بایدن اوباما جفت در اجتماعی فاصله تصویری به نگرانی تهمت

خواهد شد WEISSERTواشنگتن (AP) — جو بایدن است با انتشار تصویری از خود در فرد ملاقات با باراک اوباما پس از coron

توسط ATSHNEWS در 2 مرداد 1399

خواهد شد WEISSERT

واشنگتن (AP) — جو بایدن است با انتشار تصویری از خود در فرد ملاقات با باراک اوباما پس از coronavirus شیوع آغاز شد بهره گرفتن از رئیس جمهور سابق برای کمک به اسلم جانشین او در پاسخ به این بیماری همه گیر.

قطعه ارائه شده توسط بایدن انتخاباتی نشان داد که جفت با پوشیدن ماسک در حالی که پس از رسیدن به یک دفتر و سپس نشستن به خوبی جدا از یکدیگر را به رعایت اجتماعی فاصله برای لخت رو چت.

ویدیو کامل خواهد شد ارسال شده در در رسانه های اجتماعی در روز پنج شنبه اما بازی فکری نشان داد بایدن و اوباما بحث عبور خود را دولت امضا قانون مراقبت های بهداشتی و سرزنش دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای stoking نفاق و دشمنی در میان آمریکایی ها از لحظه ای که وارد سال 2016 ریاست جمهوری. آنها نیز به شدت بحرانی جمهوری خواه رئیس جمهور را به تلاش برای مبارزه با یک ویروس است که به کشته شدن بیش از 140,000 آمریکایی است.

"شما می توانید تصور ایستاده تا زمانی که شما رئیس جمهور بود ، و گفت: "آن من نیست مسئولیت من هیچ مسئولیتی'?" بایدن می گوید: ارائه خط حمله مشابه به خود های اخیر کمپین سخنرانی زمانی که او اظهار داشت که مغلوب ساختن پیشی جستن "ترک" در کشور و "تکان پرچم سفید" در میان همه گیر.

"این کلمات نمی آمد از دهان ما در حالی که ما در دفتر" اوباما پاسخ.

رئيس جمهور سابق تا حد زیادی در آنجا ماند و یک بار شلوغ دموکراتیک اولیه اما تایید بایدن در ماه آوریل زمانی که او آخرین نامزد ایستاده است. اوباما میزبانی مجازی جمع آوری کمک برای معاون سابق رئیس جمهور در ماه گذشته که مطرح $7.6 میلیون بیشتر از هر بایدن رویداد کمپین تا کنون. او هشدار داد سپس در برابر دموکرات ها تبدیل شدن به "از خود راضی و از خود راضی."

این جلسه در تصویری — و بایدن کمپین ترویج آن را به رای دهندگان -- نشان می دهد بزرگتر نقش اوباما است و انتظار می رود به بازی برای presumptive دموکرات نامزد ریاست جمهوری در ماه قبل از نوامبر.

در گزیده ای دیگر بایدن اشاره به ناروا خود را راه اندازی کمپین 2016 در برج ترامپ گفت: "او زد توسط عمد تقسیم مردم از لحظه ای او پایین آمد که پله برقی, و من فکر می کنم مردم در حال حاضر رفتن" من نمی خواهم بچه در حال رشد که در راه است.'"

اوباما پاسخ می دهد که او تا به حال اعتماد به نفس در بایدن را "قلب و شخصیت خود را, و این واقعیت که شما در حال رفتن به قادر به دوباره سوار این نوع از حکومت است که در مورد مراقبت از مردم و مردم به ارمغان می آورد با هم."

یکی دیگر از امکانات صحنه بایدن بحث در مورد ماه های آخر قبل از پسرش کمال درگذشت سرطان مغز و یادآوری تفکر "به خودم چه اتفاقی خواهد افتاد اگر شرکت بیمه خود را قادر به در آمده — که آنها انجام داده اند می تواند قبل از ما گذشت Obamacare و گفت:" شما پیشی جستن بیمه خود را.'"

اوباما می گوید: "من نمی تواند خودمان افتخار از آنچه ما انجام می شود."

"بیست میلیون نفر را بیمه درمانی است که آن را ندارد به دلیل آنچه که ما انجام دادیم" رئيس جمهور سابق می افزاید.

___

گردآورندگان: این داستان به روز شده است برای اصلاح نهایی اوباما قول به 20 میلیون نفر از دریافت بیمه بهداشت و درمان نه 20 میلیون.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im