بیلریکا بالا آلوم باز می شود رویای میخانه ایرلندی

NASHUA — برای 25 سال بیلریکا بالا آلوم مت کیسی به خواب باز خود را میخانه ایرلندی. در این سال با وجود همه گیر ک

توسط ATSHNEWS در 22 تیر 1399

NASHUA — برای 25 سال بیلریکا بالا آلوم مت کیسی به خواب باز خود را میخانه ایرلندی. در این سال با وجود همه گیر کیسی ساخته شده است که رویای یک واقعیت است.

واقع در معبد و خیابان در Nashua, Casey مگی ویژگی های سبز دیوار 20 مختلف ایرلندی whiskeys و یک مجموعه عتیقه که کیسی به دقت سرپرستی در طول سال.

کیسی سال تجربه در رستوران جهان در مورد زمانی که رویای خود را از داشتن خود را.

  • مت کیسی از بیلریکا صاحب کیسی مگی میخانه ایرلندی که به تازگی در Nashua. (SUN/جولیا Malakie)

  • مت کیسی از بیلریکا صاحب کیسی مگی میخانه ایرلندی که به تازگی در Nashua, مجموعه جداول ناهار خوری. (SUN/جولیا Malakie)

  • یک چرخه و دیگر اقلام منعکس شده در ثبت نام در کیسی مگی میخانه ایرلندی که به تازگی در Nashua. (SUN/جولیا Malakie)

  • مت کیسی از بیلریکا صاحب کیسی مگی میخانه ایرلندی که به تازگی در Nashua. در سمت راست یک عکس از او راهپیمایی در روز سنت پاتریک رژه به عنوان یک leprechaun. (SUN/جولیا Malakie)

  • دکور در کیسی مگی میخانه ایرلندی که به تازگی در Nashua. (SUN/جولیا Malakie)

  • مت کیسی از بیلریکا صاحب کیسی مگی میخانه ایرلندی که به تازگی در Nashua. پشت سر او در حال بطری ویسکی ایرلندی. (SUN/جولیا Malakie)

  • مت کیسی از بیلریکا صاحب کیسی مگی میخانه ایرلندی که به تازگی در Nashua. پشت سر او در حال بطری ویسکی ایرلندی. (SUN/جولیا Malakie)

  • بطری ویسکی ایرلندی در کیسی مگی میخانه ایرلندی که به تازگی در Nashua. (SUN/جولیا Malakie)

علاوه بر این نزدیک به 10 سال کار به عنوان یک شرکت رستوران, مدیر کیسی نیز کار کرده و چند جبهه-از-خانه مشاغل از جمله شش سال کار به عنوان یک متصدی بار در لاس وگاس.

هر چند مدت زمان طولانی در آینده کیسی در حال حاضر قرار داده و سال به فکر کیسی مگی را از آن منو به دکور آن است.

منو که کیسی توصیف کرد که آمریکا میخانه گراب با یک ایرلندی شعله ویژگی های چهار نان همبرگر, ساندویچ, سالاد و انواع غذاها از جمله محبوب لود ایرلندی Nachos در ساخته شده با حنایی, در خانه شور و چیپس. همچنین در منوی سنتی چیپس و ماهی ساخته شده با گینس خمیر و سنتی ایرلندی boxty – دو پن کیک سیب زمینی خدمت کرده با پنیر ذوب شده و تکه بیکن پیاز قرمز و سبز و فلفل و مقداری ویسکی در خانه سس خامه.

منوی نتیجه سال ارزش طوفان مغزی آزمون و خطا.

"بسیاری از منوها من مشغول به کار بود در پنج یا 10 سال" کیسی گفت.

در علاوه بر این به کیسی مگی میخانه ایرلندی شعله ور شدن شام متوجه خواهد شد عکس بر روی دیوار کیسی خود را پیشرو سنت پاتریک روز راهپیمایی به عنوان یک leprechaun.

در حالی که حضور در دانشگاه در پراویدنس سال پیش کیسی در بر داشت خود را در لباس پوشیدن به عنوان یک leprechaun و ارائه یک نان تست را در یک نوار محلی برای تفریح است. کیسی نان تست و ساز و برگ خود را همراه با ریش قرمز باعث یک زن به درخواست کیسی به یک leprechaun در آن سال را روز سنت پاتریک رژه.

کیسی دارای نقش در راهپیمایی در سراسر کشور در هر زمان. اخیرا از سال 2017 تا 2019 کیسی به عنوان رسمی leprechaun برای رژه در جنوب بوستون. سال آینده او خواهد بود رسمی leprechaun در منچستر, N. H. رژه.

"این همه در مورد به نظر می رسد در کودکان و نوجوانان مواجه و سپس جانبازان" کیسی گفت. "این فقط یک چیز بود که من با داشتن راه سرگرم کننده بیش از حد انجام می دهند. آن را در واقع کار کردن خوب به دلیل وجود نوع از داستان پشت میخانه و همه ناگهان من بیشتر یک نوع شخصیت."

با توجه به کیسی, کلید موفقیت leprechaun یک لباس بزرگ. کیسی به زحمت خود را کامل در طول سال.

لباس خود را شامل یک نفره مخمل نخی راه راه سبز باد و پین های خریداری شده از ایرلند دست و پنجه نرم کفش و کلاه بالا.

ریش خود را که کیسی حفظ بسیار واقعی نگاه کامل. آن را غیر معمول است برای مردم را به بپرسید اگر ریش خود را واقعی است.

"برخی از مردم جلو در آن خوب است" کیسی گفت: با خنده.

کیسی مگی را در ماه ژوئن افتتاح شد فقط به عنوان نیوهمپشایر مجاز رستوران ها برای باز کردن جدول خدمات در 50 درصد داخلی اشغال. با توجه به کیسی که زمان کامل بود.

"زمان کار می کرد برای ما به اندازه کافی عجیب" کیسی گفت.

وقتی که آمد آن زمان به استخدام کارکنان کیسی گفت که او دریافت 150 برنامه های کاربردی. آهسته باز اجازه داده است کیسی و کارکنان خود را به تمرکز بر تسلط بر روی سیستم کامپیوتر کامل مواد غذایی و حصول اطمینان از کیفیت خدمات است.

"آنچه من در تلاش برای انجام دهید این است که تمرکز بر روی آنچه من می توانم کنترل و واقعا سعی کنید به صحبت کردن با مشتریان و اطمینان از کیفیت محصول وجود دارد" کیسی گفت. "البته من عصبی هستم (در مورد سقوط) اما بدیهی است که آن را خارج از کنترل من و هر کس امیدوار است این است که یک حادثه جدا شده و ما به شما هرگز چیزی مثل این دوباره."

کیسی مگی را به زودی معرفی سرگرمی زندگی می کنند از جمله چیزهای بی اهمیت زنده باند و میکروفن باز کردن. بازدید کنندگان نیز پیدا کردن دو مقررات میزهای بیلیارد در میخانه را طبقه فوقانی.

برای کیسی بهترین بخش از باز کردن کیسی مگی شده است صحبت کردن با مشتریان است.

کیسی مگی باز است روز سه شنبه از طریق شنبه از 4 بعد از ظهر تا ساعت 1 صبحtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن