امریکا شرق کنفرانس به تعویق انداختن سقوط ورزش

زسان | No comments

امریکا کنفرانس شرق که شامل UMass Lowell جمعه اعلام کرد تعویق نه لغو همه 2020 سقوط, ورزش, دو و میدانی, رقابت و قهرمانی برای مدت زمان از ترم اول.

در حالی که COVID-19 همه گیر در ادامه به تاثیر این کشور در این کنفرانس می گوید این تصمیم را در بهترین منافع ایمنی و بهداشت از همه در پردیس جوامع به خصوص دانشجو-ورزشکاران است.

اما AE توسعه برنامه برای یک ساختار رقابتی در ترم دوم و شناسایی یک گروه کاری برای شروع به مطالعه این بلافاصله. دو و میدانی از فعالیت های دانش آموز-ورزشکار خدمات برای سقوط های ورزشی از جمله آموزش و تمرین قدرت و تهویه آموزش های ورزشی و حمایت علمی مجاز خواهد بود در هر موسسه را در اختیار پایبندی با NCAA قوانین و محلی و دولت های بهداشتی و دستورالعمل های ایمنی.

تصمیم گیری و چارچوب برای پاییز, ورزش, عملیات شدند و به اتفاق آرا تایید شده توسط سازمان لیگ هیئت مدیره از رئیس جمهور.

“این آسان نیست نتیجه برای عضویت ما برای رسیدن به, اما از آن ساخته شده بود با مراقبت و سعی و کوشش و با سلامت و امنیت به عنوان بالاترین اولویت” گفت: آمریکا در شرق کمیسر امی Huchthausen در بیانیه ای.

UMass Lowell مدیر ورزشی پیتر کیسی موافقت با این تصمیم.

“در حالی که من بسیار نا امید برای ما UMass Lowell دانشجو-ورزشکاران و کارکنان که در حال آماده شدن برای بازگشت به سقوط رقابت, من به طور کامل پشتیبانی از این تصمیم به اتفاق آرا توسط امریکا شرق مدیره از رئیس جمهور برای حفاظت از سلامت و ایمنی ما دانشجو-ورزشکاران و پردیس جوامع” کیسی در بیانیه ای گفت.

امریکا شرق ادامه خواهد داد برای نظارت بر چشم انداز و شرایط اطراف همه گیر محلی, منطقه ای و ملی و هر گونه تصمیم گیری و یا اطلاعیه در تاریخ بعد در مورد آن ورزش های زمستانی است.

این طرح در حال حاضر برای شروع ورزش های زمستانی از جمله مردان و زنان, بسکتبال, در زمان به عنوان برنامه ریزی شده. لیگ معتقد است این امر می تواند زودرس را به هر گونه تصمیم گیری در ورزش های زمستانی در این زمان.

UMass Lowell مردان تیم هاکی عضو هاکی شرق که در تعیین سرنوشت رودخانه شاهین’ 2020-21 فصل هاکی.

UML سقوط برنامه های ورزشی بود که طبعا نا امید با روز جمعه ،

“من فوق العاده غمگین برای تیم ما و کارکنان و به خصوص سالمندان ما که اثرات آن بیشتر به طور قابل توجهی” گفت: UMass Lowell زمینه هاکی سر مربی شانون LeBlanc. “این سختی بوده است چند ماه بر همه ما تا به حال همه صمیمانه امیدوار است که در فصل پاییز اتفاق می افتد حتی اگر به تعویق افتاد. اما من درک می کنم و به طور کامل پشتیبانی تصمیم گیری ساخته شده توسط آمریکا و غرب است. سلامت و ایمنی ما دانشجو-ورزشکاران و کارکنان همیشه باید اولویت اول ما.”

گفت: UML زنان, فوتبال, سر مربی میرا نواک “این ناامید کننده است برای ما دانشجو-ورزشکاران و کارکنان اما در همان زمان ما قدردانی و احترام به تصمیم گیری آن را به عنوان سلامت ایمنی و اقدامات احتیاطی در ذهن است و تصمیم درست را. تصویر بزرگتر در اینجا این است که ما نیاز به انجام آنچه که ما می تواند به کنترل این بیماری همه گیر بنابراین ما می تواند در یک راه امن. ما همیشه می دانستند که این تصمیم امکان بود و من ستایش رهبری ما برای انجام آنچه که بهترین است برای همه سلامت و ایمنی است.”

بسکتبال است که در واقع گل سرسبد ورزش برای امریکا شرق. در حالی که درب در حال باز گذاشته برای یک زمان شروع فصل در اوایل ماه نوامبر آن باقی مانده است دیده می شود چه زمان بحران بهداشتی به نظر می رسد مانند آن.

“این یک صبر کنید و ببینید که نگرش” گفت: UMass Lowell بسکتبال زنان مربی تام Garrick. “مشاهده اخبار هر روز به من می دهد کمی ایمان است که ما به عنوان یک جامعه خواهد بود فداکارانه به اندازه کافی در واقع به انجام آنچه در آن طول می کشد برای چیزهایی به حرکت رو به جلو در یک مد به موقع.

“ما ورزشی دولت بوده است با حل مشکل و راه حل های مبتنی بر برنامه ریزی برای آینده است. اما آن را تنها مسائل اگر ما شروع به دیدن تغییر در این راه همه گیر شدن است گرفته شده است. بنابراین کارکنان من و نگه داشتن انگشتان ما عبور کردند و نگه داشتن بازیکنان ما درگیر و آگاه است. ما آماده برای رفتن خواهید بود زمانی که ما در حال داده باشه.”

مردان مربی پت Duquette است با احتیاط خوش بینانه است.

“من احساس می کنم افتضاح برای پاییز, ورزش, ورزشکاران و مربیان گفت:” Duquette. “ما در حال برنامه ریزی برای و امید در زمان شروع. اما بدیهی است که بسیاری اتفاق می افتد در حال حاضر و پس از آن. در ضمن ما سعی می کنید به ماندن در شکل خوش بینانه ماندن و اقامت در ارتباط با تیم ما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>