واکنش بیش از جورج فلوید جیر نیروهای خارج بازی رایانه بنیانگذار

توسط مت OTTموسس و مدیر عامل شرکت رایانه پله پس از خود را صدای جیر جیر در مورد جورج فلوید برانگیخته رسانه های ا

توسط ATSHNEWS در 21 خرداد 1399

توسط مت OTT

موسس و مدیر عامل شرکت رایانه پله پس از خود را صدای جیر جیر در مورد جورج فلوید برانگیخته رسانه های اجتماعی واکنش و یک موج وابسته ورزشگاه قطع روابط با شرکت.

Reebok همچنین کاهش وابستگی رایانه این هفته است.

گرگ Glassman گفت: در بازی رایانه, Inc.'s وب سایت اواخر روز سه شنبه که او بازنشسته خواهد بود. Glassman کرده بود عذرخواهی کرد زودتر برای توییتهایی که موجب آنلاین خشم با اتصال فلوید یک آفریقایی آمریکایی درگذشت مردی که در دست مینیاپولیس پلیس و coronavirus همه گیر در یک صدای جیر جیر. او گفت که او تا به حال ساخته شده است یک اشتباه و باید بیشتر حساس اما محروم بودن نژادپرست است.

"روز شنبه در من ایجاد شکاف در بازی رایانه جامعه و ناخواسته صدمه دیده و بسیاری از اعضای آن" Glassman گفت. "من نمی توانم اجازه دهید من رفتار ایستاده در راه HQ یا وابسته به' ماموریت."

Glassman خروج ممکن است مهر و موم شده پس از Buzzfeed ارسال شده زوم تماس او با برخی از بازی رایانه وابسته است که در آن Glassman گزارش گفت: "ما در حال عزاداری برای جورج Floyd — من فکر نمی کنم من و یا هر یک از کارکنان من هستند." Buzzfeed گفت: آن را دریافت و ضبط از طریق آن ناشناس نوک خط.

زوم تماس گرفت ساعت قبل از Glassman ساخته شده glib پاسخ در توییتر به یک پست توسط موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی سلامت گروه تحقیقاتی که گفت: "نژادپرستی یک مسئله بهداشت عمومی."

"این FLOYD-19" او پاسخ داد: روز شنبه و در دومین توییت انتقاد این گروه را "شکست خورده" قرنطینه مدل و متهم آن را از تلاش برای "مدل یک راه حل به نژاد پرستی."

برخی از 1,250 ورزشگاه در حال حاضر قطع, لینک, با, بازی رایانه با توجه به صنعت وبلاگ صبح گچ است. یک ناشناس-سرپرستی صفحه گسترده گوگل لیست صدها بازی رایانه وابسته با لینک کلیک کنید برای خود حساب های رسانه های اجتماعی با گفتن آنها قطع روابط یا با توجه به انجام این کار است.

"در پرتو نظرات اخیر ساخته شده توسط رایانه مدیر عامل شرکت ما deaffiliating از بازی رایانه" خواندن یک پست در Instagram حساب برای رایانه مرکزی از Austin, Texas. "ما مصمم ما ضد نژادپرستانه باورها و موضع در برابر پلیس به خشونت پلیس. ما ایستاده در همبستگی با جامعه سیاه و سفید."

ارسال توسط رایانه مرکزی تکرار احساسات صدها نفر از دیگر سالن های ورزشی در سراسر جهان در چه بوده است به طرز حیرت انگیزی سریع واکنش در برابر رایانه.

سرعت که در آن شرکت ها و اعضا باید فاصله خود را از بازی رایانه تسریع شد توسط رسانه های اجتماعی و به درجاتی از این بیماری همه گیر کوروناویروس گفت: متخصص بازاریابی و برند سازی آلن Adamson.

"من فکر می کنم وجود دارد افزایش حساسیت در حال حاضر با مردم ماندن و کار از خانه با توجه به این ویروس گفت:" Adamson. "رسانه های اجتماعی همواره یک بلند گو حرف زدن و شتاب دهنده برای تغییر اما رسانه های اجتماعی تاثیر در اوج خود در حال حاضر. مردم با چسب به تلفن های خود را و صفحه نمایش همه زمان ها است."

Adamson, بنیانگذار بازاریابی و مشاوره شرکت Metaforce گفت: شرکت ها استفاده می شود قادر به جلوگیری از عدالت اجتماعی مسائل مهمی است اما به دلیل تکنولوژی مدیران به راحتی می توانید وزن به مسائل با نظرات شخصی است که اغلب توهین مشتریان خود را. در سمت تلنگر, اگر آنها سکوت مشتریان می توانند تفسیر که به عنوان پذیرش یا انطباق با آن به طور گسترده ای درک بی عدالتی است.

"بیشتر و بیشتر شرکت ها در حال کشیده شدن به گسترده تر مکالمه و این نما انواع چالش ها برای کسب و کار خود را" Adamson گفت. "این فقط نیاز به رهبری تیم به بسیار دقیق در مورد آنچه آنها می گویند. شما نمی توانید باز کردن آن است."

با توجه به بازی رایانه, وب سایت, هزینه سالانه برای وابستگی است $3,000 که اجازه می دهد تا ورزشگاه به استفاده از بازی رایانه, نام, آرم و مواد تبلیغاتی در میان دیگر قدرت پردازش.

دیو کاسترو را به عنوان مدیر عامل رایانه است که در سانتا کروز ،

فلوید درگذشت در حالی که پلیس پس از یک افسر پلیس فشرده زانو خود را به گردن خود برای چند دقیقه. مرگ او مجموعه ای خاموش تظاهرات در سراسر آمریکا و جهان است.

__________________

AP نویسنده کلوین چان در لندن کمک کرده به این داستان.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب