پاسخ به تماس با صحبت کردن با کارشناسی COVID تیم

رژیم صهیونیستی. چارلی بیکر افاضه یک پیام روشن در روز پنج شنبه به برخی ماساچوست' ساکنان به دنبال یک "فرصتی برای

توسط ATSHNEWS در 20 اردیبهشت 1399

رژیم صهیونیستی. چارلی بیکر افاضه یک پیام روشن در روز پنج شنبه به برخی ماساچوست' ساکنان به دنبال یک "فرصتی برای بازگشت به مبارزه" علیه COVID-19: انتخاب کنید تا گوشی.

ظاهرا بسیاری از در که coronavirus-هدف مثبت جمعیت ندارد.

بیکر همراه با محلی تخته بهداشتی و سایر اشخاص شرکت کننده در این دولت برای اولین بار-در-این-ملت تماس با ما-ردیابی برنامه گفت: این تلاش بسیار مهمی است که لینک در شناسایی ویروس نقاط به عنوان او تصمیم می گیرد که کسب و کار می تواند شروع به بازگشایی شده است.

"از نظر ما که باید با توجه به هر چیزی که به نظر می رسد مانند یک بازگشایی مشترک المنافع و یا یک حرکت به سمت باز کردن اقتصاد" بیکر گفت: در طول یک کنفرانس مطبوعاتی در ماه گذشته.

"اگر شما یک تماس و یا متن خود را از محلی هیئت مدیره بهداشت و یا COVID تیم حیاتی شما را که در تماس" بیکر گفت.

همکاران در سلامت غیر انتفاعی مشغول به کار در همکاری با بیکر دولت گفت: کمتر از 50 درصد از تماس های تلفنی خود را در حال پاسخ داده است.

که در واقع نسبتا خوب پاسخ, پس, آن به احتمال زیاد اکثر مردم فرض کنیم اکثریت ناخواسته calls سقوط به دادن دسته.

به گفته جان ولش مدیر مشارکت و عملیات برای ارشد Covid پاسخ پروژه در شرکای عمده شرکت های مخابراتی توافق برای جلوگیری از تماس با ردیابی تماس. ماساچوست امن دو پیشوند: 833 یا 857. در حالت ایده آل تماس های دریافتی را نشان می دهد تا به عنوان "MA COVID تیم است."

که ظاهرا تنها رخ خواهد داد و اگر شخص تماس می پردازد caller ID.

ماساچوست گزارش خواسته است Sprint, Verizon و دیگران به چشم پوشیدن caller-ID هزینه با این امید که صاحبان تلفن فعال خواهد شد که از ویژگی های.

سازمان پروژه متوجه است که بسیاری از مردم ممکن است فرض کنیم این تماس در حال دادن یا جعل باید سوار یک کمپین در اطراف این پیام: "کمک ما به شما کمک کند. برای جلوگیری از COVID در ماساچوست پاسخ به این تماس."

با وجود این سکسکه تلاش مشترک میان وزارت بهداشت محلی تخته بهداشت و همکاران در ارتباط با 14,000 افراد با تایید موارد COVID-19 و رسیده به 7,500 نزدیک خود تماس با ما; که کسی با آنها یک فرد آلوده صرف بیش از 15 دقیقه در ظرف شش پا در طول سه روز قبل از تست مثبت.

هر دو گروه خواسته شده است که برای منزوی کردن تا زمانی که آنها دیگر مسری است.

این COVID تیم 1,600 مردم ساخت تماس های تلفنی و DPH کمیسر مونیکا Bharel اصرار دارد تلاش های خود را در حال کار. "ما می دانیم که به دلیل تعداد زیادی از مخاطبین ما در حال حاضر نیاز به ردیابی."

متوسط تعداد تماس نزدیک از کسانی که تایید COVID-19 موارد دو است. که کمتر از پروژه سازمان پیش بینی کرد که مقامات اعتباری به عوامل اجتماعی موثر فاصله.

اما این تعداد و مسئول گسترش ویروس — احتمال افزایش زمانی که اقامت در خانه مشاوره آسانسور.

بیکر گفت: با وجود نوسانات در معیارهای کلیدی خود را اداره نظارت بر آن را به عنوان در نظر گرفته که برای بازگشایی اقتصاد پنج روز به طور متوسط نشان می دهد حرکت در مسیر درست است.

اما قبل از فرماندار می تواند چراغ سبز به کسب و کار بیشتر از گل و گلف — که او پنج شنبه با اجتماعی-فاصله گرفتن شرایط — او نیاز به مراجعه به مراتب بیشتر از نرخ تماس با ما-ردیابی همکاری است.

بیشتر از آن داده ها به هضم سریعتر مرحله به مرحله بازگشایی اقتصاد دولت آغاز خواهد شد.

بنابراین آن را در همه به نفع اگر افرادی که آزمایش مثبت برای coronavirus پاسخ که کارشناسی ارشد COVID تیم تماس بگیرید.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب