مراقب باشید از weaponized رسانه

این مهلک اقدامات یک سازمان خبری شکلگیری به یک فعال صلیبی شد بر روی صفحه نمایش این هفته ان بی سی نیوز, آیا همه

توسط ATSHNEWS در 2 تیر 1399

این مهلک اقدامات یک سازمان خبری شکلگیری به یک فعال صلیبی شد بر روی صفحه نمایش این هفته ان بی سی نیوز, آیا همه چیز را در قدرت خود را برای تعطیل کردن دو رقبا با استفاده از گوگل به انجام مناقصه خود را.

یک خبرنگار از شبکه جمع آوری اطلاعات از مبهم جناح چپ گروه فعال در انگلستان به نام مرکز برای مقابله دیجیتال نفرت که پیشنهاد کرد که اخبار سایت های Federalist و صفر پرچین شد "نژادپرست است."

در صفحه ای به نام "توقف بودجه خبر جعلی" هستند تصاویری از سایت های خبری آن را تلقی به عنوان نژادپرست است. "خبر جعلی و نژادپرستانه روایت می تواند در دنیای واقعی مضرات" این صفحه را می خواند. "dehumanising مردم سیاه و شلاق تا ترس. توقف کمک های مالی جعلی اخبار مبارزه: ما خواستار تبلیغ به لیست سیاه این 10 ایالات متحده بر اساس نژادپرستانه جعلی و سایت های خبری."

دو تا از سایت های ذکر شده بودند Federalist و صفر پرچین.

خبرنگار مستقر در انگلستان در زمان این اطلاعات را از وب سایت آورده و آن را به توجه مدیران گوگل.

آن را نمیگیرد طولانی برای گوگل به واکنش نشان می دهند و ان بی سی تیتر کوتاه در حالی که بعد از آن این بود: "گوگل ممنوعیت دو وب سایت از آن آگهی پلت فرم بیش از اعتراض مقالات." این مقاله در ادامه می گویند که این دو سایت خواهد "دیگر قادر به تولید درآمد از هر گونه تبلیغات در خدمت تبلیغات گوگل."

آن است که آسان است.

حاشیه های چپ گرا وب سایت حمله به یک خبرنگار NBC که به جای نوشتن یک داستان در مورد تبلیغات با استفاده از این اطلاعات برای ترساندن گوگل به defunding این دو شرکت مبادا آن دیده می شود به عنوان بودجه نژادپرستی.

این کلاسیک ارعاب و ننگین فعالیت, اما آن است که قطعا نه روزنامه نگاری.

خبرنگار Adele-پاریس فریزر بود خیلی خوشحال با نتایج او کردم که او در زمان به توییتر به جشن می گیرند. او با تشکر از گروه چپ برای کار سخت خود را "و همکاری" و افزود: Black Lives Matter برچسب به پست.

ما یاد بگیرند که در مورد فعال خبرنگاران و سردبیران در تقریبا روزانه اما آن است که یک پدیده کاملا جدید.

در سال 2018 یک ستون نویس بوستون گلوب از آن ساخته شده ماموریت خود را به یک ایستگاه رادیویی او توهین آمیز است.

"تبلیغ نیاز به گام تا و پول خود را در جاهای دیگر تا زمانی که این فرهنگ تغییر" شرلی لئونگ توییتی از ایستگاه رادیویی ورزشی FARZIN.

"این هفته من شده است گوش دادن به FARZIN فقط بنابراین من می توانید پیگیری کردن آن تبلیغ — one by one," او نوشت: در این مقاله است.

او سپس در ادامه به لیست یک تعداد انگشت شماری از کسب و کار که فرار خود را از تبلیغات در ایستگاه.

"اما defections در حال افزایش است به خصوص پس از تماس گرفتم تبلیغ برای توضیح خود" او افتخار. "در روز سه شنبه سه سازمان — شهروندان بانک ایالت ماساچوست قرعه کشی و ماساچوست سلامت کانکتور قطع روابط با FARZIN."

"برای بیش از حد طولانی FARZIN سوار اعتبار خارج می گردند نفرت و تند و سوزنده مبدل به عنوان بحث ورزش" لئونگ اعلام کرد. "برخی از تبلیغ کنندگان باید به اندازه کافی بود."

"چه در مورد دیگران ؟ اجازه دهید من می دانم اگر شما هنوز هم می خواهید نام خود را در ارتباط با ایستگاه" او هشدار داد.

چه لئونگ بود فرسا مخرب و سمی و آسیب نگاری و گفتمان ما. در حال حاضر تمرین های خود را با استفاده از پلت فرم خود را به عنوان یک کوب در برابر آن هدف بیشتر در حال تبدیل شدن به امری عادی و اتاق های خبر پیدا کردن ابزار مناسب در آن است.

آن است که شبیه به یک روزنامه نگار ارتکاب یک عمل آتش سوزی به طوری که همکار خود گزارش می تواند بر روی آن. او پس از آن می تواند اظهار نظر کردن در درس بزرگتر از آتش.

ما باید رد چنین بی مسئولیتی با صدای بلند. "شوک سوار کار ماهر" ایستگاه های رادیویی و وب سایت های محافظه کار نیست پایان رسید لیست آنها در حال آغاز است. هیچ نهاد امن است از شعله پرتاب کننده. به خصوص در حال حاضر.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب