امریکا شهری و روستایی prosperities

به دور از "داستان دو شهر" جدید سال 2020 ایالات متحده رفاه شاخص نشان می دهد که در سطح شهرستان امریکایی رفاه است

توسط ATSHNEWS در 30 تیر 1399

به دور از "داستان دو شهر" جدید سال 2020 ایالات متحده رفاه شاخص نشان می دهد که در سطح شهرستان امریکایی رفاه است بهتر است به عنوان یک داستان از شهر بزرگ و شهر کوچک است.

در سراسر کشور, شهری, استان ها تمایل دارند که سطح بالاتری از رفاه خود را از همتایان روستایی. اما تفاوت اصلی این است نه میزان رفاه اما نوع رفاه — در حالی که به طور متوسط شهری شهرستانهای بهتر عملکرد اقتصادی و رفاه اجتماعی روستایی شهرستانهای امن تر و قوی تر شبکه های اجتماعی است.

ساختار فیزیکی شهر اعطا بسیاری از مزایای اقتصادی مانند کیفیت بالاتر زیرساخت های حمل و نقل بیشتر تراکم فرصت های اشتغال و پیچیده تر و گسترده ارتباطات زیرساخت: 99 درصد از مردم در شهری شهرستانهای تجزیه و تحلیل در شاخص دسترسی به اینترنت با سرعت بیش از 100Mbps در مقایسه با فقط 69 درصد از مردم در مناطق روستایی شهرستانهای استان است.

ساختاری مزایای مناطق شهری فعال کردن کسب و کار برای شروع و رشد و عمل به عنوان یک آهنربا برای استعداد جذب بسیار افراد تحصیل کرده از سراسر کشور و در سراسر جهان است. این است که در انعکاس این سطح از مهارت های با در صد از بزرگسالان نگه داشتن حداقل مدرک لیسانس که دو بار به عنوان بالا شهری در شهرستانهای استان که در مناطق روستایی شهرستانهای استان است.

این سازه مزایا نیز به این معنی است که مناطق شهری تمایل به جذب یک بزرگتر جمعیت در سن کار خاصی اشتغال, انواع در حالی که در مناطق روستایی بیشتر محبوب با سالمندان می رود که برخی از راه برای توضیح بالاتر تعامل جامعه در خارج از شهرستانها بزرگ است.

ساکنان شهری هستند بیشتر احتمال دارد به دانش مبتنی بر کارگران شاغل در بخش مالی و بخش بیمه و یا حرفه ای فنی و مهندسی و خدمات — در واقع بسیاری از نیروی کار که کارگران دانش است که تقریبا سه برابر بیشتر در مناطق شهری نسبت به مناطق روستایی شهرستان در حالی که بسیاری از دولت کارگران بسیار پایین تر است.

وجود دارد سازگار همبستگی بین تعداد دانش کارگران در شهرستان و سطح کلی رفاه و اندکی همبستگی منفی بین نسبت کارکنان دولت و رفاه.

فراتر از صرفا اقتصادی مزایای محیط زیست شهری را نیز فراهم می کند پایه ای برای سلامت بهتر مراقبت — مردم به طور کلی زندگی می کنند بسیار نزدیک به بیمارستان ها و درمانگاه ها. وجود دارد می تواند قابل توجه بهداشت اشکالاتی در ارتباط با تراکم جمعیت به عنوان ما را دیده اند با اثر مخرب با COVID-19 بیماری همه گیر.

علاوه بر این در حالی که شهرستانها را افراد مختلف با هم, تقویت خلاقیت و جرقه ایده های جدید آنها نیز تغییر راه که اوراق قرضه از اعتماد تشکیل شده است که می تواند منجر به بیشتر معاملاتي از روابط شخصی.

اگر چه سطح اعتماد نهادی و اجتماعی تحمل بالاتر در شهری شهرستانهای سطح مدنی و مشارکت اجتماعی در خصوص میزان زمانی که افراد صرف درگیر شدن در فعالیتهای اجتماعی پایین تر است.

در علاوه بر این به مفهوم روح جامعه بسیاری از آمریکایی ها نیز ارزش طبیعت زندگی در مناطق روستایی مانند سطوح پایین تر از جرم و جنایت و کیفیت بهتر هوا. نرخ سرقت در میانگین 89 درصد پایین تر در مناطق روستایی نسبت به شهری شهرستان و تعدادی از 'سال زندگی از دست رفته به آلودگی 32 درصد پایین تر است.

در حالی که وجود دارد برخی از تفاوت های بین شهری و مناطق روستایی, روشن است که هیچ عامل تنها می تواند یک رفاه نوش دارو وجود دارد که یک سطح از تنوع ساختاری در بالا-رتبه بندی استان ها در شاخص است.

برای مثال شهری Nassau County (نیویورک) با تراکم جمعیت بیش از 4500 نفر در هر مایل مربع است که تقریبا به عنوان موفق به عنوان روستایی معدنی شهرستان (کلرادو) است که کمتر از 1 نفر در هر مایل مربع است.

به همین سان متئو کانتی, کالیفرنیا., با تقریبا 40 درصد از کارگران آن در دانش مشاغل است که به عنوان موفق به عنوان Winneshiek County, Iowa که کمتر از 5 درصد از نیروی کار خود را در برابر مشاغل است.

این شاخص نشان می دهد که هیچ مسیر واحد برای رفاه بیشتر.

نکته مهم این است که برای هر ایالت و هر ایالت به استفاده از داده ها در شاخص به درک منحصر به فرد خود را, نقاط قوت و ضعف و توسعه استراتژی ها و سیاست پاسخ به تقویت نهاد, ایجاد, باز, اقتصاد و بهبود زندگی تجربه از ساکنان برای افزایش رفاه برای همه آمریکایی ها است.

شان فلاناگان مدیر مرکز معیارهای در موسسه legatum, اتاق در لندن است. او نوشت: این برای InsideSources.com.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن