آتلانتا پلیس اصرار آنها هنوز هم می تواند مسئولیت رسیدگی به شرایط اضطراری

توسط کیت BRUMBACKآتلانتا (AP) — آتلانتا در اداره پلیس گفت: روز شنبه که آن را هنوز هم می تواند پلیس این شهر حتی

توسط ATSHNEWS در 29 خرداد 1399

توسط کیت BRUMBACK

آتلانتا (AP) — آتلانتا در اداره پلیس گفت: روز شنبه که آن را هنوز هم می تواند پلیس این شهر حتی اگر افسران تماس در بیمار در اعتراض به تلاش برای تحمیل اصلاحات.

"آتلانتا اداره پلیس است که قادر به پاسخگویی موثر به 911 تماس. لطفا دریغ نکنید با ما تماس بگیرید اگر شما یک اورژانس" بخش توییتی.

شهردار Keisha لنس کف نیز اصرار داشت که بخش خواهد بود قادر به کار به طور موثر با وجود واکنش برخی از افسران به دستورات او خواستار اصلاحات در پلیس و به اتهامات مطروحه علیه دو افسر در تیراندازی یک مرد سیاه و سفید در یک وندی پارکینگ.

Fulton County, دادستان منطقه پل گفت: این افسر که شات Rayshard بروکس در پشت لگد او را و نمی خواهد که او را به توجه پزشکی برای بیش از دو دقیقه است.

گرت Rolfe, که, سفید, شات بروکس پس از 27 سال-پیر مرد سیاه و سفید برداشت یک تیزر زد و شلیک آن در این افسر بازجو گفت. اما زمانی که افسر شلیک تفنگ خود را بروکس بود خیلی جلوتر از او برای تیزر به یک خطر و آن را در حال حاضر اخراج شده اند و دو بار پس از آن خالی بود و دیگر یک تهدید هوارد گفت.

"من او را!" هوارد به نقل از Rolfe عنوان کرد و گفت.

یک وکیل برای دو شاهد روز پنجشنبه گفت که تیراندازی می تواند اجتناب شده است و که افسران باید پاسخگو باشند.

"همانطور که در این ویدئو نشان می دهد که این می تواند اجتناب شده است و تنها با اجازه او فرار کند و در یک روز اما در عوض یک خانواده از دست داده است پدر یک دوست یک دوست" وکیل Shean ویلیامز گفت: در یک شنبه در کنفرانس خبری. "این جامعه را از دست داده است."

روز چهارشنبه دادستان اعلام کرد اتهام قتل علیه Rolfe و تشدید حمله اتهام دوم, افسر, Devin برازنان که دادستان منطقه گفت: ایستاده در بروکس' شانه به عنوان او تلاش برای زندگی خود را.

تصمیم به تعقیب آمد کمتر از پنج روز پس از قتل لرزاند یک شهر و یک ملت — در حال حاضر roiling از مرگ جورج فلوید تحت یک افسر پلیس را به زانو در مینیاپولیس در اواخر ماه گذشته.

Rolfe وکلا گفت: او می ترسید برای خود و دیگران ایمنی و توجیه بود در تیراندازی بروکس. Rolfe آتش گشودند پس از شنیدن یک صدا "مانند یک گلوله و دیدم یک فلش در مقابل او" ظاهرا از این تیزر.

"آقای بروکس به شدت مورد حمله دو افسر و خلع سلاح یکی از آنها است. زمانی که آقای بروکس تبدیل شده و با اشاره به یک شی در افسر Rolfe هر افسر را منطقی بر این باور بودند که او در نظر گرفته شده به خلع سلاح غیر فعال کردن و یا به طور جدی آسیب او" وکلای در بیانیه ای گفت.

دادستان بروکس گفت: "هرگز ارائه شده خود را به عنوان یک تهدید" در طول بیش از 40 دقیقه تعامل با افسران قبل از عکسبرداری است. یک افسر در بر داشت او را در خواب در پشت چرخ از اتومبیل خود را در رستوران از طریق درایو و یک نفس تست نشان داد او مست.

"آقای بروکس در شب از این حادثه بود آرام او صمیمی و واقعا نمایش داده می شود تعاونی طبیعت" هوارد گفت.

اتهامات منعکس کننده بالقوه "تغییر" در تحمل خشونت توسط پلیس گفت: کارن موریسون یک دانشگاه استاد حقوق که استفاده می شود یک دادستان فدرال در نیویورک است.

"اگر آنها به اعتقاد من احساس می کنم آنچه که آنها میگویند این است که پلیس به عنوان ما آن را می دانم نیاز به تغییر" او گفت:. "این من فکر می کنم پنج سال پیش نمی متهم شده اند."

موریسون گفت: این نمایش تا به حال به طور کلی بوده است که ماموران پلیس در توجیه استفاده از نیروی مرگبار هنگامی که شک به یک تفنگ بی حس کردن و یا سلاح های دیگر است که می تواند آنها را "دردناک بدن آسیب برساند."

آتلانتا اداره پلیس توییتی اواخر روز چهارشنبه که آن را به حال بیشتر افسران تماس با خارج از حد نرمال اما که آن را به حال "به اندازه کافی منابع برای حفظ عملیات & باقی می ماند و قادر به پاسخگویی به حوادث است."

شهردار گفت: در سی ان ان است که بسیاری از بخش های شرکای شده بود اطلاع در مورد آنها نیاز به تماس با دیگران. او گفت: آزمون واقعی خواهد آمد پنج شنبه.

"اگر ما افسران که نمی خواهم بد افسران weeded از نیروی, پس از آن که یکی دیگر از مکالمه ما نیاز به" کف گفت.

جنایت, قتل, اتهام Rolfe, 27 حمل زندگی در زندان و یا اعدام اگر دادستان تصمیم به دنبال آن است. او همچنین متهم با 10 دیگر جرائم مجازات دهه پشت میله های زندان.

دادستان منطقه گفت: برازنان, 26, است همکاری با دادستان و شهادت خواهد شد. اما یکی از وکلای مدافع آماندا کلارک پالمر تکذیب کرد و گفت: برازنان بود و نه شفاعت گناه به هر چیزی.

کلارک پالمر گفت: اتهامات بی پایه و اساس و که برازنان بود در بروکس' دست از شانه خود را فقط برای چند ثانیه به مطمئن شوید که او نمی باید یک سلاح است.

یک وکیل برای بروکس' بیوه هشدار داد که این اتهامات هیچ دلیلی برای شادی است.

"ما باید برای جشن آمریکایی های آفریقایی تبار به عنوان زمانی که ما یک تکه از عدالت مانند امروز. ما نباید به جشن و رژه زمانی که یک افسر پاسخگو" وکیل L. کریس استوارت گفت.

بروکس' بیوه Tomika میلر گفت: من برای شنیدن جزئیات جدید از آنچه اتفاق افتاده است به او شوهر خود را در دقیقه.

"من احساس کردم همه چیز را که او احساس فقط با شنیدن آنچه که او را از طریق رفت و آن را صدمه دیده است. آن صدمه دیده است واقعا بد است," او گفت:.

خبر آمد که جمهوری خواهان در کنگره پرده برداری از یک بسته از پلیس اقدامات اصلاحات و به عنوان متحده تحت فشار قرار دادند به جلو با خلاص شدن از مؤتلفه بناهای تاریخی و نژادی توهین آمیز نمادها.

بروکس' کشتن جمعه شب موجب جدید تظاهرات در گرجستان سرمایه علیه خشونت پلیس پس از گاهی آشفته تظاهرات بیش از فلوید مرگ تا به حال تا حد زیادی درگذشت.

آتلانتا رئیس پلیس اریکا سپر استعفا داد کمتر از 24 ساعت پس از بروکس درگذشت و وندی رستوران سوزانده شد. Rolfe اخراج شد در حالی که برازنان قرار داده شد روی میز وظیفه.

پلیس به نام شده بود به رستوران بیش شکایت از یک ماشین مسدود کردن درایو از طریق خط. پلیس-دوربین نشان داد بروکس و افسران نسبتا آرام و محترمانه گفتگو قبل از همه چیز به سرعت به خشونت تبدیل شد زمانی که ماموران سعی دستبند او را. بروکس کشتی با افسران برداشت یکی از بی حس کردن اسلحه و شلیک آن در یکی از آنها را به عنوان او را از طریق پارکینگ.

کالبد شکافی داشت که دو بار در پشت. یک شات سوراخ قلب خود, دادستان منطقه گفت. حداقل یک گلوله رفت و به یک خودرو که در خط در درایو از طریق.

برازنان تبدیل خود را در اواسط روز در پنج شنبه, وکیل او گفت:. دادستان منطقه گفت که او و Rolfe بود تا 6 بعد از ظهر به تسلیم. او گفت که او می خواهم درخواست 50000 دلار اوراق قرضه برای برازنان و هیچ وثیقه برای Rolfe.

یک نظرسنجی جدید توسط آسوشیتد پرس-NORC مرکز عمومی امور تحقیقاتی می گوید: بیشتر آمریکایی ها امروز بیش از پنج سال پیش به اعتقاد پلیس آمریکا یک مشکل بسیار جدی است که اغلب می رود undisciplined و نامساوی اهداف آمریکایی های سیاه و سفید.

در مینیاپولیس مورد درک چوین افسر که قرار زانو خود را در Floyd گردن برای چند دقیقه با اتهام قتل است. سه نفر دیگر از افسران متهم شده اند با کمک و معاونت در جرم. هر چهار نفر از کار اخراج شدند و می تواند تا 40 سال در زندان است.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان Sudhin Thanawala و جف مارتین در آتلانتا; مت Ott در نیویورک; Lisa Mascaro و جیم Mustian در واشنگتن و Russ به bynum در ساوانا, Ga., کمک به این گزارش.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب