حسابرسی: ما فرستاده $1.4 B virus امداد پرداخت به مردم مرده

توسط MARCY GORDONواشنگتن (AP) — نزدیک به 1.1 میلیون coronavirus امداد پرداخت جمعا حدود 1.4 میلیارد رفت و به مر

توسط ATSHNEWS در 6 تیر 1399

توسط MARCY GORDON

واشنگتن (AP) — نزدیک به 1.1 میلیون coronavirus امداد پرداخت جمعا حدود 1.4 میلیارد رفت و به مردم مرده یک دولت ناظر گزارش روز شنبه. حقوقی و مسائل سیاسی قطع بیش از گمراه مالیات دهندگان بودجه, آخرین نمونه از اشتباهات عظیم کمک حال توزیع در بحران سرعت.

بیش از 130 میلیون اصطلاح اقتصادی پرداخت شد و فرستاده شده به مالیات دهندگان به عنوان بخشی از $2.4 تریلیون coronavirus امداد بسته تصویب شده در مارس. دولت پاسخگویی دفتر کنگره حسابرسی بازوی ذکر تعدادی از اشتباه در پرداخت به مرحوم مالیات دهندگان در گزارش خود در برنامه های دولت است.

در حالی که دولت خواسته است تا بازماندگان به بازگشت پول آن روشن نیست آنها به.

آن را نیز ممکن است به لحاظ سیاسی حساس gambit برای وزارت خزانه داری به شدت دنبال به پنجه بازگشت پول به ویژه به دلیل برخی از دریافت کنندگان فوت کرده اند ممکن است در اوایل ماه سال جاری از COVID-19.

هنگامی که میلیاردها دلار کمک هستند و با عجله از درب در یک بحران "این نوع از چیزهایی که اتفاق می افتد گفت:" لیزا Gilbert, معاون اجرایی رئیس جمهور از حمایت گروهی از شهروندان است.

گیلبرت اذعان حساسیت موضوع است. اما او افزود: "این یک عدد بزرگ به خصوص در این لحظه زمانی که اقتصاد ما این است که در سقوط آزاد. این یک مقدار زیادی از پول مالیات دهندگان که انجام آنچه در آن در نظر گرفته شده بود به انجام."

خطا رخ داده است عمدتا به دلیل تاخیر در گزارش داده است که مرده است. این گذشت که مالیات کارشناسان می گویند تقریبا اجتناب ناپذیر است.

نزول بیش از 1 میلیارد دلار پول به اشتباه پرداخت می درخشد نور بر روی بخشی از دولت برنامه های امداد است که با معمولی ترین آمریکایی ها بیشتر آشنا. آن به شرح زیر آشکار است که چند شرکت رستوران های زنجیره ای و دیگر داد و ستد عمومی شرکت تا به حال دریافت وام اضطراری تحت $670 میلیارد برنامه برای این کشور در تلاش کسب و کارهای کوچک.

"گائو یافت که بیش از 1 تریلیون دلار در مالیات دهندگان بودجه در حال حاضر موظف شده است — از جمله بیش از 1 میلیارد دلار به مرحوم افراد — با کمی شفافیت به چگونه است که پول است که صرف" Rep. کارولین Maloney, D-n. y. صندلی از خانه نظارت و اصلاحات کمیته در بیانیه ای گفت.

IRS استفاده نمی کند پرونده مرگ برای جلوگیری از پرداخت به افراد مرده برای سه دسته از پرداخت به دلیل قانونی تفسیر این سازمان شد عامل تحت گائو گزارش می گوید.

IRS خواسته در ماه مه برای برگشت پول از مرحوم مالیات دهندگان بازماندگان. برخی از کارشناسان حقوقی باید گفت که دولت ممکن است دارای اختیارات قانونی برای نیاز است که آن را بازگشت.

سخنران برای وزارت خزانه داری و IRS نمی بازگشت درخواست برای نظر پنج شنبه در گزارش و اینکه آیا دولت در موقعیت باقی می ماند که بازماندگان باید پول بازگشت.

پرداخت شد و توسط کاغذ چک پرداخت مستقیم و یا کارت بدهی. همه بزرگسالان درآمد تا $75,000 در تنظیم درآمد ناخالص سالانه برخوردار بودند به $1,200; که مقدار به طور پیوسته کاهش یافته است برای کسانی که درآمد بیشتر و مرحله به مرحله را برای مردم درآمد بیش از $99,000.

سابق مالیات دهندگان حمایت نینا اولسون گفت: هیچ چیز وجود دارد در قانون منع پرداخت از رفتن به مرحوم. و نه وجود دارد هر چیزی در قانون نیاز به مردم را به بازگشت پرداخت. او اشاره می کند که زبان مورد استفاده در IRS سایت نمی گوید که بازگشت پرداخت توسط قانون مورد نیاز است.

امداد پرداخت شد, ساخته شده به مالیات دهندگان بر اساس اطلاعات ثبت شده خود را در سال 2019 یا 2018 مالیات است. اما آن را در نظر گرفته است یک تخفیف در سال 2020 مالیات است. دولت مورد استفاده قرار قبلی فرم های مالیاتی برای کمک به سرعت همراه پرداخت به مردم برای جبران برخی از ویرانی اقتصادی از coronavirus بیماری همه گیر.

اما برخی از افرادی که در زمینه مالیات ممکن است دیگر زنده باشد. کسانی که پرداخت ارسال می شود به وارث یا وصی از املاک خود را. اگر پرداخت بر مبنای نهایی اظهارنامه مالیاتی تکمیل شده پس از مرگ یک تاثیر اقتصادی پرداخت چک کنید و حتی ممکن است معنی در کنار نام شخص را که فرد مرده است.

"من فکر می کنم IRS انجام خواهد شد کم و یا هیچ چیز به دنبال مجموعه ای از این پرداخت ها" کیت Fogg استاد بالینی در دانشگاه هاروارد و متخصص در قانون مالیات خبر داد. "ارزان ترین راه برای IRS به جمع آوری افست آینده بازپرداخت را انجام دهید. که خیابان را نمی خواهد وجود داشته باشد برای این مالیات دهندگان. من فکر نمی کنم IRS را تا حدودی دشوار است مراحل را به دنبال وارثان برای این مقدار از پول است."

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن