تبدیل شدن به یک خواندن جادوگر در پریشان جهان

هنگامی که آخرین باری که شما خواندن یک کتاب است که تغییر چگونه شما را دیدم ، یک کتاب با شخصیت های زنده و روده غ

توسط ATSHNEWS در 30 خرداد 1399

هنگامی که آخرین باری که شما خواندن یک کتاب است که تغییر چگونه شما را دیدم ، یک کتاب با شخصیت های زنده و روده غم انگیز داستان یک کتاب است که شما نمی تواند قرار داده تا ساعت گذشته بود و آفتاب رفته بود پایین. در عصر بی نهایت سرگرمی با هزاران نشان می دهد و فیلم را در نوک انگشتان ما تجربه خواندن مانند این در حال تبدیل شدن نادر و نادر. بنجامین فرانکلین یک بار گفت:"یا چیزی بنویسید که ارزش خواندن یا انجام چیزی ارزش نوشتن." نقل قول خود تاکید می کند چقدر از تاثیر خواندن می تواند در زندگی ما داشته باشد. این لیست تساوی از مشاوره از یک تعداد انگشت شماری از دانشجویان تحصیلات تکمیلی و اساتید به شما نشان می دهد ده راه برای تبدیل شدن به یک خواننده بهتر.

اگر شما به دنبال مشاوره در مورد چگونه به منظور بهبود عادات خود را خواندن و به همین دلیل شما باید به عنوان خوانده شده بیشتر نگاه نکنید.

1. تشخیص حواس او را پرت

giphy.com

اکثر مصاحبه شوندگان با اشاره به سختی کنده کاری کردن زمان برای خواندن متمرکز. در حال حاضر بیشتر از همیشه ما بسیاری از حواس او را پرت از جمله رسانه های اجتماعی, Netflix بکشد و هر چه دیگر منابع رسانه ای و برنامه های شما ممکن است استفاده کنید. "من متوجه شدم که خواندن عمیقا برای من مستلزم آن است که من لازم نیست که یک صفحه نمایش در اطراف در همه (یک دلیل آن سخت است برای من به عنوان خوانده شده بر روی کامپیوتر من!). اگر من می خواهم به طور کامل متمرکز شده من باید برای قرار دادن گوشی در یک اتاق دیگر و یا در کیسه و یا چیزی. من فقط نمی تواند به عقب و جلو بین متن و صفحه نمایش" گفت: Claire Ittner یک دانشجوی کارشناسی ارشد در دانشگاه برکلی است. یک مشترک دام است overscheduling تعهدات در روز ترک کمی زمان در واقع به عنوان خوانده شده. همه دانشجویان می دانم که مبارزه بین خواندن و شراب خواری-تماشای فیلم های مورد علاقه نشان می دهد. در نظر گرفتن خواندن خود را از راه اول و سپس ترک شب به باز کردن از پیچ با یک نشان می دهد.

2. خواندن فعال

unsplash.com

هنگامی که شما تشخیص حواس او را پرت مهم است به خواندن فعال است. "اگر من یک خواندن هدف و یا مهلت برای درک یک قطعه از ادبیات من مطمئن شوید که برای شروع خواندن به خوبی در پیشبرد و همچنین به عنوان برجسته و حاشیه نویسی کار (من واقعا دوست دارم این برنامه سرشناسی). پس از من انجام می شود خواندن من یا نوشتن و یا ذهنی نقاط گلوله از takeaways کلیدی" گفت: Madison براون یک دانشجوی کارشناسی ارشد در دانشگاه برکلی است. Annotating حاشیه کرسی کلمات ناآشنا و یا مفاهیم و تفکر با دقت در مورد بحث اصلی و یا نکات کلیدی هستند و تمام راه های زیادی برای بهتر درک مواد. استراتژی دیگر این است که به نگه داشتن یک لیست در حال اجرا از این کلمات ناآشنا و پس از آن مرتبا برای امتحان خودتان.

3. خواندن کتاب های فیزیکی

unsplash.com

خوانندگان دیجیتال مانند روشن شدن همه بزرگ, اما آنها هرگز جای کتاب های فیزیکی. شما نمی توانید سگ-گوش صفحات مورد علاقه با یک خوان دیجیتال یا دودل در حاشیه در طول سخنرانی و یا پاره کردن صفحات و نوار کاست و آنها را به دیوار خود را. شما نمی توانید آنها را سوزاند در آتش و یا به طور تصادفی رها کردن آنها را در وان حمام و یا توخالی آنها را بسیار خوب محفظه مخفی. شما می توانید وام کتاب برای دوستان و بوی چه صفحات و آنها را همراه برای آموزش سواری و یا پرواز. کتاب را اجرا کنید و از باتری و یا قطعی را به طور غیر منتظره. کتاب های لمسی و شفاف در راه است که صفحه نمایش را هرگز خواهد بود. و یک روز آن کتاب را تا پایان در یک قفسه کتاب هم منظمی صف و گرامی.

4. با دقت انتخاب کنید

giphy.com

امیلی دیکنسون یک بار گفت: "اگر من یک کتاب بخوانید و این باعث می شود تمام بدن من خیلی سرد هیچ آتش می گرم و من می دانم که شعر است. اگر من احساس می کنم از لحاظ فیزیکی به عنوان اگر بالای سر من گرفته شد خاموش من می دانم که شعر است." در حالی که این نقل قول ممکن است خاص به شعر و این امر در تمام ادبیات نیز هست. شما باید در خواندن کتاب است که شما را تحریک و به چالش کشیدن شما کتاب است که به ارائه دیدگاه های مختلف و نیروی شما را به رشد به عنوان یک خواننده و یک فرد است. زمان ما در جهان محدود است و آن ممکن است عاقلانه به صرف زمان در آثار این نیست که شما حرکت می کند.

5. خواندن با همدلی

giphy.com

خواندن کتاب به شما کمک می کند تبدیل به یک همدلانه فرد است. نزدیک به آنچه شما به عنوان خوانده شده با یک ذهن باز و پله به جهان های مختلف می توانید تغییر دهید که چگونه رویکرد شما به موقعیت های. "تحقیقات اخیر نشان داده است که خواندن داستان باعث می شود مردم بیشتر همدلانه به دلیل آن اجازه می دهد تا ما را به زندگی عاطفی پیچیده واقعیت است که نه خود ما. من فکر می کنم از خواندن به عنوان یک عمل است که باعث می شود من بهتر است فرد به دلیل آن گسترش می یابد عاطفی من هستی. و تحت پناهگاه در محل سفارشات زمانی که جهان فیزیکی بسیار کوچک است من دوست دارم که قادر به خارج خود من شرایط و گذراندن وقت با افراد دیگر در صفحه" امیلی گفت: غرب یک استاد در تدریس یک دوره به نام کالیفرنیا در سینمایی تخیل در UC برکلی. در طول زمان که در آن جسمی سفر محدود شده است فوق العاده است به فکر می کنم که ما هنوز هم می تواند سفر را از طریق کتاب ما به عنوان خوانده شده.

6. خواندن برای یادگیری بیشتر در مورد خودتان

wikiart.org

فقط به خواندن می تواند به گسترش درک خود را از جهان خارجی در اطراف شما خواندن نیز می تواند گسترش دنیای درونی خود را پرورش اندیشی است. "خواندن از ما می خواهد به تماس ذهن ما به اتصالات. بیشتر اتصالات شما می توانید بیشتر آمرزنده جهان تبدیل می توانید آن را به عنوان کشی با تخیل خود را به عنوان مخالف به خارجی نظرات و انتظارات. در یک کلام ما توانایی به نقشه اتصالات کدها باز ما به امکانات اعتماد به نفس. این داستان بیشتر شما می دانید بیشتر در عمق و شخصیت نقشه دربیشتر مکان شما می توانید بروید و راه های بیشتری برای شما باز می توانید وجود دارد گفت:" نیکول Badovinac یک مربی مدرن شعر در UC برکلی. رالف والدو امرسون نوشت: یک مقاله مهم در اعتماد به نفس است که بعدها الهام بخش تورو خود انفرادی تفکرات در والدن. من در واقع نمی بخوانید هم کار می کند (اوه!) اما یکی از جالب ترین و متکی به دوستان تبلیغ چگونه با نفوذ هر دو بودند.

7. خواندن برای درک رویدادهای کنونی

unsplash.com

شهروند جهانی بودن به معنای آگاه بودن از آنچه که در جهان و تاریخ است که قبل از وقایع جاری است. اخیر تظاهرات اطراف جورج فلوید مرگ متعلق به تاریخ سیاه و سفید زندگی می کند توجه به حرکت و جنبش حقوق مدنی. "در طول زمان به من تغییر کرده و این کشور تغییر کرده است و من یک روزنامه نگار من ادامه مطلب غیرداستانی & امور جاری. آن احساس لازم را برای من به بیشتر متصل به چه خبر است در سطح ملی و بین المللی و آشنایی با روند تاریخی است که ما به ارمغان آورده اند که در آن ما هستند" گفت: Cheryl mike hartnett, استاد, آموزش خواندن و ترکیب در UC برکلی. آموزش خودمان را با آگاهی از گذشته و حال می تواند به ما کمک کند معلوم که در آن ما در حال رفتن بعدی.

8. آهسته

unsplash.com

آن را وسوسه انگیز را به مسابقه نسبت به تعداد قابل توجه از کتاب خواندن در سال, اما این طرز فکر ممکن است مضر در دراز مدت است. اگر ما در واقع زمان را به mull بیش از, سوال و در نهایت احساس تغییر آنچه که ما در حال خواندن ما در حال از دست رفته عمیق تر درک. زمانی که گوگل alpha چنین ترجمه می شود در یک جزیره سرگردان او تصمیم می گیرد به خواندن کتاب مقدس در هر روز است. Crusoe می گوید: "در صبح من در زمان کتاب مقدس و آغاز و در عهد جدید من به طور جدی شروع به خواندن آن غیر ممکن می خواهم بر خود من به عنوان خوانده شده در حالی که هر روز صبح و هر شب نه مقید خود من به تعداد فصل اما تا زمانی که افکار من باید می خواهم درگیر من. آن را طولانی نیست پس من مجموعه ای به طور جدی به این کار, اما من قلب من عمیق تر و صمیمانه مبتلا به شرارت از زندگی گذشته ام." هیچ شرم در حال آهسته خوان و آن را ارزشمند به سرعت از طریق خواندن یک متن در صورتی که به معنی به خطر انداختن خود را درک.

9. تبدیل شدن به یک خواننده بهتر زمان

giphy.com

مانند هر مهارت در آن طول می کشد برای تبدیل شدن به یک خواننده بهتر. "من بیشتر جزئیات بیشتر من دانش واژگان و مهارت های نوشتن را بهبود بخشد. من باور دارم که مکرر خواندن باعث یادگیری آسان تراست و این یک مخرج مشترک میان افراد موفق در تمام مشاغل" براون گفت. Stephen King توصیه می شود که مردم باید به عنوان خوانده شده برای 5 ساعت در هر روز است. در صورتی که به نظر می رسد مانند یک تعداد حتی اختصاص یک ساعت در هر روز می توانید تفاوت را. اختصاص زمان هر روز به عنوان خوانده شده به طور فعال و عمیقا می توانید تفاوت عمیقی در طول زمان است.

10. توصیه های کتاب

giphy.com

در اینجا یک لیست از توصیه های بزرگ کشیده از مصاحبه شوندگان.

 • دنیای سوفی
 • چنین گفت زرتشت
 • این غیرقابل سکونت زمین
 • پی
 • برزگر
 • طبیعت شورش
 • این منحرف
 • این Overstory
 • زیر پوست
 • جفتگیری در اسارت
 • یعقوب لارنس: مهاجرت سری
 • عاطفی جوامع
 • نیمی از یک خورشید زرد


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de