عجول و بی پروا و در عین حال حساس خبرنگار آفتاب از روی علاقه به یاد

در طول اولین سال من به عنوان یک خبرنگار در خورشید در 1980s کارفرمایان اختصاص داده شده به روزنامه دفتر در شهر Ayer.

“این جالب خواهد بود تا ببینید که چگونه شما می توانید همراه با پت Montminy” یک ویرایشگر گفت: با خنده.

من تا به حال هرگز شنیده Ayer, اما من می خواهم دیده پت Montminy را byline در پلیس داستان که زد در یک صفحه. من ساده بره رهبری برای کشتار.

من سوار به Ayer ارتش پست شهر واقع creaky نمای و پا داخل فضای محدود که در آن دو زن نشسته در میز. آن روز صبح بود و آنها تا به حال هنوز روشن رایانه های خود را.

کتی جانستون, اخبار خبرنگار بود فقط زنگ زد در یک لیست از دستگیری او جمع شده بودند برای بعد از ظهر edition. او جرعه جرعه قهوه, nibbling در حلقه ای و زنجیره ای-سیگار کشیدن مجالس.

در دیگر میز بود چشم به صورت چاپگر: پت Montminy تا به حال روشن آینه روی میز او. با سرخاب و ماتیک در دست او بود اعمال او روز warpaint.

پت حال جالب تقریبا owlish صورت. با فر بلند عقابی بینی و دهان کوچک او نگاه مانند یک ترکیب, دختر و دختر کوچک.

“شما که هستید ؟” او پرسید: آزار به نوبه خود از آینه. من میگردند.

او در نهایت به من نگاه کرد: “شما بوده ام به تبعید به Ayer,” او گفت: با خندیدن.

آن روزها به نظر می رسد بسیار با ارزش در حال حاضر.

پت درگذشت مارس 30 در استرلینگ صفحه اصلی احتمالا با توجه به سقوط. او تا به حال جان سالم به در سرطان پستان است اما دچار چندین بیماری های جدی از جمله Pompi بيماري قند خون اختلال است که نیاز به دریافت خون به طور منظم تزریق.

او 71.

“او یک نیروی یک شخصیت. او تا به حال خنده و شوخ طبعی سریع و شور و خنده دار” گفت: Michael اوکانل یک خبرنگار که مشغول به کار در Ayer در کنار پت در اواسط دهه 80 است.

پت رفتار پلیس ضرب و شتم در خورشید در حدود 20 سال شروع و در لوول. کندال والاس که در خدمت به عنوان شهر سردبیر سردبیر و ناشر او را به استخدام در خارج از دانشگاه.

والاس دیدم در پت, طبیعی, ابزار آن زمان برای پوشش جنایت در ریگ پیچیده آسیاب های قدیمی شهر لوول. پر انرژی تردید از قدرت, گلهای, بی اعتنا از نوار قرمز — او تمام آن.

“غم به شنیدن در مورد پت. او یک خبرنگار خوب و یک دوست خوب” گفت: والاس که در حال حاضر بازنشسته شد. “در حالی که او در زمان کار جدی او تا به حال بسیاری از سرگرم کننده انجام آن است.”

پت درمان پلیس ضرب و شتم مانند Hedda قیف به کار گرفته شایعات بی اساس است. هر روز با او تماس گرفته و بسیاری از ادارات پلیس در خورشید خوانندگان منطقه و نوتبوک متعدد اتفاقات روزانه ستون با عنوان روز به روز.

“او تا به حال بسیاری از سرگرم کننده با آن گفت:” گیل رودی خورشید کارمند که برای یک زمان کار می کرد شب تایپ کردن خبرنگاران یادداشت رله از طریق تلفن. “او و من استفاده می شود برای رفتن به میله نوشیدن و رقص. ما صرف مقدار زیادی از زمان انجام آن است. شما می خواهم به خرید اولین نوشیدنی, اما شما لازم نیست به صرف پول پس از آن. دقیقه پلیس او را دیدم نوشیدنی رایگان. آنها دوست برای دیدن نام خود را در روی کاغذ.”

پت می دانستم که بسیاری از پلیس. برای چندین سال او حتی به یکی. او می دانست که روسای سابق ستاد بازنشسته ستاد. جان شیهان در لوول, جو کانل در وستفورد جی سوار در گروتون — او می دانست آنچه که آنها را ساخته کنه.

نام و نام خانوادگی رئیس و در یک لحظه او می تواند به شما بگویم برجسته از زندگی حرفه ای و یا رسوایی او جان سالم به در برد.

پت به حال مشتاق حافظه برای رویدادها و نقل. او eschewed یک Rolodex. شماره تلفن زندگی می کردند و در سر او.

“او می دانست که به صحبت کردن که برای رفتن به, چگونه به صحبت کردن با آنها. او روابط شکل گرفته. او با استفاده از شخصیت او به آنها گفت:” o’connell. “او در مدرسه. خیلی از روزنامه نگاری است که امروزه مورد مطالعه گزارش ها و تمیز کاری, اخبار, شاید رفتن آنلاین برای راهنمایی و سرنخ. پت رونق در زمانی که روزنامه نگاری را به طور کامل صحبت کردن به مردم است.”

او اغلب مصاحبه بیشتر مردم نسبت به او مورد نیاز برای یک داستان. برخی از تبر برای خرد کردن یک دلیل برای صحبت کنید.

“بسیاری از آنها نیست لزوما حتی تماس با ما حرفه ای — فقط منابع” گفت: o’connell که شد بالا کسب و کار نویسنده برای خورشید و سمت چپ کاغذ در سال 2002.

من شاهد پت در عمل کردن. ما نشسته فقط سه فوت از هم جدا. به زودی پس از ملاقات با او حس کردم که بسیار از آنچه که من تا به حال آموخته شده در مدرسه روزنامه نگاری بی فایده بود در دنیای واقعی است. وقتی که من شنیده ام یک پلیس تماس بگیرید, اسکنر, من می خواهم گرفتن من دفترچه یادداشت و کلید ماشین. پت را انتخاب کنید تا گوشی.

مدتها قبل از او آمد به Ayer او به دست آمده وضعیت اکثر خبرنگاران را بکشند برای: مردم به نام او با راهنمایی.

او اولین خبرنگار در صحنه یک قتل وحشتناک در آستانه سال جدید از یک توکسبری دکتر و خانواده اش.

“یک فرمانده پلیس رو نگه دارید از او. او که به نوعی با پلیس است. او به شدت از فکر. او خود را متحد. او در زمان مراقبت از آنها را بیش از حد. یک دست شسته دیگر گفت:” رودی.

در سال 1987 وجود دارد نادر و وحشتناک سه گانه قتل در به طور معمول آرام شهر تاونسند. یک نوجوان بی خانمان به یک خانه و کشته شدن یک زن و دو فرزند او. پت آشنایی با مردم وجود دارد به او کاغذ و یک لبه.

“زمانی که رسانه ملی فرود در شهر به طور طبیعی همه از خبرنگاران تلویزیون شروع به خزیدن تلاش برای پیدا کردن محلی زاویه و اتصالات آنها به راحتی می تواند دسترسی. پت در حال حاضر این ابزار در جعبه ابزار گفت:” پاتریک کوک سابق خورشید پلیس ایران را که تحت پوشش است که جرم و جنایت است. “او قادر به کمک به ما در قاب یک فاجعه غیر قابل تصور در یک راه است که احترام و سپاسگزار از یک قربانی جامعه است.”

این Ayer اداره شد ماقبل تاریخ. ما اوایل-مدل کامپیوتر به نام Teleram در زمان میلیون ها ارسال به یک داستان کامل بر روی خطوط تلفن به لوول. زمانی که پت ارسال شده در داستان او phoned لوول newsroom برای دیدن اگر داستان وارد شده بود. او با استفاده از این مناسبت به او نشان دهد زیرک مطرح سمت.

“می تواند شما را نگاه کنید تا خود را ‘ram لطفا ؟” او می خواهم بپرسم بد بخت روح که تلفن را برداشت. اگر مشغول ویرایشگر و یا اجرایی شد و در پایان از همه بهتر است. او می خواسته می شود به تکرار سوال این است که تنها او را بیشتر بخندید.

پت brashness خدمت او به خوبی در ریگ جهان از جرم و جنایت گزارش. اما او آرام به طرف.

او به عنوان یک کودک تنها در یک خیابان در دراکات (پاتریشیا) او توسعه دهنده پدر نام او. والتر واگنر بود یک کارآفرین که در معامله خواص و فرار از مدرسه شرکت می باشد.

پت تربیت رخ داده است قبل از رونق ساخت و ساز در بیشتر لاول در سال 1980 زمانی که دراکات هنوز هم تا به حال روستایی مزارع باز و مراتع.

آن است که در آن پت توسعه مادام العمر از اسب را دوست دارم.

در حالی که یک دانش آموز دبیرستانی او سوار اسب خود را به کار پاره وقت در IGA بازار در Lakeview خیابان در دراکات و افسار اسب را به یک درخت.

“این که چگونه او کردم به کار تا زمانی که آنها آن را کشف و گفت:” نه،’ پت خواهد هر چیزی را امتحان کنید تا زمانی که او بود گفت: “نه.” او تا به حال به گفت: هزار بار. سپس او متوقف شد” گفت: گیل رودی.

پت موفق ازدواج ممکن است soured او در این ایده از عشق واقعی. او به خوبی درک مردانه حقانیت و چه کردم با مردان به دردسر. با این حال او ترجیح دوستی مردان بیش از زنان است. زنان بودند که دوستان شما به اشتراک گذاشته شده خود را برای تحمل شور زبان و فحاش طنز. در عین حال به عنوان یک وکیل در پست-خبرنگار روز او اغلب در دفاع از زنان بودند که بدرفتاری یا پایین بر روی شانس خود را. او در ارائه یک مقیاس کشویی برای بسیاری از زنان فقیر. او همیشه طرفه با توسری خور.

هنگامی که او در گذشت آن دوستان خود را شگفت زده. او مدرک حقوق خود را به دست آورده در طول استرس زا کشش زمانی که مادر مسن, آلیس به شدت بیمار بود.

من تو را دیدم پت برنده اولین مورد در Ayer دادگاه منطقه. پلیس متهم شده یک فرد بالغ جوان با یک غیر جدی و جنایت. به جای داشتن متهم ایستاده در کنار او پت دستور او برای مخلوط کردن با دوستان خود در دادگاه نیمکت. همه آنها شبیه سیاه, گت, توپ را روی گوه پیراهن. هنگامی که افسر پلیس خواسته شد تا برای شناسایی متهم و او نمی تواند.

پت دختر سارا بود که آن هم در حضور و غیاب به یاد می آورد که یک irked دادستان آن را به نام “قانون مدرسه شیرین کاری.” با این وجود قاضی سوء خود بهره غیر مجاز و اخراج مورد.

پت عاشق الویس و اغلب خواند آهنگ “مشکوک ذهن” را با صدای بلند. او دوست داشت به رانندگی یک ماشین بزرگ مانند یک کادیلاک یا Grand Marquis. او لذت می برد سالانه سفرهای با دختر و سگ به سفید کوه و انگلستان lighthouses.

چند بار در Ayer پت برداشت سارا در مدرسه وابسته به کلیسای ذهن خود آورده و هر دو به دفتر بنابراین پت می تواند پایان یک داستان برای ضرب الاجل. دو شنبه بی سر و صدا خیره کردن نمای پنجره. اما آنها از ذهن نیست ، پت بود خود را به جهان است.

سارا به یاد می آورد یک روز در دوران کودکی خود را زمانی که او meandered در سالن Ayer دادگاه در حالی که مادر او مشغول رسیدگی مربوط به تاونسند قتل های سه گانه.

“هر کس — وکلا و کارمندان — همه می دانستند من,” او گفت:.

سارا, در حال حاضر 40, پزشکی نوشتن مدیر در Metronic یک شرکت است که در میان چیزهای دیگر, تولید, تنفسی, دستگاه تهویه مصنوعی استفاده می شود برای مبارزه با COVID-19. او یک پسر است. در سال های اخیر او نشان داد صبر و شکیبایی و عشق به او به او کمک کرد تا روی صندلی چرخدار محدود با وعده های غذایی و پزشکی errands و فقط ساده شرکت.

چند سال پیش در یک خورشید کارکنان مراسم پت همه را متعجب کرد و هنگامی که او پشت سر هم به Lenzi را آسیاب خانه رستوران در یک روروک مخصوص بچه ها.

“او در مارپیچ” گفت: o’connell. “حتی اگر او نمی تواند در اطراف مانند او استفاده می شود به او وجود دارد, پر کردن اتاق در راه خود را. او کمی بی پروا کمی خارج از کنترل است. که او بود. او رفت و هرگز در هر نقطه بی سر و صدا.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید