B. Y. Vijayendra Samskrutika Balaga توزیع کتاب به کودکان و

میسور | No comments

میسور/Mysuru: کودکان استفاده می شود که به مشغول و یا برخی از دیگر فعالیت های فوق برنامه در طول تعطیلات تابستان خود را, هیچ گزینه ای جز ماندن در خانه در این زمان با سراسر کشور مستند در محل شامل مرگبار COVID-19.

نگه داشتن این در ذهن, B. Y. Vijayendra Samskrutika Balaga شروع یک کمپین با عنوان ” تاج Kattaleyalli Aata-Paatada Belaku.’

دکتر Nandish Hanche رئیس کانادا, کتاب قدرت, راه اندازی کمپین دادن به اسباب بازی ها و کتاب ها توزیع برنامه رهبری BJP رهبر R. Raghu Kautilya در Medarakeri در Nanjumalige دیروز اینجا.

صحبت های بعد از او قدردانی توزیع کتاب به صورت رایگان با بیان اینکه این مهم به دنبال پس از کودکان در این دوره فقط مانند مراقبت از بزرگان در خانه.

به عنوان کودکان ارائه شده برای خواندن کتاب و همچنین کتاب با فعالیت های کودکان و نوجوانان می تواند فعال باشد. در غیر این صورت شیوع کروناویروس و مستند ممکن است بر سلامت روانی کودکان, او گفت:.

“ستوده است که کودکان در خانه داده می شود این فرصت را به صرف اوقات فراغت خود را به توسعه خواندن عادت با اجتناب از ظهور تلفن همراه و اینترنت,” او اضافه شده است.

BJP رهبر Raghu Kautilya که صحبت می کرد گفت که این مستند می تواند کودکان در خانه نشسته احساس افسردگی. کودکانی که به طور فعال شرکت در فعالیت های ورزشی و اردوهای تابستانی هر سال در حال حاضر بت در خانه با توجه به مستند است اما با هدف شامل Coronavirus گسترش یافته است.

“به اشغال نگه داشتن کودکان که در حال قفل شده است و در خانه های خود را با هیچ تعامل اجتماعی وزیر در حال حاضر آغاز شده یک کانال یوتیوب. اما به منظور مطمئن شوید که کودکان نه گرفتن قلاب در به یوتیوب و فعالیت های آنلاین به تنهایی B. Y. Vijayendra Samskrutika Balaga آغاز این برنامه از توزیع کتاب برای کودکان است.

علاوه بر این کودکان انگیزه برای شرکت در فعالیت های با انواع سلیقه ها و استعدادها از جمله شطرنج carrom و نقاشی” اضافه شده Raghu Kautilya.

Corporator M. V. Ramprasad BJP رهبر Gokul دلمو, Convenor Vikram Iyengar و دیگران حاضر بودند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>