توده? بله. اما اجازه درختان جدا کردن کربن در حال حاضر

در “مطالعه جدید نشان می دهد سوخت های زیستی هوشمند رویکرد به سیاست انرژی سبز” (12 آوریل) ما به عنوان خوانده شده که توده کربن خنثی است. که درست است. اما پس از آن ما به عنوان خوانده شده که نیروهای بازار منجر وبلاگ نویس به مطمئن شوید که آنها در حال جایگزین کردن درختان آنها قطع. آره راست. که معتقد است که ؟

و حتی اگر که درست آشکار نیست که از آن خواهد شد بسیاری از دهه ها قبل از تازه کاشته درختان را جدا کردن به عنوان مقدار کربن به عنوان آنهایی که محصول برداشت شده? Um ما ندارد و کسانی که دهه. ما نیاز به تکیه بر جنگل و خاک در حال حاضر برای جذب کربن ما ساطع شده از سوختن سوخت های فسیلی است. با استفاده از درختان برای ایجاد گرما یا الکتریسیته معکوس هنگامی که ما به فوریت نیاز به کاهش کربن در جو است.

همانطور که برای سوخت های زیستی: بله, ما به احتمال بسیار زیاد به آنها نیاز دارید در یک مقیاس بزرگ است. آنها را ما باید سرعت بخشیدن به تحقیقات به استفاده از اشکال دیگر از توده مانند switchgrass و یا حتی بهتر از غول miscanthus (چندساله چمن با بامبو-مانند ساقه). ما می توانیم و باید با استفاده از زیست توده, اما اجازه دهید اجازه دهید این درختان انجام ترسیب کربن کار است که آنها در حال حاضر در حال انجام است.

لری روزنبرگ
کمبریج

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de