بر دفاع تهاجمی فدرال پاسخ به اعتراضات

توسط مری کلر JALONICK مایکل بالسامو و اریک تاکرواشنگتن (AP) — دادستان کل ویلیام بر دفاع تهاجمی فدرال اجرای قان

توسط ATSHNEWS در 8 مرداد 1399

توسط مری کلر JALONICK مایکل بالسامو و اریک تاکر

واشنگتن (AP) — دادستان کل ویلیام بر دفاع تهاجمی فدرال اجرای قانون در پاسخ به ناآرامی های مدنی در امریکا به عنوان او شهادت داد برای اولین بار قبل از کمیته قضایی مجلس هل دادن در برابر قهر تردید دموکرات که گفت: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت unconstitutionally سرکوب مخالفان است.

این جلسه برگزار شد روز سه شنبه به دلیل دیر, حقوق مدنی, آیکون, John Lewis, روحانی در دولت قدم دور خارج کنگره برجسته گسترده ای در انتخابات سال خلیج فارس بین دو طرف در خشونت پلیس و نژادپرستی سیستماتیک در اجرای قانون است. تظاهرات گسترده را موجب ناآرامی در سراسر کشور پس از مرگ جورج فلوید در دست مینیاپولیس پلیس و تماس برای پلیس اصلاحات در حال رشد بلندتر.

اما بار گفت: "خشونت تظاهر کنندگان و آنارشیست ها ربوده اند تظاهرات مشروع" و استدلال کرد که خشونت در پورتلند اورگان و دیگر شهرها قطع شده است از فلوید را کشتن که او به نام "وحشتناک" رویداد که باعث لازم ملی فرضی بر رابطه بین سیاه و سفید جامعه و اجرای قانون است. اما او همچنین گفت: هیچ سیستمیک نژادپرستی در اجرای قانون است.

"تا حد زیادی وجود ندارد و از این صحنه ها از تخریب حتی سطحی تلاش تظاهر به اتصال اقدامات خود را به جورج فلوید مرگ یا هر گونه مشروع تماس برای اصلاحات" Barr گفت: از پورتلند شد.

در این جلسه در علامت بار اول ظاهر قبل از این کمیته پس از 18 ماه در دفتر آوردن او را چهره به چهره با پنل که رای دادند و در سال گذشته به نگه داشتن او را در تحقیر و برگزاری جلسات در چه دموکرات ها می گویند سیاسی از وزارت دادگستری تحت تماشا کرد. اما کمی جدید زمین کشف شد; کالایی دموکرات ها اغلب استفاده می شود خود را پنج دقیقه به پخش کردن ناکامی های خود و قطع بار را به عنوان او تلاش برای پاسخ به سوالات.

در این جلسه در می آید در طول یک پر کشش که در آن بر گرفته شده اقدامات تشویق رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اما محکوم توسط دموکرات ها و دیگر منتقدان. در میان آنها: وزارت دادگستری تصمیم به رها کردن دادستان سابق مغلوب ساختن پیشی جستن دولت, مشاور امنیت ملی, مایکل فلین و بر آن اصرار برای بیشتر ملایم حکم برای مغلوب ساختن پیشی جستن متحد راجر سنگ یک حرکت که باعث آزمایش کل تیم را به خروج. مغلوب ساختن پیشی جستن بعد از تبدیل حکم به طور کامل.

جمهوری خواهان آماده بودند به عقب بر تا با بالا جمهوریخواه در پانل اوهایو در کنگره جیم اردن با استفاده از بیانیه افتتاحیه به نمایش هشت دقیقه که متصل به هم تصاویر از خشونت با معترضان در سراسر کشور است.

دموکرات retorted با تصویری از خود را از صلح آمیز معترضان نشان میدهد, رود آیلند, Rep. دیوید Cicilline.

"ما مبارزه برای دموکراسی و برای حق آزادانه صحبت می کنند و شما در حال تلاش برای نگاهی که به دور" Cicilline گفت Barr. "چه شما در حال انجام آن را برای تنها هدف پیشبرد رئیس جمهور را در دستور کار سیاسی و تولید فیلم برای مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین تبلیغات."

باز این جلسه رئیس کمیته جری Nadler گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت "twisted وزارت دادگستری به سایه ای از گذشته خود" در خدمت قدرتمند قبل از متوسط آمریکایی است. او گفت: این کمیته مسئولیت برای محافظت از آمریکایی ها "از این نوع از فساد است."

Nadler گفت: بر حال "غارتی" مغلوب ساختن پیشی جستن بدترین انگیزه و excoriated او و وزارت دادگستری برای چشم پوشی اصلاحات لازم به ادارات پلیس برای رد سیاه زندگی ماده تظاهرات و جاری شدن سیل در خیابان ها با ماموران فدرال به توقف شد.

تحت مبارز سوال بر acerbically در دفاع از خودش نشان داد کمی اطلاعات جدید در مورد انگیزه خود و یا وزارت دادگستری اقدامات اخیر در پلیس و یا در غیر این صورت.

"بسیاری از دموکرات ها در این کمیته باید تلاش برای بی اعتبار کردن من توسط برآمده تا یک روایت است که من به سادگی رئیس جمهور factotum که disposes از پرونده های جنایی با توجه به دستورالعمل" Barr گفت: در را باز کرد. "قضاوت از نامه دعوت من به این جلسه که به نظر می رسد خود را به دستور کار امروز است."

در پلیس Barr شهادت تأکید گروه خود را تلاش برای افتراق بین افزایش خشونت در برخی از شهرستانها و فلوید مرگ است که منجر به وزارت امور خارجه اتهامات علیه چهار نفر از افسران و تحت بررسی توسط مقامات فدرال. عظیم اما تظاهرات مسالمتآمیز به دنبال فلوید مرگ است.

دادستان کل اذعان به قانونگذاران فلوید مرگ زده وتر در جامعه به دلیل آن تقویت نگرانی مردم سیاه درمان متفاوت توسط پلیس. اما او محکوم آمریکایی که او می گوید باید در پاسخ نامناسب به Floyd مرگ از طریق آنچه او گفته بود شورش و هرج و مرج.

"به عنوان مقامات منتخب دولت فدرال هر عضو این کمیته — صرف نظر از دیدگاه های سیاسی و یا احساسات خود را در مورد تهمت و دولت باید در محکوم کردن خشونت علیه فدرال افسران و تخریب اموال فدرال," Barr گفت. "بنابراین باید دولت و رهبران محلی که باید مسئولیت خود را به نگه دارید جوامع امن است."

ناآرامی های مدنی تشدید در پورتلند پس از ماموران فدرال متهم شدند از دستگاه های همزن مردم دور بینام اتومبیل بدون علت احتمالی; مردم بازداشت شدند و بعد از آن منتشر شد. و در واشنگتن دی سی مسالمت آمیز معترضان با خشونت پاک از خیابان توسط ماموران فدرال با استفاده از بمب های دود و فلفل توپ ماه گذشته قبل از یک op عکس با مغلوب ساختن پیشی جستن در مقابل کلیسای جان که در آن بار تا به حال به او همراه است.

او در دفاع از گسترده استفاده از اجرای قانون قدرت برای مقابله با این وضعیت اشاره کرد که معترضان قبلا آتش به کلیسا و "آن توافق کامل است که شما نمی تواند اجازه می دهد که به اتفاق می افتد خیلی نزدیک به کاخ سفید است." بخش داخلی watchdog باز کرده است تحقیقات به استفاده از زور و تاکتیک های دیگر توسط نمایندگان واشنگتن و پورتلند.

او همچنین گفت: نیروی استفاده شد چرا که معترضان نخواهد پراکنده از منطقه در هنگام اجرای قانون مقامات در تلاش برای حرکت به عقب در محیط امنیتی یک تصمیم ساخته شده است شب قبل از. زمانی که فشار بر جزئیات وی با اشاره به تحقیقات.

استفاده از اسپری فلفل بود موجه حتی اگر مسالمت آمیز معترضان نیز آسیب, او گفت:.

فراتر از فدرال در واکنش به تظاهرات بر فشرده شد در مورد جزئیات مداخله خود را در فلین و سنگ مواردی که هر دو برخاسته از مشاور ویژه رابرت مولر را در روسیه بررسی است. دموکرات ها انتقاد او تا حدودی با توجه به سنگ بهداشت و درمان و سن 67 و گفت: کسانی که استاندارد نبوده و استفاده در موارد مشابه دیگر.

Barr گفت: او گفت: اقدام آمریکا وکیل که "ما در حال رفتن به ترک آن را به قاضی" است و او دستور تجدید نظر توصیه واصل شود که خط دادستان فرستاده شده اولیه توصیه خواستار یک جمله از هفت تا نه سال.

"و حتی اگر من می دانستم که من می توانید تعداد زیادی از انتقاد برای انجام این کار است که من فکر می کنم در پایان روز من تعهد است که باید منصفانه به فرد" Barr گفت.

به عنوان خواهان سوال Barr در مورد تلاش های خود را برای حل کردن ریشه های روسیه بررسی دموکرات بدحجابی او را برای کم اهمیت جلوه دادن جاذبه مولر یافته است در خلاصه نامه ای که او منتشر شد قبل از عمومی تا به حال حتی دیده می شود این گزارش. مقامات قضایی در حال حاضر در حال بررسی قبلی وزارت دادگستری تصمیم گیری آن را به عنوان شروع بررسی تهمت وابستگی خود به روسیه در طول دولت اوباما و Barr شده است به شدت انتقادی از پیشینیان خود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن