AP Top News در 10:55 p. m. EDT

واشنگتن (AP) — برای هفته مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شده تا خطرات ناشی از کوروناویروس آن را به عنوان به دنبال متقاعد کردن آمریکایی ها به اخلال در زندگی خود و در خانه بمانند. در حال حاضر به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هدف برای یک سویفت در سراسر کشور بازگشایی مجدد او چهره یک چالش جدید: مردم قانع کننده آن را امن برای بیرون آمدن و رزومه خود را به زندگی عادی. این یک تعریف سوال برای منزوی ملت و سیاسی ضروری برای مغلوب ساختن پیشی جستن که انتخاب مجدد به احتمال زیاد در سرعت اقتصادی به دوباره بجای اول برگشتن. می تواند این کشور حرکت فراتر از یک فلج ترس از ویروس و بازگشت به برخی از نسخه اصلاح شده از آن پیر روال انجام آنچه ممکن است به کاهش خطر ابتلا به COVID-19 اما تصدیق آن ممکن است واقعیت زندگی برای سال آمده است ؟

واشنگتن (AP) — آمریکایی ها باقی می ماند به شدت به نفع stay-در-خانه سفارشات و دیگر تلاش ها برای کاهش سرعت گسترش coronavirus یک نظرسنجی جدید می یابد و حتی به عنوان جیب کوچک از توجه به گرفتن تظاهرات خواستار لغو محدودیت های اعمال شده ظهور در سراسر کشور. این نظرسنجی از آسوشیتد پرس-NORC مرکز عمومی امور تحقیقات همچنین نشان می دهد که اکثریت آمریکایی ها می گویند نمی توان آن را امن برای آسانسور های اجتماعی فاصله دستورالعمل در هر زمان به زودی, در حال اجرا شمارنده برای انتخاب یک تعداد انگشت شماری از فرمانداران که اعلام کرد قصد دارد برای سهولت در روز سلامت عمومی تلاش کرده اند که طرح میتوانست زندگی روزانه و roiled اقتصاد جهانی است.

کنگره دو سرعت به تصویب $483 میلیارد coronavirus بسته کمک این هفته اما رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل می گوید از آن زمان به “فشار دکمه مکث” در هزینه های دولت فدرال. دو گربه حیوان خانگی در ایالت نیویورک آزمایش مثبت برای ویروس ها و مقامات بهداشت در کالیفرنیا کشف کردند که دو نفر از COVID-19 در شهرستان سانتا کلارا هفته قبل از مرگ برای اولین بار در دولت در ابتدا گزارش شد. در ضمن Tyson Foods تعطیل گوشت خوک گیاه در آیووا. و یک ultramarathoner در بر داشت یک راه برای دریافت خود را در مایل در حال اجرا 10-به همراه ساعت در داخل خانه خود را. در اینجا برخی از AP بالا داستان چهارشنبه در جهان coronavirus بیماری همه گیر.

یانکرز, n. y. (AP) — یک پرستار با عصبانیت هل را در یک قفسه سینه به عنوان پنج دیگر مراقبان کامل دنده محافظ فراگیر بیمار تخت. ناگهان یکی می اندازد تا خود را با اسلحه و مرحله به عقب. “خوب حرکت می کند! همه حرکت می کند!” هستند ، لحظات پس از آنها برگشت دور یک زنگ هشدار برای تلفن های موبایل و الکترود محکم به قفسه سینه بیمار تحویل یک شوک به قلب او. بازوی خود را اسپاسم. او حرکت روی تخت. به زودی پس از او قرار داده شده است در دستگاه تنفس مصنوعی. او ذخیره شده است — در حال حاضر است. بسیاری دیگر در سنت ژوزف مرکز طبی ندارد. “این یک کابوس است. ما یک حجم از افراد بیمار مانند شما را باور نمی.

آتلانتا (AP) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او “به شدت مخالفت” با این تصمیم توسط گرجستان جمهوریخواه فرماندار به بازگشایی سالن ورزشگاه و دیگر کسب و کارهای غیر ضروری بود که توقیف شامل کروناویروس گفت: “آن را فقط بیش از حد به زودی.” در طول روزانه کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی رئیس جمهور نشان داد که در حالی که او در حمایت از کشورهای بازگشایی اقتصاد خود را Gov. برایان کمپ در حال حرکت است کمی بیش از حد سریع. کمپ اعلام کرد در اوایل این هفته که از جمعه الکتيو با روش های پزشکی می تواند سر در گرجستان و آرایشگری ناخن سالن و ورزشگاه می تواند بازگشایی با محدودیت. محدود در رستوران ناهار خوری برنامه ریزی شده است به سر در روز دوشنبه.

واشنگتن (AP) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا شنبه که او تا به حال یک فرمان اجرایی را امضا “به طور موقت تعلیق مهاجرت به ایالات متحده است.” اما کارشناسان می گویند منظور خواهد شد صرفا تاخیر صدور کارت سبز برای اقلیتی از متقاضیان. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: حرکت لازم بود برای کمک به آمریکایی ها پیدا کردن کار در یک اقتصاد ویران شده توسط coronavirus. “این اطمینان خواهد داد که بیکار آمریکایی ها در تمام زمینه خواهد بود اولین بار در خط شغل به عنوان اقتصاد ما بازگشایی,” او گفت:. اما این سفارش شامل یک لیست طولانی از معافیت, از جمله برای هر کسی که در حال حاضر در کشور کسانی که به دنبال ورود به کار به عنوان پزشکان و پرستاران ثروتمند سرمایه گذاران خارجی و همسران و فرزندان صغیر از شهروندان آمریکایی است.

IOWA CITY, IOWA (AP) — غذاهای تایسون به حالت تعلیق در عملیات روز شنبه در آیووا گیاه است که بسیار مهم است به این کشور گوشت خوک عرضه شد اما مقصر برای سوخت رسانی گسترده شیوع کروناویروس در منطقه است. آرکانزاس مبتنی بر شرکت گفت: بسته شدن این کارخانه در واترلو را انکار حیاتی بازار به کشاورزان گراز و بیشتر مختل گوشت ایالات متحده آمریکا عرضه است. تایسون نگه داشته بود تاسیسات بزرگترین خوک گیاه در روزهای اخیر در اعتراض از احساس خطر مقامات محلی است. این گیاه می تواند روند 19,500 خوک در هر روز حسابداری برای 3.9 درصد از آمریکایی گوشت خوک ظرفیت پردازش با توجه به ملی خوک هیئت مدیره.

CHADDS فورد, Pa. (AP) — بتسی James شرکت wyeth بیوه کسب و کار مدیریت و, الهه شعر و موسیقی از نقاش اندرو شرکت wyeth, درگذشت, شنبه در سن 98 با توجه به Brandywine رودخانه موزه هنر در Chadds فورد پنسیلوانیا که به او کمک کرد یافت می شود. او یک نیروی هدایت در سراسر شوهرش حرفه ای مستند و ترویج کار خود و میراث یک خانواده که شامل تصویرگر کتاب N. C. شرکت wyeth, پدر او در قانون و نقاش جیمی شرکت wyeth پسرش. پس از سابق از مرگ او وارد شده و ویرایش “را Wyeths: حروف N. C. شرکت wyeth, 1901-1945” یک کتاب است که منجر به ارزیابی مجدد زندگی حرفه ای خود را. در سال 1976 او به چاپ اولین کتاب در کار “شرکت wyeth در Kuerners” پس “کریستینا جهان” در سال 1982.

CAMBRIDGE, Mass. (AP) — دانشگاه هاروارد اعلام کرد که روز شنبه آن را به نوبه خود به پایین $8.7 میلیون در فدرال coronavirus امداد یک روز پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن excoriated ثروتمند آیوی لیگ مدرسه بیش از پول مالیات دهندگان آن ایستاده بود به دریافت خواهید کرد. اقدام مشابه گرفته شده در دانشگاه استنفورد پرینستون و ییل که به گفته آنها بیش از حد خواهد رد میلیون ها دلار در بودجه فدرال در حال رشد در میان موشکافی ثروتمند کالج ها. مقامات در دانشگاه هاروارد گفت: این مدرسه هنوز هم چهره های مهم چالش های مالی با توجه به همه گیر خواهد شد اما رد پول بیش از نگرانی هایی است که “تمرکز شدید توسط سیاستمداران” را تضعیف برنامه های امداد ایجاد شده توسط کنگره است. “در حالی که ما درک می کنیم هر گونه تخصیص مجدد این منابع یک موضوع برای وزارت آموزش و پرورش, ما امیدواریم که که توجه ویژه ای داده خواهد شد و به ماساچوست موسسات که در حال تلاش برای خدمت به جوامع خود و پاسخگویی به نیازهای دانش آموزان خود را از طریق این مشکل و به چالش کشیدن بار” دانشگاه هاروارد در بیانیه ای گفت.

برخی از امروز بالا اقدام مدیران ابتدا دونفره برای براد پیت, Neo و انواع پستانداران گوشتخوار دله. به طور فزاینده فیلمسازان هستند که از صفوف stuntmen و هماهنگ شیرین کاری که سالها انجام پیچیده عکس, مدیریت ریسک از بازیگران و خدمه و کار از نزدیک با ستاره داده اند آنها را به یک پایه و اساس برای این کار از هدایت — به خصوص در فیلم اکشن. “استخراج” جدید Netflix فیلم با بازی Chris Hemsworth, است, کارگردان اولین سام Hargrave. قبل از Hargrave پشت دوربین او دو برابر کریس ایوانز در “کاپیتان آمریکا” و هیو جکمن در “انواع پستانداران گوشتخوار دله” و هماهنگ مانع در فیلم های پرفروش مانند “انتقامجویان: آخر بازی” و “بازی های گرسنگی: زاغ مقلد.” Hargrave آخرین در یک نسب stuntmen که رفته اند از پله برای بازیگران به کارگردانی آنها را.

حرکت گذشته “نامرئی دشمن’ تهمت ملت اشاره به بازگشایی

AP-NORC نظرسنجی: چند آمریکایی ها در حمایت از کاهش حمایت ویروس

آنچه شما باید بدانید که امروز در مورد شیوع ویروس

AP های منحصر به فرد: ‘این یک کابوس برای یانکرز ER doc

مغلوب ساختن پیشی جستن به او می گوید ‘به شدت مخالفت آمریکا با گرجستان

مغلوب ساختن پیشی جستن نشانه ای به منظور مهاجرت های متعدد معافیت

Tyson Foods idles بزرگترین خوک گیاه به عنوان ویروس انتقاد شدید صنعت

بتسی شرکت wyeth بیوه و میوز از اندرو شرکت wyeth می میرد در 98

تحت فشار هاروارد می گوید آن را به ما رد امداد کمک های اولیه

Stuntmen به طور فزاینده ای به هالیوود رفتن به عمل مدیران

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de