکتبال نویسنده Tim رینولدز در میامی کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو