ما آماده برای زنده موسیقی ؟ و اگر نه که ؟

در اینجا ما در مورد شروع تابستان این آخر هفته. حداقل این چیزی است که تقویم ما شش ماه پیش خریداری شده به ما می

توسط ATSHNEWS در 29 خرداد 1399

در اینجا ما در مورد شروع تابستان این آخر هفته. حداقل این چیزی است که تقویم ما شش ماه پیش خریداری شده به ما می گوید.

بلند رفته (فقط در حال حاضر امیدوارم) در آن روز هنگامی که ماه های تابستان به معنای بسته بندی ماشین برداشت تا دوستان خود را و رانندگی به مورد علاقه خود را در بیرون محل برگزاری کنسرت برای دیدن یک شب موسیقی زنده در زیر ستاره ها.

که چه ساخته شده اخیر خبری که توپلو سالن موسیقی خواهد بود ارائه یک درایو در سری کنسرت بسیار جذاب است. پس از گفت و دوباره که می شود وجود ندارد موسیقی زنده در هر نقطه در نزدیکی ما برای آینده قابل پیش بینی مشاغل مردمی در توپلو آمد تا با ایده درخشان به نوبه خود از پارکینگ خود را به یک نمودار صندلی.

حسن نیت ارائه میدهد توپلو سالن موسیقی

کاپیتان فوق العاده ادای احترام به التون جان, نقش توپلو رانندگی در امروز در ساعت 6 بعد از ظهر و جمعه در 6 p. m.

برخی از نامها تشخیص در حال حاضر انجام می شود وجود دارد از جمله Kasim Sulton در حالی که برنامه های آینده ویژگی های Jon قصاب آدم عزرا گروه رایان Montbleau Livingston تیلور و رونی ارل و رسانههای همراه با یک نوار از ادای احترام عمل می کند.

متاسفانه این کنسرت هستند نادر در صحنه موسیقی محلی. در حالی که برخی از سالن در حال ارائه, نشان می دهد, بیشتر نیست. و این نشان می دهد که نمی اتفاق می افتد سقوط به دو دسته بالاتر را نشان می دهد تقاضا هستند که موکول به 2021 در حالی که کوچکتر سالن در حال گرفتن صبر کنید و ببینید روش برای پیدا کردن در دسترس املاک و مستغلات در یک مسیر تور است که ممکن است رخ دهد در پاییز امسال و یا سال آینده.

هنگامی که ما انجام سرمایه گذاری به کنسرت, که آیا آن را در خارج از منزل در توپلو و یا در داخل خانه در ماه های آینده, من نمی تواند کمک کند اما تعجب می کنم اگر ما خواهید بود با بهره گیری از تجربه و یا فقط به دنبال فرار از واقعیت برای چند ساعت.

ما صرف تمام شب به دنبال بیش از شانه ما و هیچ گونه نگرانی در مورد شخص بعدی به ما ؟ و یا ما می توانید لذت بردن از نشان می دهد در مقابل ما ؟

داشتن بدست بدانید که هنرمندان مبلغینی و مروج بیش از دهه گذشته-به علاوه از نوشتن این ستون من می توانم به شما بگویم این است که کاملا کشتن آنها را به انجام در مقابل مخاطبان زنده است. آنها زندگی می کنند برای تشویق. آنها زندگی می کنند برای این احساس است که هر چیزی می تواند اتفاق می افتد زمانی که شما پلاگین در گیتار خود را و به نوبه خود در میکروفون.

این فقط در مورد یک چک برای بسیاری از آنها است. آن را در مورد صرف هفته ها و ماه ها قبل از رفتن بر روی تور به فکر کردن در مورد آنچه که آهنگ ها را به انجام و به چه منظور. چگونه کار می کنند موسیقی جدید خود را به یک ست لیست خود را بدون به خطر انداختن در greatest hits طرفداران انتظار شنیدن?

نوازندگان در لحظه زندگی می کنند حتی اگر آنها به صرف یک عمر تمرین آن است. آنها که دانستن نگاه به یک دیگر روی صحنه است که می گوید هر کس دیگری در این گروه وقتی که آن زمان برای حفظ جم رفتن و وقتی که آن زمان به حرکت به آهنگ بعدی.

ما مشتاقانه در انتظار آن لحظه که دانستن زمانی که آن را ندارد, ما وجود داشته باشد ما با آغوش سر به فلک کشیده و صدای ما خروش.

اجازه دهید فقط امیدوارم که این اتفاق می افتد قبل از ما قطع یک تقویم بر روی دیوار.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب