سهام آسیا افزایش متوسط قیمت نفت شده بازیابی

توسط یوری KAGEYAMAتوکیو (AP) — سهام آسیا افزایش یافت متوسط پنج شنبه پس از تجمع در وال استریت و حتی قیمت نفت در

توسط ATSHNEWS در 4 اردیبهشت 1399

توسط یوری KAGEYAMA

توکیو (AP) — سهام آسیا افزایش یافت متوسط پنج شنبه پس از تجمع در وال استریت و حتی قیمت نفت در دوره نقاهت بعد از اخیر خود غوطه به صفر است.

ژاپن معیار شاخص نیکی 225 در ژاپن اضافه شده 1.2% به 19,370.42 در معاملات صبح در حالی که کره جنوبی Kospi رز 06% به 1,907.92. استرالیا S&P/ASX 200 همچنین افزود: 0.6% به 5,252.20. هانگ سنگ در هنگ کنگ نیز 0.7% به 24,066.68 در حالی که شانگهای کامپوزیت inched 0.2% به 2,850.80.

Prakash Sakpal و نیکلاس Mapa اقتصاددانان در ING گفت: افزایش قیمت نفت شده اند که توفنده کمک خواهد کرد که سهام آسیا تا حدودی.

"اما افزایش Covid-19 مورد در منطقه خواهد شد به احتمال زیاد کلاه هر گونه تجمع" آنها گفت: در یک تفسیر.

سرمایه گذاران هنوز هم نیروبخش برای شدید, شدت رکود اقتصادی عمیق پس از کسب و کار تعطیل در سراسر جهان به امید کاهش گسترش coronavirus. سهام ایالات متحده بودند توسط تقریبا یک سوم از یک ماه پیش که در انتظار. در حال حاضر حتی به عنوان افسرده اقتصادی و بهداشت و درمان گزارش شمع تا برخی از سرمایه گذاران به دنبال به جلو به چشم انداز بخش از اقتصاد بازگشایی به عنوان عفونت سطح در برخی از مناطق.

"در حال حاضر آن را در مورد اقتصاد شروع به باز کردن حتی در حاشیه" گفت: Quincy Krosby رئیس استراتژیست بازار در مشخصاتش مالی. "ما در حال تماشای آلمان بزرگترین اقتصاد در اروپا شروع به باز کردن. چه این نشان می دهد که اگر همه چیز به خوبی در این اقتصاد ما در حال رفتن برای دیدن مطلب متحده شروع به باز کردن و شاید باز به طور گسترده تر."

S&P 500 رز 62.75 امتیاز یا 2.3% به 2,799.31 و کمرنگ از دست دادن خود را این هفته به 2.6%.

میانگین صنعتی داو جونز صعود 456.94 یا 2% به 23,475.82 و شاخص Nasdaq composite با برداشت 232.15 یا 2.8% به 8,495.38.

انرژی سهام شروع به پریدن کرد به برخی از این بازار بزرگترین دستاوردهای, روش سوارکاری, موج دار شدن از تقویت قیمت نفت است. هالی برتون, Apache و Diamondback انرژی همه اضافه شده حداقل 9 درصد. هر سه اگر چه هنوز هم پایین تر از 60 ٪ در سال است.

معیار خام اضافه شده با 41 سنت افزایش به $14.19 در هر بشکه رسید. قیمت یک بشکه نفت آمریکا برای تحویل در ماه ژوئن شروع به پریدن کرد 19 درصد به حل و فصل در $13.78 در روز چهارشنبه.

آن را به حال zigzagged در صبح قبل از تبدیل بالاتر پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در معرض تهدید نابودی هر ایرانی gunboats که آزار و اذیت دریایی آمریکا کشتی های بالا بردن احتمال اختلال در عرضه نفت.

بزرگ به دست آوردن هر چند معنی آن را بهبود فقط کسری از شیب آن ضرر و زیان است. در آن نزدیک به 30 دلار در آغاز هفته گذشته و نزدیک به 60 دلار در ابتدای سال است. سقوط در تقاضا برای انرژی در ترکیب با ادامه تولید در کشور در سراسر جهان یعنی بیش از حد روغن ها گردش در اطراف و افسرده قیمت آن است.

قیمت نفت خام برنت بین المللی استاندارد, افزایش 47 سنت افزایش به $20.84 در هر بشکه رسید.

در وال استریت شرکت های دیگر شده اند که صدمه دیده توسط coroanvirus همه گیر نیز افزایش یافت و پس از ارائه برخی نکات جزئی از امید.

Chipotle Mexican Grill, برای مثال گفت که یک کلید رقم فروش فرو برد 16 درصد در ماه مارس در گسترده stay-at-home سفارشات. اما این آمار پایین در طول هفته از تاریخ 29 مارس پایین 35 درصد است و پس از بهبود کمی. کاهش هفته گذشته بودند "در بالا است." سهام خود را افزایش 12.1%.

سهام شرکت هایی شده است که برندگان در stuck-at-home اقتصاد در همین حال نیز سرمایه گذاران گفتن که چقدر آنها بهره برده اند.

با مردم hunkered داخل و ولع ارتباطات ضربه محکم و ناگهانی گفت که تعداد کاربران فعال در Snapchat هر روز شروع به پریدن کرد و 20 درصد در سه ماه اول از یک سال پیش. درآمد خود را در صدر وال استریت انتظارات و ضربه محکم و ناگهانی سهام شروع به پریدن کرد 36.7%.

Netflix نیز یک برنده بزرگ به مردم برای پر کردن وقت خود را با سهام به تازگی هدف قرار دادن یک رکورد است. آن اضافه شده نزدیک به 16 میلیون جهانی مشترکان در سه ماه اول سال اما سهام 2.9% کاهش پیدا کرد و پس از آن سود نمی کاملا زنده به وال استریت را رفیع انتظارات.

کاغذ توالت نیز بسیار در تقاضا و ساز از Cottonelle و اسکات گفت که فروش آن بهره مند در سه ماه اول سال به عنوان مشتریان مواجه نگردند آنها و دستمال کاغذی بافت در میان موارد دیگر. سهام Kimberly-Clark 2.4% افزایش پیدا کرد.

در به طور فزاینده ای مشترک حرکت کیمبرلی-کلارک همچنین کردهاند مالی خود پیش بینی برای سال 2020 با توجه به نامشخص اقتصاد جهانی است که با توجه به COVID-19 شیوع.

سنا اواخر روز سه شنبه تایید $483 میلیارد پیشنهاد به ارائه وام به کسب و کارهای کوچک و کمک های اولیه به بیمارستان. خانه انتظار می رود که برای رای دادن بر روی آن پنج شنبه.

لایحه جدید می آیند در بالای بیش از 2 تریلیون دلار در کمک های اولیه است که کنگره در حال حاضر تایید شده است. که به علاوه عظیم برای حمایت از بازار از فدرال رزرو کمک کرده است, S&P 500 با افزایش 25 درصد پس از یک کم در اواخر ماه مارس است. این شاخص تقریبا نصف آن از دست دادن از آن رکورد در ماه فوریه است.

دلار افزایش به 107.75 ین ژاپن از 107.66 ین پنج شنبه. یورو کاهش یافت و به $1.0821 از $1.0863.

___

AP کسب و کار نویسندگان استن چو Damian J. Troise و الکس Veiga کمک کرده است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im