نامه سرگشاده ای از پزشک رهبران در لوول جامعه مرکز بهداشت

به عنوان پزشک رهبران ما بیشتر لوول جامعه ما اختصاص داده شده به مراقبت از بیماران در سراسر زندگی طیف. در طول ای

توسط ATSHNEWS در 23 تیر 1399

به عنوان پزشک رهبران ما بیشتر لوول جامعه ما اختصاص داده شده به مراقبت از بیماران در سراسر زندگی طیف. در طول این دوره ما باید این فرصت را به گوش هزاران بیمار داستان در مورد زندگی خود را در شرایط خود را در مبارزات و دستاوردهای خود. به عنوان بخشی از این داستان یک چیز می شود کاملا خاص — تقاطع مسابقه و بهداشت نمی تواند و نباید نادیده گرفته شود.

به عنوان پزشکان ما دیدن بیماران به صورت فردی در آزمون ما ، بحث ما در, درمان, تشخیص و ارسال بیماران ما با راهنمایی در مورد چگونه به مراقبت از سلامت خود. ما به طور کامل درک کنند که مراقبت های بهداشتی فراتر از دیوارهای اتاق آزمون و بهداشتی است که بیشتر تحت تاثیر شرایط اجتماعی که در آن بیماران ما زندگی می کنند.

کسانی که عوامل اجتماعی مؤثر بر سلامت در حال شکل با سیستم های که تداوم نژاد پرستی. اصطلاح نژادپرستی ساختاری باید به طور کامل درک آنچه در آن است — قوانین و مقررات سیاست ها و شیوه های است که عمیقا ریشه در باورهای تبعیض آمیز. این ساختار به طور مداوم و منظم ایجاد شرایط زندگی و دسترسی نابرابر به فرصت هایی که منجر به نرخ های بالاتر از هر دو بیماری و مرگ برای افراد از رنگ. آنها شامل دسترسی به مسکن, استخدام آموزش و پرورش, بهداشت و درمان و حمل و نقل و ایمنی عمومی و فرصت های اقتصادی است که عاری از تبعیض است.

در طول سال ما شاهد بیماران ما مبارزه با توجه به این بی عدالتی. روز به روز مبارزات ما بیماران واقعی را احساس و قطعا تاثیر می گذارد سلامت خود را. ما می دانیم. ما آن را ببینید. مادام العمر تجمع این تجارب و نژاد پرستی-تحمیل استرس طول می کشد تلفات در بیماران ما سلامت جسمی و روانی و سلامت کلی.

این COVID-19 همه گیر است غم انگیز و نگران کننده ، در سطح دولت نرخ COVID-19 عفونت است که سه برابر بیشتر به صورت سیاه و LatinX ساکنان نسبت به سفید پوستان است. سیاه و LatinX ساکنان نرخ بالاتر مرگ در هر گروه سنی در مقایسه با سفید پوستان است. دیگر شاخص های سلامت در سراسر کشور نشان می دهد که زنان 22 درصد بیشتر احتمال دارد به مرگ از بیماری های قلبی از زنان سفید 71 درصد بیشتر احتمال دارد به مرگ از سرطان دهانه رحم و 243 درصد بیشتر احتمال دارد به مرگ از بارداری و یا زایمان-علل مربوط. آمریکایی های آفریقایی تبار را در میان بدترین فشار خون بالا نرخ. اگر چه ژن بازی بخش در ما بهداشت فردی خطر به همان اندازه, اگر نه بیشتر, مهم این است که دسترسی عادلانه به فرصتها و منابع است که تاثیر سلامت.

در مراقبت های بهداشتی ما از خودمان یک سوال اساسی: چه خوب آن را برای درمان مردم و سپس ارسال آنها را به شرایط است که آنها را به بیمار در وهله اول ؟ با وجود ما بهترین نیت و بهترین کیفیت مراقبت های بهداشتی ما می توانیم بسیاری از بیماران ما زندگی می کنند در شرایط و تعامل با سیستم های که به طور مداوم در برابر تبعیض آنها را به دلیل نژاد ، زبان و قومیت خود را. ما باید دستیابی به تغییرات سیستماتیک در سیستم های که در حال توقف جوامع ما از رنگ از رسیدن به پتانسیل خود را بداند و خود را به سلامت. شکست یک گزینه نیست.

از آن زمان به برچسب نژادپرستی بحران بهداشت عمومی و اولویت پرداختن به آن است. با انجام این کار مقابله با این شرایط است که ایجاد این شرایط زندگی و حصول اطمینان از عادلانه قوانین و سیاست ها و شیوه های ما می تواند بسیار بهبود سلامت کلی و رفاه جوامع ما از رنگ. ما متعهد به این کار و متعهد به کار در کنار جامعه ما در انجام این کار است.

— Randi Berkowitz, MD افسر ارشد پزشکی; سامانتا, اردن, DMD, MPH رئیس خدمات دندانپزشکی; Peter Kuhlmann MD FACOG رئیس زایمان; Rajesh Kumble MD FAAP رئیس PediatricsJulie M. Le OD رئیس Eye Care Services; Robert P. مارلین, MD, دکترا, MPH رئیس Metta مرکز بهداشت و خانواده, پزشکی و Krishnamoorthy رائو, MD, رئیس بزرگسالان پزشکیtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب