لایحه را فراهم می کند یک پاسخ هماهنگ به EEE تهدید

در میان این coronavirus شیوع قانونگذاران دولت در حال آماده سازی برای بازگشت دیگر برنامه به طور بالقوه کشنده بی

توسط ATSHNEWS در 31 خرداد 1399

در میان این coronavirus شیوع قانونگذاران دولت در حال آماده سازی برای بازگشت دیگر برنامه به طور بالقوه کشنده بیماری: Eastern equine encephalitis.

در به رسمیت شناختن احتمال وقوع دور دیگری از EEE این تابستان و سقوط دولت سنا اخیرا به تصویب یک قانون است که به دولت احیاء و پشه کنترل هیئت مدیره (SRMCB) سازمان برای استقرار آفت کش ها در پشه پرورش در سراسر نقاط مشترک المنافع.

بر اساس این لایحه رژیم صهیونیستی. چارلی بیکر ظ در فروردین این قانون را SRMCB قدرت های جدید برای مبارزه با پشه بیماری های منتقله مانند شرق equine encephalitis و ویروس نیل غربی در زمانی که وزارت بهداشت تعیین می کند وجود دارد افزایش خطر است.

در پر کردن نامه بیکر نوشت که "زمان چارچوبی برای کنترل پشه خرما به 1970s و اجازه نمی دهد برای مرتب کردن بر اساس هماهنگ ایالت تلاش است که لازم است برای جلوگیری و مبارزه با این ویروس ها و پشه ها است که آنها را حمل."

این لایحه را به زبان اجازه می دهد تا کمیسیون بهداشت عمومی برای فعال کردن SRMCB هوایی پاشش از آفت کش ها برای کشتن پشه ها اگر EEE دوباره پدیدار می شود. هر پاشش فعالیت اول خواهد بود به اطلاع عموم و شهرستانها و شهرهای کوچک خواهد بود قادر به انتخاب کردن. این لایحه همچنین ایجاد یک نیروی کار به مطالعه دولت پشه تلاش های کنترل.

این لایحه در مجلس سنا در حال حاضر حرکت به خانه برای بیشتر بحث است.

در تابستان گذشته ماساچوست دیدم اول آن EEE شیوع در تقریبا یک دهه است. دوازده ماساچوست ساکنان تشخیص داده شد با EEE و سه نفر از این بیماری است.

سال گذشته EEE فعالیت نیز شاهد گسترش جغرافیایی فراتر از معمولی خوشه در بریستول و Plymouth, استان ها, که در آن پشه پرورش مرداب ها بیشتر شایع است.

هنگامی که شیوع بیماری به اوج خود رسید و در اواخر تابستان به این بیماری قرار دادن 35 شهرستانها و شهرهای کوچک در MetroWest و جنوب شرقی ماساچوست در "بحرانی" خطر در حالی که یکی دیگر از 46 جوامع امتیاز شد در معرض خطر و 122 دیگران در خطر متوسط برای ویروس – بیش از نیمی از دولت در جوامع است.

EEE شیوع به طول انجامید و به سقوط نیاز به محدود کردن فعالیت های در فضای باز به خصوص هنگام غروب در اطراف.

Triple E نادر اما جدی و بالقوه کشنده بیماری است که می تواند بر مردم در تمام سنین است. این ویروس توسط پشه آلوده گسترش یکی از یک گروه از پشه انتقال ویروس است که می تواند باعث التهاب مغز (آنسفالیت).

علائم اولیه شامل تب و لرز و ضعف و درد عضلانی. ناگهانی آنسفالیت با سردرد شدید و سردرگمی می توانید به دنبال همراه با تشنج و کما.

پشه سمپاشی در حال حاضر شروع سراسر ماساچوست. شایع ترین آفت کش ها استفاده می شود Bti یک نوع باکتری است که از بین می برد و لارو پشه و مگس سیاه و قارچ gnats. آن را نه به فکر مضر برای انسان, با توجه به سازمان حفاظت محیط زیست.

در سال گذشته دولت دریافت فقط یک نظر اجمالی از EEE پسر عموی این ویروس نیل غربی. یک مورد پیدا شد — یک مرد در 60s در Middlesex County — با توجه به وزارت بهداشت.

مانند EEE, West Nile virus معمولا انتقال به انسان از طریق گزش پشه آلوده.

در حالی که آن را می تواند آلوده مردم از همه سنین افراد بالای 50 سال در معرض خطر بیشتری برای بیماری شدید. اکثر افراد آلوده را نشان نمی دهد, علائم, اما آنها می تواند شامل تب و آنفولانزا مانند بیماری است.

ما مصرانه از خانه به حرکت در اسرع وقت در آشتی با این لایحه در مجلس سنا.

ماساچوست نیاز به یک هماهنگ پاشش پاسخ به خنثی کردن هر گونه EEE شعله ور شدن یو پی اس.

به خصوص این که همه به دنبال پناه در خارج از منزل از COVID-19.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن