اندرو کومو برای معاون رئیس جمهور

جو بایدن هنوز زمان برای انجام چیزی هوشمند و نام رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو خود را در حال اجرا همسر. با

توسط ATSHNEWS در 6 خرداد 1399

جو بایدن هنوز زمان برای انجام چیزی هوشمند و نام رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو خود را در حال اجرا همسر. بالا دو دلیل خواهد بود کومو را اثبات شایستگی مدیریت دولت coronavirus بحران و یک شخصیت قوی نترس که دیگر پسر ملکه و رئيس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

ما می دانیم. بایدن متعهد به نام یک زن به عنوان معاون رئیس جمهور. که مایه تاسف وید به لحاظ سیاسی خائنانه از سیاست هویت. بایدن گفت که "مهم" است که یک زن خود را در حال اجرا همسر. (من یک زن هستم و آن را برای من مهم است.) جنسیتی بود و نه عامل مهم برای زنان دموکرات که ترجیح بایدن یا برنی ساندرز یا پیت Buttigieg بیش از ctq کامالا هریس و یا الیزابت وارن — هر چند تمام مجرب زنان است.

در سال 2008 جان مک کین ساخته قبر خطا نامگذاری به شدت ناکافی سارا پیلین به عنوان همسر در حال اجرا. مک کین بود 71 با سابقه سرطان است. تصمیم گیری برای انتخاب به وضوح unvetted پیلین — گزارش به تعادل هیلاری کلینتون را به اتهام محبوبیت در میان زنان — قرار دادن بسیاری از رای دهندگان در غیر این صورت دفع به او را به وحشت. او به پایان رسید تا در حال اجرا در برابر باراک اوباما ،

مک کین ممکن است مورد ضرب و شتم اوباما تا به حال پیلین رتبه جهل و نفرت انگیز شخصیت شوکه نیست بنابراین بسیاری از. او راه اندازی یک نوع افتخار تند و زننده با نام تجاری از سیاست است که خالی از سکنه جمهوری خواهان از زمان به اوج خود رسید و در مغلوب ساختن پیشی جستن.

هیچ یک از زنان بایدن بوده است, مصاحبه کومو اجرایی تجربه و قدرت ستاره. روزانه خود را در جلسات در طول همه گیر شده اند باید نمایش برای کسانی که مایل به دانستن آنچه که واقعا در رفتن است. ما او را دیدم به شدت تنظیم جدید تخت بیمارستان و هواکش برای آماده شدن برای بدترین سناریو مورد. آنها نیاز به دلیل سختی مستند اعمال شده در نیویورک متوقف شد و این بیماری همه گیر را پیشبرد. در زیر کومو رهبری منحنی از بیماری و مرگ تبدیل شده راه را به پایین به سطح از مارس.

بر خلاف مغلوب ساختن پیشی جستن کومو هرگز تکذیب وخامت وضعیت. او نمی جلو و آفتابی پیش بینی از هوا یا فشار خل درمان. در برخورد با انتقاد کومو نمی از دست دادن سرد خود را.

مانند تهمت کومو یمن با دادستانی سوال از showoff خبرنگاران. بر خلاف مغلوب ساختن پیشی جستن کومو می دهد مستقیما پاسخ به معتبر آنهایی که و برس کردن دیگران بدون گرفتن شخصی است.

عملی متوسط کومو قرار گرفته است از نظر سیاسی برای یک ملی رای دهندگان. در دو فرمانداری مقدماتی او به چالش کشیده شد از چپ و برنده به آسانی. (چگونه برطرف نیویورکی باید که بازیگر Cynthia Nixon آنها نیست فرماندار.) کومو هدایت و روشن از جنگ ایدئولوژیک و پیاده روی مغلوب ساختن پیشی جستن طعنه.

بازگشت در ماه آوریل و برخی از دموکرات ها بودند مهیج به جای بایدن با ناگهان قهرمانانه کومو. که نشان داده اند آشکار بی توجهی به رای دهندگان و کومو خود را شات کردن ایده. اما کومو به عنوان معاونت می تواند قابل قبول باشد.

می تواند بایدن عقب نشینی از نذر خود به انتخاب یک زن به همسر در حال اجرا? بله. همه چیز تغییر و زنان در کشاکش قطعا درک. استیسی آبرامز یک آفریقایی آمریکایی که تقریبا برنده انتخابات فرمانداری در گرجستان است و در لیست بالا در حال حاضر نشان داده شده است انعطاف پذیری. "من می خواهم مفتخر به خدمت به," او گفت: "اما این است که به او."

کومو مسابقات مغلوب ساختن پیشی جستن سخت-مرد-از-کوئینز شخصیت. و تهمت او را می ترساند نه در همه. در طول سال 2018 دولت از دولت, آدرس کومو به حال یک تصویر خالی دفتر بیضی در یک صفحه نمایش.

جمهوری خواهان در حال گسترش نگرانی در مورد بایدن سن 77, تصویر او را به عنوان ضعیف. بایدن نیست که مغلوب ساختن پیشی جستن, چاق و تقریبا 74 است به سختی یک عکس از جوانی.

معاون رئیس جمهور کومو می تواند اطمینان آمریکایی ها که اگر چیزی اتفاق می افتد به رئیس جمهور کشتی از دولت خواهد بادبان هموار است. دموکرات ها شما باید بلیط خود را به پیروزی در ماه نوامبر. از آن استفاده کنید.

دنبال Froma Harrop در توییتر @FromaHarrop. او را می توان در رسید fharrop@gmail.com. برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد Froma Harrop و خواندن ویژگی های دیگر سازندگان نویسندگان و کاریکاتوریست بازدید سازندگان در صفحه وب www.creators.com.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب