در زمان COVID-19 کارگران مهاجر نمایش انرژی مثبت

توسط Rajkumar Bhavasar میسور/Mysuruوجود دارد که ناگهانی و چشمگیر به نوبه خود جهان بیش از چند ماه گذشته با شیوع

توسط ATSHNEWS در 4 اردیبهشت 1399

توسط Rajkumar Bhavasar

میسور/Mysuruوجود دارد که ناگهانی و چشمگیر به نوبه خود جهان بیش از چند ماه گذشته با شیوع مرگبار Coronavirus که در آن همه چیز به حرکت آمد عملا و به معنای واقعی کلمه به عنوان مستند تنها شعار که به عنوان یک پناهگاه برای کمک به مهار گسترش COVID-19 بیماری همه گیر.

با تشکر از مستند, در حالی که بسیاری از کارمندان که مشغول به کار در شیفت و کسانی که مشغول به کار در اواخر شب و چه کسی ندارد لوکس از صرف وقت با کیفیت با خانواده های خود در برخی از زمان واقعی خوب به صفحه اصلی وجود دارد یکی دیگر از بخش از طبقه کارگر — روزانه شرط و کارگران مهاجر — که زندگی در هم شکسته شد.

وام کمک به دست دولت های منطقه Mysuru شهرستان شرکت (MCC) همراه با سازمان های غیر دولتی و فرد اهدا کنندگان قرار دارد از جمله پناهگاه-کمتر مردم در حوزه های مختلف پناهگاه اردوگاه در سراسر شهرستان. نیازهای اساسی خود مانند غذا و بهداشت و سرپناه و مراقبت از گرفته شد.

این Nanjaraja بهادر Choultry اردوگاه – در حال حاضر خانه برای 73 نفر از پس زمینه های مختلف — است که نه تنها ارائه وعده های غذایی و سرپناه برای بی خانمان است اما همچنین ارائه سرگرمی سالم و بی خطر مانند ارائه یک پلت فرم برای فعالیت های فرهنگی برای حفظ افسرده زیادی در طنز خوب. این فعالیت های فرهنگی ایجاد انرژی مثبت در بار غم انگیز.

آوردن استعداد

این یک واقعیت شناخته شده است که این افراد که بیکار شد با این مستند در جای خود نمی خواهد شغل خود را به عنوان به زودی به عنوان مستند برداشته شده است. از این رو برای کمک به آنها در کسب درآمد برخی از پول آنها تدریس اشتغال مهارت های جدا از آموزش آنها در جنبه های فرهنگی از جمله تئاتر آموزش آواز و رقص. این است که به نگه داشتن آنها را بدون استرس و همچنین سرگرم شود حداقل تا آنها بازگشت به شغل معمولی خود را.

در حالی که برخی کارشناسان در آواز آهنگ محلی برخی از آنها کمتر از هر پخش خوانندگان. نیز وجود دارد که کارشناسان در بازی مانند Chowkabhaara, carom ، برخی از مردم که علاقه مند به تئاتر باید conceptualised یک بازی با عنوان "تاج Bedanna' و مشغول تمرین همان تحت هدایت artiste Santosh.

راه های خلاقانه برای کشتن زمان

Dr. M. P. Varsha مدیریت امانت اعتباری-من که پیشرو این پناهگاه اردوگاه تبدیل این مکان به یک مرکز فعالیت های. "اهدا کنندگان ارائه صبحانه, ناهار و شام هر روز. اما با توجه به منافع شخصی از این افراد که در حال پیدا کردن آن سخت به صرف زمان ما فکر می کردم که چرا نمی رسم آنها را در فعالیت های فرهنگی به طوری که آنها را از نظر جسمی و ذهنی فعال و در عین حال سالم," دکتر گفت: Varsha زبان به 'ستاره میسور.'

"وجود دارد یک تلویزیون در پناهگاه کمپ و ما روزنامه های هر روز. اما به عنوان بسیاری از روز را صرف با هیچ فعالیت ما فکر آماده سازی آنها برای فعالیت های فرهنگی است. این پناهگاه کمپ خانه 73 نفر از آنها 60 درصد کاملا تحصیل کرده. هر یکی از خوب های مختلف هنر است. بنابراین ما قادر به جلب آنها به سمت درام و دیگر فعالیت های فرهنگی" Varsha اضافه شده است.

ساخت کیسه های کاغذی

صحبت در مورد پست مستند دکتر Varsha گفت: "در حال حاضر اهدا کنندگان ارائه غذا و لباس. اما پس از آن که مستند برداشته شده است چگونه می توانم آنها منجر شود زندگی خود را به عنوان هیچ تضمینی وجود ندارد که آنها را برای کار به عنوان به زودی به عنوان این مستند است. حداقل Rs. 2000 تومان.2,500 باید با آنها وجود دارد برای نیازهای فوری خود را تا زمانی که آنها پیدا کردن کار. به این منظور آنها آموزش دیده اند و در ساخت کیسه های کاغذی. آنها را در کیسه های کاغذی بعد از صبحانه و بعد از ناهار آنها از درگیر شدن در فعالیت های فرهنگی است."

"بسیاری از مردم و سازمان ها ارائه مواد غذایی کیت به نیازمندان و کیت می توان تهیه شده توسط اعضا در این پناهگاه کمپ. اگر مواد خام و مواد غذایی ارائه شده به کیت مرکز ما اعضا می توانند وزن مواد غذایی و کیت های جمع و جور. اگر آنها با توجه به دستمزد برای همین آنها بیش از حد می توانید به کسب درآمد برخی از پول دکتر Varsha گفت.

مذاکرات بر سلامت روان

برای حفظ سلامت جسمی و روانی از این افراد دکتر Raveesh از بخش روانپزشکی در K. R. بیمارستان ارائه شده است مذاکرات در سلامت روانی و جسمانی. همچنین یوگا و مدیتیشن در حال تدریس هر روز صبح.

این همه قرار دارد در Nanjaraja بهادر Choultry در حال انتظار برای به نمایش گذاشتن آنچه که آنها آموخته اند که در اینجا. در مارس 2 (مستند به پایان می رسد در مارس 3) وجود خواهد داشت رویدادهای فرهنگی در Choultry. تمام زندانیان در حال آماده سازی برای میزبانی های مختلف را نشان می دهد. یکی از نکات برجسته بودن بازی تاج Bedanna.'tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب