AP Top News در 12:34 p. m. EDT

ساکرامنتو, کالیفرنیا. (AP) — مقامات بهداشتی می گویند دو نفر با کروناویروس در کالیفرنیا هفته قبل از اولین گزارش

توسط ATSHNEWS در 3 اردیبهشت 1399

ساکرامنتو, کالیفرنیا. (AP) — مقامات بهداشتی می گویند دو نفر با کروناویروس در کالیفرنیا هفته قبل از اولین گزارش مرگ ناشی از این بیماری است. شهرستان سانتا کلارا مقامات روز سه شنبه گفت: مردم در خانه درگذشت Feb. 6 و فوریه. 17. قبل از این که ایالات متحده برای اولین بار مرگ و میر ناشی از این ویروس گزارش شده بود در فوریه. 29 در Kirkland, Washington. به پزشکی قانونی-پزشکی قانونی تایید دریافت سهشنبه که بافت نمونه فرستاده شده به مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری آزمایش مثبت برای ویروس, مقامات گفت. اعلام این خبر پس از کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom وعده داده شده "شیرجه عمیق" به روز رسانی جمعه از دولت توانایی تست برای coronavirus و برای پیگیری و منزوی کردن افرادی که در آن یکی از شش شاخص او می گوید که کلید به بلند کردن یک "stay-at-home" منظور آن است که کاهش پیدا کرده است و گسترش این بیماری در حالی که مجبور میلیون ها نفر از مردم به فایل برای مزایای بیکاری.

برخی از کارگران و مشتریان در حال ابراز بیم و هراس به چند سازمان ملل و ایالات متحده آمریکا -- begin کاهش coronavirus محدودیت در حالی که رهبران اروپایی آماده شدن برای یک قله است. هوا به طور موقت تمیز به عنوان مردم در خانه بمانند و از جمله ورزشکاران که به طور ناگهانی هیچ خروجی برای رقابتی خود را غرایز. در ضمن کلاس 2020 تطبیق با یک واقعیت جدید و بدون مدل و جشن فارغ التحصیلی. در اینجا برخی از AP بالا داستان چهارشنبه در جهان coronavirus بیماری همه گیر. دنبال APNews.com/VirusOutbreak برای به روز رسانی از طریق روز و APNews.com/UnderstandingtheOutbreak به صورت داستان توضیح برخی از آن پیچیدگی است. آنچه امروز اتفاق می افتد: — یکی از grimmest نمادها از شیوع کروناویروس — یک سردخانه در مادرید سرسره — بسته شده است به عنوان فروشگاه و کسب و کارهای دیگر بازگشایی در مکان هایی در سراسر اروپا و در حالی که ایالات متحده آمریکا

واشنگتن (AP) — برخی از کسب و کارهای کوچک است که به دست آمده بسیار پرطرفدار دولت وام می گویند که آنها نمی خواهد بود قادر به استفاده از آن را به تمام خود را گذاشته و کارگران در بازگشت حتی اگر این چیزی است که این برنامه طراحی شده است به انجام. چک برنامه حفاظت از وعده یک صاحب کسب و کار وام بخشش اگر آنها را حفظ و یا rehire همه کارگران آنها تا به حال در اواخر فوریه. اما صاحبان گویند معادله نیست خیلی ساده در بخشی به دلیل شرایط اقتصادی فعلی و تا حدی به دلیل شرایط وام. به عنوان یک نتیجه از وام ممکن است کاهش نرخ بیکاری به عنوان مقدار به عنوان برگ برنده دولت و کنگره امید.

واشنگتن (AP) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او دستور داده است تا نیروی دریایی به "شلیک کردن و نابود کردن" هر ایرانی gunboats که آزار و اذیت آمریکا کشتی, بخشنامه می آید که یک هفته پس از نیروی دریایی گزارش داد یک گروه از ایران با قایق های ساخته شده "خطرناک و آزار رویکرد" به آمریکا کشتی ها در خلیج فارس. تهمت نیست استناد به یک رویداد خاص خود را صدای جیر جیر و یا ارائه جزئیات. کاخ سفید تا به حال هیچ اظهار نظر فوری. نیروی دریایی ایالات متحده را در بحرین مستقر در ناوگان 5 مراجعه کننده سوال در مورد صدای جیر جیر به پنتاگون و پنتاگون با اشاره سوالات به کاخ سفید است. مدت کوتاهی قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن, صدای جیر جیر, ایران در سپاه پاسداران گفت: آن را به حال قرار دادن جمهوری اسلامی اولین نظامی ماهواره به مدار به طور چشمگیری رونمایی آنچه کارشناسان به عنوان یک فضای مخفی برنامه.

IOWA CITY, IOWA (AP) — غذاهای تایسون به حالت تعلیق در عملیات روز شنبه در آیووا گیاه است که بسیار مهم است به این کشور گوشت خوک عرضه بود اما متهم شده است که برای سوخت رسانی گسترده شیوع کروناویروس در جامعه است. این شرکت گفت: نامحدود بسته شدن واترلو, آیووا, گیاه خواهد انکار حیاتی بازار به کشاورزان گراز و بیشتر مختل ملت گوشت عرضه است. تایسون نگه داشته بود تاسیسات بزرگترین خوک گیاه در روزهای اخیر در اعتراض مقامات محلی. این گیاه می تواند روند 19,500 خوک در هر روز حسابداری برای حدود 4 درصد از آمریکایی گوشت خوک ظرفیت پردازش با توجه به ملی خوک هیئت مدیره.

بیروت (AP) — یک زن فلسطینی از سوریه تبدیل شده است اولین پناهنده زندگی در یک اردوگاه در لبنان به تست مثبت برای coronavirus U. N. آژانس پناهندگان فلسطینی گفت. این باعث موجی از تست برای تعیین اینکه آیا ساکنان دیگر آلوده شده اند. آژانس "اونرا" گفت: زن اقامت در تنها فلسطینی اردوگاه در شرق استان بقاع لبنان منطقه است. آن گفت: تمام اقدامات لازم انجام شده و بیمار منتقل شد به دولت-اجرا رفیق حریری بیمارستان در بیروت. لبنان یک کشور از 5 میلیون میزبان دهها هزار نفر از پناهندگان فلسطینی و فرزندان بسیاری از آنها زندگی کثیف در اردوگاه ها که شبیه جنگل های بتن می باشد.

MEXICO CITY (AP) — COVID-19 همه گیر شده است می تواند با حسی مملو از لحظه ای برای ایالات متحده و مکزیک روابط — دو نفر از رهبران مخالف این طیف سیاسی در مواجهه با بزرگترین بحران تا کنون مواجه و یا دولت. به جای رئیس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و آندرس مانوئل لوپز Obrador در حال حمل مانند پیر بگیرید و یاد دهید. مردان به نظر می رسد تا یار که رئیس جمهوری مکزیک که نه سفر خارج از کشور خود را پس از تقریبا 18 ماه پیش در حال صحبت کردن در مورد بازدید از همتای آمریکایی خود. آن را تقریبا به اندازه کافی برای فراموش کردن است که کمتر از یک سال پیش مغلوب ساختن پیشی جستن در معرض تهدید قرار داده فلج تعرفه ها در مکزیک-صادرات. به عنوان یک نامزد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت مکزیکی عبور از مرز آورده و مواد مخدر و جرم و جنایت و "فوق العاده ای بیماری های عفونی" به آمریکا

اوکلند کالیفرنیا. (AP) — Facebook گفت: آن را به برچسب برخی انتخابات-پست های مرتبط با خاستگاه جغرافیایی در تلاش برای محدود کردن اطلاعات غلط سیاسی خارجی مبتنی بر صفحات است که تقلید مشروع گروه ها و احزاب سیاسی. سیاست جدید اعمال خواهد شد به محبوب مربوط به انتخابات صفحات خواهد شد و تمبر هر پست آنها را در Facebook و Instagram با منشاء آن. به عنوان مثال Instagram account هدف قرار دادن رای دهندگان آمریکایی اما بر اساس در برزیل خواهد شد که هر پست با برچسب "مستقر در برزیل است." کاربران پس از آن می توانید کش رفتن به پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد حساب. این شبکه اجتماعی را آخرین تلاش برای مبارزه با انتخابات مرتبط با اطلاعات غلط. روسیه و کشورهای دیگر شده اند با استفاده از رسانه های اجتماعی به تلاش برای نفوذ گفتمان سیاسی در آمریکا

او می خواهم عقب نشینی به زیرزمین خانه خود را احاطه شده توسط هزاران کتاب درباره هولوکاست. او می خواهم بازگشت از اروپا با عکسهای از گورستان. درس از بستگان که کشته شدند و پدر و مادر زندگی می کردند که خیلی قابل توجه او می خواهم مطمئن شوید که گذرنامه خود را در دست بود اگر او تا به حال نیاز به فرار. در عین حال اشعیا Kuperstein خنده thundered چشمان او لبخند زد سلاح های خود را تحویل خرس آغوش خود را به لب آورده کلمات از امید. تا آنجا که او مشخص شده توسط بشریت را از تاریکی او ناشى نور است. در کار او دائره المعارف هولوکاست محقق که کمک کرد تا تبدیل چگونه کودکان آموزش داده شد موضوع بسیاری از فکر بیش از حد وحشتناک برای نخستین بار باز کردن.

لاهه هلند (AP) — همه آن را در زمان چند محکم نوسانات با پتک و باارزش نقاشی های ونسان ون گوگ رفته بود. یک هلندی جرم متلاشیکننده تلویزیون نشان می دهد به پخش تصاویر و فیلم نشان میدهد که چگونه یک هنر دزد شکست راه خود را از طریق تقویت شده با درب های شیشه ای در یک موزه در ساعات اولیه مارس 30. او بعدها با عجله خود را به موزه هدیه فروشگاه با وینسنت ون گوگ نقاشی جمع شده در زیر بازوی راست و پتک در دست چپ خود را. پلیس امید است که انتشار این تصاویر به آنها کمک خواهد کرد پیگیری کردن دزد که به سرقت برده ون گوگ "به Parsonage باغ در نونن در بهار سال 1884" از خواننده لارن موزه در حالی که آن را تعطیل با توجه به کروناویروس مهار اقدامات است.

جدول زمانی تنظیم مجدد: CDC تایید هفته-زودتر کالیفرنیا مرگ و میر

آنچه شما باید بدانید که امروز در مورد شیوع ویروس

بسیاری از کسب و کارهای کوچک می گویند وام نمی خواهد آنها را به rehire

مغلوب ساختن پیشی جستن توییتهایی او دستور داد نیروی دریایی برای از بین بردن ایران gunboats

Tyson Foods idles بزرگترین خوک گیاه پس از شیوع آیووا

اولین ویروس مورد ثبت شده در اردوگاه پناهندگان در لبنان

همه گیر هوا گرم بين مغلوب ساختن پیشی جستن, مکزیک

Facebook به برچسب های ملی منشاء برخی از پست های سیاسی

زندگی از دست رفته: یک مرد که به مطالعه تاریکی, اما مخابره نور

ویدئو نشان می دهد که دزد به سرقت برده ون گوگ نقاشی با پتکtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن