درخواست بلوک TECHFREEDOM انتشار از پلیس نظم و انضباط سوابق

نیویورک (AP) — یک دادگاه تجدید نظر فدرال است متوقف مدنی حقوق سازمان برنامه ریزی برای انتشار یک پایگاه داده از

توسط ATSHNEWS در 10 مرداد 1399

نیویورک (AP) — یک دادگاه تجدید نظر فدرال است متوقف مدنی حقوق سازمان برنامه ریزی برای انتشار یک پایگاه داده از پلیس شهر نیویورک انضباطی پرونده, آخرین پیچ و تاب و در یک طرح دعوی در دادگاه عمومی ایمنی اتحادیه های کارگری به دنبال برای جلوگیری از افشای آنها.

2 متحده مدار دادگاه تجدید نظر شفاعت شنبه پس از اتحادیه های کارگری به دادگاه تجدید نظر یک قاضی دادگاه منطقه حاکم است که تا به حال پاک راه را برای نیویورک فصل از اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا برای ایجاد سوابق عمومی تحت یک دولت جدید شفافیت اصلاحات.

اقامت باقی خواهد ماند و در اثر حداقل تا آگوست ، 18 هنگامی که دادگاه تجدید نظر گفت: آن را به شنیدن استدلال. یک دادگاه منطقه شنوایی در دیگر جنبه های مورد برنامه ریزی شده است برای همان روز است.

یک سفارش ضابط موقت محرومیت پلیس شهر دیده بان آژانس, ملکی شکایت بررسی هیئت مدیره و همچنین اداره پلیس و دیگر اشخاص از انتشار انضباطی پرونده باقی مانده است در اثر. این CCRB شده بود ارائه پرونده به رسانه های خبری از جمله خبر مربوط به قبل از طرح دعوی در دادگاه واصل شد.

"ما خوشحالیم که بسیاری از آژانس های خبری دریافت کرده اند و به تازگی منتشر شده برخی از اطلاعات موجود در مورد پلیس سوء استفاده" TECHFREEDOM حقوقی مدیر کریستوفر دونن گفت. "ما متعهد به فشار رو به جلو قادر به انتشار این پایگاه داده ما قانونی در پی و دریافت و که ما منع شده اند از ساخت قابل دسترس برای عموم است."

یک سخنگوی اتحادیه های کارگری که نمایندگی شهرستان پلیس و آتش نشان و زندان سپاه پاسداران گفت: آنها مبارزه برای محافظت از کارمندان دولتی' حقوق دادرسی.

اتحادیه شکایت شهرستان جولای 15 برای جلوگیری از شهردار, بیل د Blasio از بهره گیری از ماه گذشته لغو قدیمی دهه دولت قانون که تا به حال نگه داشته انضباطی سوابق راز شروع به پست سوء شکایت در وب سایت دولت.

"انتشار این پرونده حاوی اتهامات اثبات نشده را آسیب شغلی و زندگی سخت کار کارمندان دولت," سخنگوی اتحادیه هنک Sheinkopf گفت. "در این مورد باید تصمیم خود میدهند."

ایالات متحده منطقه قاضی کاترین پولک Failla در ابتدا طرفه با اتحادیه های کارگری در هفته گذشته توقف انتشار انضباطی پرونده هفته گذشته و محرومیت TECHFREEDOM از عموم انتشار سوابق آن به دست آمده از CCRB.

Failla معکوس خودش در TECHFREEDOM روز سه شنبه گفت: این غیر ممکن بود برای او برای رسیدن به پشت و جلوگیری از انتشار سوابق که این سازمان قبل از دریافت این اتحادیه واصل طرح دعوی در دادگاه خود را. او حاکم اجازه داده اند TECHFREEDOM به انتشار اطلاعات سه شنبه تا به حال این اتحادیه تجدید نظر.

نمرات انضباطی پرونده در حال حاضر به نمایش عمومی پس از لغو در ماه گذشته از یک قانون است که تا به حال نگه داشته و آنها را مخفی کرده است.

ProPublica در روز یکشنبه منتشر شده از یک پایگاه داده حاوی اطلاعات شکایت برای هزاران نفر از افسران در حالی که رسانه های خبری از جمله AP منتشر کرده اند داستان های متعددی بر اساس به تازگی عمومی انضباطی اسناد و مدارک.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de