AP اخبار بالا در 8:39 p. m. EDT

واشنگتن (AP) — برای هفته مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شده تا خطرات ناشی از کوروناویروس آن را به عنوان به دنبال م

توسط ATSHNEWS در 4 اردیبهشت 1399

واشنگتن (AP) — برای هفته مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شده تا خطرات ناشی از کوروناویروس آن را به عنوان به دنبال متقاعد کردن آمریکایی ها به اخلال در زندگی خود و در خانه بمانند. در حال حاضر به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هدف برای یک سویفت در سراسر کشور بازگشایی مجدد او چهره یک چالش جدید: مردم قانع کننده آن را امن برای بیرون آمدن و رزومه خود را به زندگی عادی. این یک تعریف سوال برای منزوی ملت و سیاسی ضروری برای مغلوب ساختن پیشی جستن که انتخاب مجدد به احتمال زیاد در سرعت اقتصادی به دوباره بجای اول برگشتن. می تواند این کشور حرکت فراتر از یک فلج ترس از ویروس و بازگشت به برخی از نسخه اصلاح شده از آن پیر روال انجام آنچه ممکن است به کاهش خطر ابتلا به COVID-19 اما تصدیق کرد که آن را ممکن است یک واقعیت زندگی برای سال آمده است ؟

واشنگتن (AP) — آمریکایی ها باقی می ماند به شدت به نفع stay-در-خانه سفارشات و دیگر تلاش ها برای کاهش سرعت گسترش coronavirus یک نظرسنجی جدید می یابد و حتی به عنوان جیب کوچک از توجه به گرفتن تظاهرات خواستار لغو محدودیت های اعمال شده ظهور در سراسر کشور. این نظرسنجی از آسوشیتد پرس-NORC مرکز عمومی امور تحقیقات همچنین نشان می دهد که اکثریت آمریکایی ها می گویند نمی توان آن را امن برای آسانسور های اجتماعی فاصله دستورالعمل در هر زمان به زودی, در حال اجرا شمارنده برای انتخاب یک تعداد انگشت شماری از فرمانداران که اعلام کرد قصد دارد برای سهولت در روز سلامت عمومی تلاش کرده اند که طرح میتوانست زندگی روزانه و roiled اقتصاد جهانی است.

کنگره دو سرعت به تصویب $483 میلیارد coronavirus بسته کمک این هفته اما رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل می گوید از آن زمان به "فشار دکمه مکث" در هزینه های دولت فدرال. دو گربه حیوان خانگی در ایالت نیویورک آزمایش مثبت برای ویروس ها و مقامات بهداشت در کالیفرنیا کشف کردند که دو نفر از COVID-19 در شهرستان سانتا کلارا هفته قبل از مرگ برای اولین بار در دولت در ابتدا گزارش شد. در ضمن Tyson Foods تعطیل گوشت خوک گیاه در آیووا. و یک ultramarathoner در بر داشت یک راه برای دریافت خود را در مایل در حال اجرا 10-به همراه ساعت در داخل خانه خود را. در اینجا برخی از AP بالا داستان چهارشنبه در جهان coronavirus بیماری همه گیر.

یانکرز, n. y. (AP) — یک پرستار با عصبانیت هل را در یک قفسه سینه به عنوان پنج دیگر مراقبان کامل دنده محافظ فراگیر بیمار تخت. ناگهان یکی می اندازد تا خود را با اسلحه و مرحله به عقب. "خوب حرکت می کند! همه حرکت می کند!" هستند ، لحظات پس از آنها برگشت دور یک زنگ هشدار برای تلفن های موبایل و الکترود محکم به قفسه سینه بیمار تحویل یک شوک به قلب او. بازوی خود را اسپاسم. او حرکت روی تخت. به زودی پس از او قرار داده شده است در دستگاه تنفس مصنوعی. او ذخیره شده است — در حال حاضر است. بسیاری دیگر در سنت ژوزف مرکز طبی ندارد. "این یک کابوس است. ما یک حجم از افراد بیمار مانند شما را باور نمی.

آتلانتا (AP) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او "به شدت مخالفت" با این تصمیم توسط گرجستان جمهوریخواه فرماندار به بازگشایی سالن ورزشگاه و دیگر غیر ضروری کسب و کار اواخر این هفته گفت: "این فقط بیش از حد به زودی." مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات روزانه کاخ سفید جلسه مشخص ناگهانی تغییر در تن. فقط در هفته گذشته رئیس جمهور خواست هواداران خود در توییتر در اعتراض به ایالت تعطیلی در سه دموکراتیک به رهبری ایالات — در همان زمان که بیشتر فرمانداران جمهوریخواه مانند برایان کمپ شد, گام های بلند, اقامت در خانه محدودیت. کمپ اعلام کرد در اوایل این هفته که از جمعه الکتيو با روش های پزشکی می تواند سر در گرجستان و آرایشگری ناخن سالن و ورزشگاه می تواند بازگشایی با محدودیت.

واشنگتن (AP) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا شنبه که او تا به حال یک فرمان اجرایی را امضا "به طور موقت تعلیق مهاجرت به ایالات متحده است." اما کارشناسان می گویند منظور خواهد شد صرفا تاخیر صدور کارت سبز برای اقلیت ها و مهاجران. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: حرکت خود اعلام کرد در یک شنبه جیر لازم بود برای کمک به آمریکایی ها برای بازگشت به کار در یک اقتصاد ویران شده توسط coronavirus. "این اطمینان خواهد داد که بیکار آمریکایی ها در تمام زمینه خواهد بود اولین بار در خط شغل به عنوان اقتصاد ما بازگشایی," او گفت:. اما این سفارش شامل یک لیست طولانی از معافیت, از جمله برای کسانی که در حال حاضر در کشور و کسانی که به دنبال ورود به کار به عنوان پزشکان و پرستاران و همچنین همسران و فرزندان صغیر از شهروندان آمریکایی است.

برلین (AP) — تمسخر توسط بسیاری از اقتصاددانان برای سال برای اصرار بر یک بودجه متعادل و انتقاد برای یک سیستم مراقبت های بهداشتی دیده می شود که پف کرده و بیش از حد گران آلمان پیدا کرده است خود را مجهز در حال حاضر به آب و coronavirus بیماری همه گیر. در حال حاضر تحسین اقدامات اولیه از قبیل اجتماعی-فاصله مقررات و تهاجمی تست دیده می شود به عنوان کمک به نگه داشتن تلفات نسبتا کم به عنوان بزرگترین اقتصاد اروپا تا به حال انعطاف پذیری مالی برای راه اندازی یک طرح نجات برای کمک به کسب و کار و نگه داشتن کارگران پرداخت می شود. به عنوان کشور حرکت به استراحت برخی از محدودیت های این هفته آنگلا مرکل با اشاره به مثال کره جنوبی که با اتکا بر تجربه خود در مبارزه های مختلف coronavirus پنج سال پیش برای مبارزه با COVID-19 به عنوان راه رو به جلو.

CAMBRIDGE, Mass. (AP) — دانشگاه هاروارد اعلام کرد که روز شنبه آن را به نوبه خود به پایین $8.7 میلیون در فدرال coronavirus امداد یک روز پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن excoriated ثروتمند آیوی لیگ مدرسه بیش از پول مالیات دهندگان آن ایستاده بود به دریافت خواهید کرد. از آن پس اقدامات مشابه در دانشگاه استنفورد و پرینستون دانشگاه گفت که آنها بیش از حد خواهد شد را رد میلیون ها دلار در بودجه فدرال در حال رشد در میان موشکافی ثروتمند کالج ها. مقامات در دانشگاه هاروارد گفت: این مدرسه هنوز هم چهره های مهم چالش های مالی با توجه به همه گیر خواهد شد اما رد پول بیش از نگرانی هایی است که "تمرکز شدید توسط سیاستمداران" را تضعیف برنامه های امداد ایجاد شده توسط کنگره است. "در حالی که ما درک می کنیم هر گونه تخصیص مجدد این منابع یک موضوع برای وزارت آموزش و پرورش, ما امیدواریم که که توجه ویژه ای داده خواهد شد و به ماساچوست موسسات که در حال تلاش برای خدمت به جوامع خود و پاسخگویی به نیازهای دانش آموزان خود را از طریق این مشکل و به چالش کشیدن بار" دانشگاه هاروارد در بیانیه ای گفت.

شیکاگو (AP) — یک قاضی فدرال روز چهارشنبه اخراج بازیگر Jussie Smollett مخرب پیگرد قانونی طرح دعوی در دادگاه در برابر شهر شیکاگو و چند افسر پلیس. سابق "امپراتوری" بازیگر پلیس گفت که او مورد ضرب و شتم دو مرد که لوپ یک طناب دار به دور گردن خود انداخت و ننگین نظرات او را در یک حمله در نزدیکی خانه اش در شهر شیکاگو در ماه ژانویه سال گذشته است. پلیس شیکاگو گفت: این حمله برگزار شد و Smollett متهم شد با ساخت یک گزارش نادرست. کسانی که اتهام شد و پس از آن کاهش یافته است با کمی توضیح از دادستان. در آوریل 2019 در شهر شکایت کرد Smollett به دنبال بازپرداخت بیش از $130,000 پرداخت اضافه کاری به افسران پلیس بودند که درگیر در تحقیق ادعایی نژادپرستانه و ضد همجنس حمله Smollett, که سیاه و سفید است و گی.

CHADDS فورد, Pa. (AP) — بتسی James شرکت wyeth بیوه کسب و کار مدیریت و, الهه شعر و موسیقی از نقاش اندرو شرکت wyeth, درگذشت, شنبه در سن 98 با توجه به Brandywine رودخانه موزه هنر در Chadds فورد پنسیلوانیا که به او کمک کرد یافت می شود. او یک نیروی هدایت در سراسر شوهرش حرفه ای مستند و ترویج کار خود و میراث یک خانواده که شامل تصویرگر کتاب N. C. شرکت wyeth, پدر او در قانون و نقاش جیمی شرکت wyeth پسرش. پس از سابق از مرگ او وارد شده و ویرایش "را Wyeths: حروف N. C. شرکت wyeth, 1901-1945" یک کتاب است که منجر به ارزیابی مجدد زندگی حرفه ای خود را. در سال 1976 او به چاپ اولین کتاب در کار "شرکت wyeth در Kuerners" پس "کریستینا جهان" در سال 1982.

حرکت گذشته "نامرئی دشمن' تهمت ملت اشاره به بازگشایی

AP-NORC نظرسنجی: چند آمریکایی ها در حمایت از کاهش حمایت ویروس

آنچه شما باید بدانید که امروز در مورد شیوع ویروس

AP های منحصر به فرد: 'این یک کابوس برای یانکرز ER doc

مغلوب ساختن پیشی جستن 'مخالف به شدت با گرجستان برنامه ریزی برای بازگشایی

مغلوب ساختن پیشی جستن نشانه ای به منظور مهاجرت های متعدد معافیت

آماده سازی سریع عمل کمک آلمان جامعه می شوند ویروس مبارزه

تحت فشار هاروارد می گوید آن را به ما رد امداد کمک های اولیه

قاضی پرتاب Smollett مخرب پیگرد قانونی طرح دعوی در دادگاه

بتسی شرکت wyeth بیوه و میوز از اندرو شرکت wyeth می میرد در 98tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب