Black Lives Matter می رود جریان اصلی فلوید پس از مرگ

توسط دیوید CRARY و هارون موریسونبرای بسیاری از آن هفت سال وجود سیاه زندگی مهم جنبش دیده شده است توسط بسیاری از

توسط ATSHNEWS در 22 خرداد 1399

توسط دیوید CRARY و هارون موریسون

برای بسیاری از آن هفت سال وجود سیاه زندگی مهم جنبش دیده شده است توسط بسیاری از آمریکایی ها به عنوان یک تفرقه حتی رادیکال نیروی. نام آن خشم دشمنان خود را که مقابله با شعار "آبی زندگی می کند ماده" و "تمام زندگی مهم است."

بار تغییر کرده است — به طور چشمگیری پس به عنوان گواه در طول موج از اعتراضات را برانگیخت توسط جورج فلوید مرگ در دست پلیس مینیاپولیس. سیاه زندگی موضوع اصلی رفته و سیاه فعالان دقت ارزیابی چگونه آنها باید پاسخ دهند.

چند نمونه از تغییر چشم انداز:

سناتور. میت رامنی جمهوری خواه بی باک پیوست Black Lives Matter مارس. برخی از رانندگان نسکار که فن پایه شامل سپاه محافظه کار سفید پوستان در آغوش عبارت است. بنابراین NFL کمیسر راجر Goodell بیس بال کمیسر راب مانفرد و مدیران از همه 30 تیم های لیگ. شهردار واشنگتن دستور داد کلمات نقاشی با حروف بزرگ و در خیابان نزدیک کاخ سفید است. در حال حاضر سیاه و سفید زندگی می کند ماده پلازا می شود تا در مسیرهای رانندگی از نقشه های گوگل.

مانند بسیاری از سیاه فعالان Sakira طبخ خوشحال است که با چنین تحولات بلکه محتاط. او و برخی دیگر نگران هستند که کسب و کار و سیاستمداران را ربودن شعار بدون هیچ تعهد واقعی به انجام کار سخت مورد نیاز برای مبارزه با نژاد پرستی.

"سیاه و سفید زندگی مهم است نه فقط یک صف آرایی گریه گفت:" کوک مدیر عدالت برنامه اصلاحات در رهبری کنفرانس مدنی و حقوق بشر.

"این در واقع به معنی شما را مجبور به شروع به بازجویی سیستمیک نژادپرستی و نابرابری وجود دارد که در جامعه ما و کمک به از بین بردن آنها. شما باید مطمئن شوید که شما نمی co-امید بستن برای این مقاصد خود."

سیاه و سفید زندگی مهم جنبش پدید آمده در میان خشم بیش از تبرئه جورج زیمرمن فلوریدا مردی که به ضرب گلوله کشته و 17 ساله Trayvon مارتین در سال 2012.

به عنوان یک شعار "Black lives matter" به زودی به عنوان به طور گسترده ای شنیده می شود در تظاهرات به عنوان "بدون عدالت بدون صلح است."

ملی عبارت بود ستایش برای آن وضوح و حمله کردند به عنوان گوش خراش و خصمانه نسبت به پلیس. اما حمایت از رشد به عنوان لیست کشته, مردم سیاه و سفید کردم دیگر: اریک گارنر و مایکل براون, فردی, خاکستری, والتر اسکات, آلتون استرلینگ Philando کاستیا.

"هنگامی که ما شروع به سیاه و سفید زندگی می کند مهم این بود که واقعا به یک بزرگتر مکالمه در سراسر این کشور در مورد ارتباط آن با مردم سیاه و سفید" گفت: Patrisse Cullors یکی از زنانی که تاسیس Black Lives Matter شبکه جهانی, با فصل ها در سراسر ایالات متحده و بریتانیا و کانادا است. "آنچه را نگه می دارد اتفاق می افتد در وقت و زمان دوباره ما شاهد سیاه مرگ مردم در دوربین و کمی وجود دارد که به هیچ پاسخگویی."

در حالی که کمک های مالی زیادی ریخته به, جدید, شل-گره, گروه, سیاه و سفید-چراغ های مردمی سازمان های چهره های برجسته در درون جنبش قرار گرفتند و به سال از سرزنش و تهدید از پلیس خود را به اتحادیه ها و مقامات منتخب.

Cullors گفت که او و دیگران رد شد به عنوان بیش از حد شبه نظامی به طور جدی توسط بسیاری از افراد و شرکت ها در جریان اصلی که در حال حاضر در آغوش پیام خود را.

در سال 2018, گزارش های خبری نشان داد که FBI در بخش مبارزه با تروریسم آغاز شده بود ردیابی ضد پلیس تهدید از فعالان در پی مرگبار در کمین ماموران پلیس در نیویورک و تگزاس و لوئیزیانا است. بسیاری از سیاه و سفید زندگی توجه فعالان می ترسید آن را تکرار Cointelpro عصر زمانی که اف بی آی به طور غیر قانونی انجام نظارت و خرابکاری علیه حقوق مدنی گروه ها و سازمان های دیگر مظنون به ارتباط با حزب کمونیست در 1950s و '60s.

امروز, Black Lives Matter جنبش دارای یک زیر میلیون ها نفر در سراسر سیستم عامل رسانه های اجتماعی. یک ائتلاف شناخته شده به عنوان جنبش برای زندگی تشکیل شده در سال 2014 در حال حاضر شامل بیش از 150 وابسته به سازمان است که باید سازمان یافته در اطراف چنین باعث می شود به عنوان defunding ادارات پلیس و reinvesting در تلاش جوامع سیاه.

دستور کار خود به شدت بر overhauling پلیس, آموزش استفاده از زور و مجازات rogue افسران. این جنبش همچنین با فشار دادن برای پاک کردن نابرابری اقتصادی و نابرابری در آموزش و پرورش و مراقبت های بهداشتی.

"وجود دارد صدها نفر از هزاران نفر از متفکرین در سراسر جهان که در حال انجام این کار است که مردم در حفظ و گفت:" آه که هرگز برای رفتن به اتفاق می افتد. ... نه در این عمر'" Cullors گفت. "و نگاه به آنچه اتفاق افتاده است. چیزی باز می شود و از آنجا که ما در حال حاضر گذاشته دانه ما در حال حاضر مکالمات مردم انجام کار به خرس میوه."

اگر چه زمان افزایش حمایت از جنبش vindicating آن را کافی برای تحقق اصل چشم انداز Cullors گفت.

ملک Shabazz رئیس جمهور سیاه وکلای دادگستری ستایش "Black lives matter" به عنوان "یکی از درخشان ترین و خلاق عبارات نسل ما" که موفق به کسب پذیرش و فراتر از جنبش.

"این خطر وجود دارد آن را تبدیل به شرکت تصمیم گرفتند و mainstreamed," او گفت:. "اما در حال حاضر هر کسی که در مبارزه ما خواهد بود خوشحال تر مردم از آن استفاده میکنند."

Shabazz گفت: مهم این است که مردم سیاه و سفید باقی می ماند در خط مقدم این جنبش حتی به عنوان آمریکایی ها بیشتر از دیگر نژادها صوتی پشتیبانی می کند.

"این به ما که ما را خوشحال می کنید با یک زن و شوهر از هفته اعتراض و تظاهرات" او گفت:. "این یک شروع خوب است. ما فقط باید به حفاری در و اقامت برای مسافت های طولانی. "

Khalilah قهوه ای-Dean, یک استاد علوم سیاسی در کشورهای مشترک المنافع ویرجینیا دانشگاه که نوشته است در مورد نابرابری و عدالت کیفری اصلاحات گفت: گفتن شعار آسان است. چه می آید بعدی مسائل بیشتر است.

"این بسیار مهم برای مسئولان و سیاستگذاران به تلقین که اعتقاد به پارچه چگونه آنها منجر شود و حکومت" او گفت:. "نقاشی های خیابانی, راهپیمایی در یک تجمع یا پوشیدن kente پارچه ها تنها در صورتی مفید است که این نمادین عمل می کند ترجمه به اقدام اساسی."

ضد شعارهای پدید آمده است که در 2014-15 — "آبی زندگی می کند ماده" و "تمام زندگی ماده" — ظاهر شده اند تنها به صورت پراکنده در دو هفته گذشته. برنامه ای برای آبی زندگی می کند توجه به تجمع در لاس وگاس scrapped بعد از پلیس حاضر به کمک به ترویج آن است.

"تمام زندگی موضوع" از همان آغاز خشم برخی از فعالان که گفت: آن را به حداقل تثبیت نژادپرستی مواجه شده بودند.

هفته گذشته دیرین Sacramento Kings تلویزیون پخش اعطای Napear استعفا داد و پس از به tweeting "تمام زندگی موضوع" وقتی پرسیده شد که نظر خود را در زندگی مهم جنبش است. روز شنبه بالا سردبیر در Philadelphia Inquirer استعفا داد و در میان دیوانگی بیش تیتر "ساختمان ماده بیش از حد."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب