Airman به اتهام قتل افسر فدرال در دادگاه

توسط استفانی DAZIOدر هشت روز طول یک گروهبان نیروی هوایی به ضرب گلوله فدرال امنیت افسر و زخمی شریک زندگی خود را

توسط ATSHNEWS در 28 خرداد 1399

توسط استفانی DAZIO

در هشت روز طول یک گروهبان نیروی هوایی به ضرب گلوله فدرال امنیت افسر و زخمی شریک زندگی خود را در خارج از ایالات متحده دادگاه و کمین و کشته شدن یک California sheriff معاون و چهار مجروح دیگر افسران مقامات فدرال روز سه شنبه گفت.

اعلام قتل و اقدام به قتل به اتهام در عکسبرداری از پرسنل امنیتی مقامات ادعا گروهبان دوم ، استیون Carrillo, 32, حال روابط به راست ضد دولت "boogaloo" جنبش و این طرح به هدف قرار دادن آنها را بحیث یک روز قبل از آن در هنگام چت آنلاین با یک همدست و سوم شخص.

دیوید پاتریک Underwood, 53 کشته شد و شریک زندگی خود را زخمی شد به عنوان آنها محافظت Ronald V. Dellums ساختمان فدرال در اوکلند در حالی که یک تظاهرات بزرگ بیش از پلیس با قتل جورج فلوید در مینیاپولیس جریان بود در این نزدیکی هست. مقامات گفت: Carrillo استفاده, اعتراض, به عنوان پوشش برای جرم و جنایت و برای فرار خود را.

"پت Underwood به قتل رسید چرا که او عینک لباس" دیوید اندرسون, U. s. دادستان برای منطقه شمال کالیفرنیا گفت: در یک کنفرانس خبری در Dellums ساختمان.

وزارت امنیت داخلی وزیر چاد گرگ به نام قتل و ترور.

کاریلو وکیل جفری Strotter گفت که او نمی باید هر گونه شواهد مشتری خود را در تماس با هر کسی که در boogaloo جنبش که وکیل به نام یک سازمان تروریستی است که با استفاده از رسانه های اجتماعی برای رسیدن "به آسیب پذیر و احتمالا افراد حساس که ممکن است پذیرای پیام های خود را از نفرت و نابودی است."

کاریلو "شخصا بیان به من خود را در غم و اندوه و همدردی برای همه است که آسیب وقایع غم انگیز در مورد" Stotter گفت.

کاریلو به طور جداگانه چهره اتهامات عنوان شده علیه دولت در ژوئن 6, تیراندازی مرگبار سانتا کروز شهرستان کلانتر Sgt. دیمون Gutzwiller و زخمی شدن چهار نفر دیگر افسران در جامعه Ben Lomond خارج بيشماري شهرستان سانتا کروز در جنوب سان فرانسیسکو.

مقامات فدرال می گویند همان خانه AR-15-سبک تفنگ مورد استفاده قرار گرفت در دو تیراندازی.

کاریلو بود مستقر در پایگاه نیروی هوایی تراویس در شمال شرق اوکلند که در آن او یک رهبر در نخبگان نظامی نیروی امنیتی و تا به حال هیچ سابقه ای از مسائل انضباطی. مقامات فدرال می گویند که مرتبط با او را به boogaloo جنبش از رسانه های اجتماعی پست و از عبارات او نوشته بود در خون خود زمانی که او دستگیر شد و پس از کمین از معاون.

این boogaloo جنبش نام خود را از panned 1984 فیلم Breakin' 2: Electric Boogaloo" و با استفاده از عنوان به عنوان یک کلمه کد برای دومین جنگ داخلی, مقامات می گویند که. هواداران را با حضور در تظاهرات علیه دولت آتن بیش از coronavirus. آنها بسیار آسان است به نقطه با علامت تجاری خود را به پیراهن هاوایی و پرقدرت تفنگ و تاکتیکی دنده.

Facebook در اوایل این ماه نقل مکان کرد برای محدود کردن جنبش قرار گرفتن در معرض در آن پلت فرم های دیگر معرفی گروه های کاربری مرتبط با واژه "boogaloo" به اعضای انجمن های مشابه. سایر مشتقات از "boogaloo" هستند "بزرگ کلبه اسکیموها" یا "بزرگ لواو."

مقامات فدرال گفت که آنها در بر داشت یک پرچم آمریکا-مانند پچ در Carrillo را در جلیقه های ضد گلوله است که به تصویر کشیده شده یک کلبه اسکیموها و هاوایی به سبک چاپ.

مقامات باور نمی اوکلند حمله هماهنگ با سه نوادا مرد مظنون به توطئه برای جرقه خشونت در تظاهرات اخیر در لاس وگاس و شناسایی با "boogaloo" جنبش است.

در شکایت کیفری مقامات فدرال و توصیف عجله تخم ریزی به هدف فدرال اجرای قانون مقامات در طول تظاهرات در اوکلند.

در یک Facebook گروه که شامل ادعایی خود را همدست رابرت آلوین Justus جونیور 30 و ناشناس سوم شخص Carrillo مربوط به یک ویدیو نشان دادن جمعیت به دو California Highway Patrol وسایل نقلیه و نوشت: "آن را در ساحل ما در حال حاضر این نیاز به در سراسر کشور. این یک فرصت عالی برای هدف قرار دادن تخصص سوپ bois. نگه دارید که انرژی رفتن" شکایت متحده

"Boogaloo" پیروان اشاره به اجرای قانون فدرال به عنوان "سوپ bois" از آنجا که سازمان های فدرال گاهی اوقات به عنوان "سوپ الفبا" با توجه به متنوع خود علامت های اختصاری.

شکایت می گوید: Justus در پاسخ "اجازه می دهد تا بوگی." عضو سوم از چت بعدها نوشت که اوکلند ممکن است "ظاهر" با پلیس کشته شدند.

بعد Carrillo را از پایگاه نیروی هوایی تراویس و برداشت Justus. او به او پیشنهاد بدن زره و اسلحه گرم. Justus که تبدیل خود را در بعد از معاون کشته شد, محققان گفت او نمی خواهد سلاح و چرخ دنده ها.

Justus گفت: او سوار Carrillo سفید ون پارک شده در نزدیکی دادگاه و سپس انجام یک پیاده روی 10 دقیقه ای در اطراف این منطقه است. Justus محققان گفت که او نمی خواست به شرکت در قتل اما احساس او مجبور شد به این دلیل که او به دام افتاده بود در ون با Carrillo.

با توجه به شکایت مقامات به یاد او که او تا به حال بدست از ون و می تواند به سمت چپ در هر زمان. Justus ادعا کرد که او در تلاش برای فکر می کنم از راه به بحث Carrillo از طرح خود را.

پس از بازگشت او به ون Justus راند گذشته گارد ایستگاه که در آن آندروود و شریک زندگی خود را واقع شد و Carrillo اخراج از باز کردن درب کشویی. Justus گفته محققان Carrillo به نظر می رسید "هیجان زده" پس از تیراندازی شکایت گفت.

نظارت تصویری نشان داد تیراندازی و مقامات خواسته برای کمک به پیدا کردن ون. در ژوئن 6, یک شهروند خال خال رها ون سفید در شهرستان سانتا کروز و گزارش توجه به مهمات و سلاح و ساخت بمب و مواد داخل.

شماره شناسایی خودرو ترسیم شد به کاریلو در Ben Lomond و این که در آن مقامات می گویند او کمین ماموران و گرفتن آنها را با گلوله و مواد منفجره از یک دامنه است.

کاریلو است که برگزار می شود و بدون قرار وثیقه در زندان در مونتری کانتی. او انتظار می رود برای ورود به یک درخواست به وزارت امور خارجه اتهامات در ماه آینده. Justus متهم شده است با جاودانه و معاونت در جرم قتل و اقدام به قتل ماموران فدرال.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن