دهلی نو: هند نیروهای مسلح انجام خواهد شد پرواز-pasts نور تا کشتی ها در دریا و گل و گلبرگ در بیمارستان در یک صفحه نمایش استادانه درست شده در یکشنبه 3) با تشکر از پزشکان و کارکنان پزشکی و دیگر کارگران خط مقدم مبارزه با COVID-19 شیوع رئیس دفاع کارمندان (سی دی) به طور کلی Bipin Rawat گفت: در روز جمعه.

“نیروی هوایی انجام خواهد شد پرواز-pasts از سرینگر به تریواندروم و یکی دیگر از دیبروگره در آسام به Kutch در گجرات در مارس 3 برای قدردانی به همه COVID-19 رزمندگان. آن را شامل هر دو حمل و نقل و هواپیماهای جنگنده.

“در مارس 3, وجود دارد برخی از فعالیت های ویژه ای است که ملت را به شاهد از هر سه خدمات” سی دی گفت. نیروی هوایی اسرائیل نیز خواهد بود دوش گرفتن گلبرگ در بیمارستان در سراسر کشور هستند که در مبارزه با COVID-19.

“ارتش در آن قسمت انجام خواهد شد نصب شده گروه نمایش همراه برخی از COVID-19 بيمارستان در تقریبا در هر منطقه از کشور ما است. برای ابراز همبستگی است که ما ما ایستاده پلیس پرسنل نیروهای مسلح نیز وضع تاج های گل اهدا در پلیس یادبود در مارس 3,” او اضافه شده است.

“ما (آرزو) انتقال قدردانی ما را به هر تاج جنگجو و همه شهروندان کشور ما. ملت ایستاده بود و با هم آن را نشان داد انعطاف پذیری برای غلبه بر این بحران است. در کشور ما همه درک می کند که وقتی که می آید به ملت ما مجبور به ایستادن با هم,” او اضافه شده است.

این “ژست ویژه قدردانی” تشکیل شده است از نیروی هوایی انجام پرواز-تاریخی “از کشمیر به Kanyakumari (و) از آسام در شمال شرق به Kutch در گجرات”. در همین حال نیروی دریایی نمایش داده خواهد شد قدردانی خود را توسط نور کشتی های مستقر در امتداد هند ساحلی, عمومی Rawat اضافه شده است.

یک سوم “ژست ویژه قدردانی” خواهد بود هلیکوپتر دوش گرفتن گلبرگ در بیمارستان ها و باند بازی پزشکی در خارج ساختمان در بسیاری از مناطق. اطلاعیه توسط رئیس دفاع کارکنان شد و مورد استقبال نخست وزیر نارندرا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو