دسترسی به درمان اعتیاد کلید در طول همه گیر

هیچ گرفتن در اطراف آن: از سه ماه گذشته شده است برای همه ما. از یک اقتصاد در ژنده پوش به پدر و مادر و فرزندان گ

توسط ATSHNEWS در 24 خرداد 1399

هیچ گرفتن در اطراف آن: از سه ماه گذشته شده است برای همه ما. از یک اقتصاد در ژنده پوش به پدر و مادر و فرزندان گیر در خانه به محل کار و مدارس به طور یکسان در حال حرکت آنلاین, همه ما در حال انجام بهترین های ما به وفق دهند.

اما برای کسانی که در بهبود این چالش ها تنها شروع وجود دارد. اجتماعی فاصله را افزایش می دهد در حال حاضر قابل لمس حس انزوا. بسیاری از روابط ما بستگی دارد برای هوشیاری در حال قطع. در ضمن ما شاهد خدمات پیشتر برای همه چیز از برنامه های مسکن و پناهگاه برای حمل و نقل به درمانگاه برای دریافت درمان.

آن را به ما یادآوری می کند که قبل از وجود یک بیماری همه گیر در سراسر جهان وجود دارد یک بیماری همه گیر در اینجا در خانه – اعتیاد به مواد مخدر, الکل و مواد دیگر است. بسیار شبیه COVID-19 بدون خانواده بوده است در امان از این بیماری همه گیر هیچ کس ایمنی بدن به درد و رنج آن را باعث می شود. چالش ما در حال حاضر است به مطمئن شوید که آن در بازیابی — به خصوص اولین مراحل — دسترسی به درمان و خدمات آنها نیاز به ماندن بگیرید امن و سالم است.

"درمان" به معنی چیزهای مختلفی را برای افراد مختلف در مواجهه با چالش های مختلف و در مراحل مختلف از بازیابی. برای برخی آن را به معنی دارو-کمک به درمان (MAT) — است که می گویند که داروهای کاهش ولع برای مواد مخدر: متادون Suboxone, Vivitrol (تزریقی نالترکسون). متادون و Suboxone (بوپرنورفين) هستند مخدر درمان جایگزینی و نیاز روزانه و یا بازدیدکننده داشته است مکرر. نالترکسون یک مسدود کننده مواد مخدر و اداره می شود روزانه به شکل قرص یا یک بار تزریق ماهانه.

ما در حال حاضر دیده می شود داستان درباره صف های طولانی در خارج از متادون يا بوپرنورفين درمانگاه ها و چالش های ارائه take-home دارو. هر زمان که ممکن است ما نیاز به مطمئن شوید که آن در بازیابی می توانید دسترسی به این داروهای حیاتی در راه سازگار با ارائه دهنده خود را درمان رژیم بدون قرار دادن خود و یا خود را ارائه دهندگان خدمات بی ارزش در معرض خطر.

لوول کلی بیمارستان (LGH) شده است در خط مقدم در پاسخ به مواد مخدر بیماری همه گیر. کمک مالی به دست آمده از طریق سیاست های بهداشتی کمیسیون و تکمیل LGH پشتیبانی از پلی کلینیک است که در خدمت هر کسی به دنبال درمان اختلال مصرف مواد بدون در نظر گرفتن پوشش بیمه.

در طول همه گیر LGH پلی کلینیک در ادامه به ارائه خدمات از راه دور شده است و قادر به ادامه به مطمئن شوید که بیماران را بدون ماهانه خود را Vivitrol تزریق. آنها قادر به انجام این کار از طریق دسترسی به نوآورانه تلفن همراه یکپارچه برنامه بهداشت آغاز شده توسط LGH برای خدمت به بیماران در جامعه است.

درمان سوء مصرف مواد نیز به معنی اجتماعی و سلامت روان – پشتیبانی که همه ما می دانیم که بسیار مهم است به بلند مدت رفاه و سلامت. اضطراب لحظه ای همه ما احساس می کنید که مرکب انزوا است که یک ماشه برای کسانی که با استفاده از مواد مخدر و اختلالات. در این میان یک قرنطینه فرد در جلسات گروه به طور فزاینده آنلاین نقل مکان کرد و در حالی که از راه دور تماس تصویری خدمات مانند زوم گرفته شده است نه هر کس که دسترسی به آنها نیاز دارد. و در برخی موارد آنها فراهم نیست و این نوع ارتباط اجتماعی بسیاری آمده اند بستگی دارد.

در نهایت افزایش دسترسی به خدمات درمانی را حس می کند. ما می دانیم که این نوع از صدمات باعث سنبله در استفاده و بستری شدن در بیمارستان به طور یکسان. یک گزارش منتشر شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری بیماری در پی توفان کاترینا در بر داشت که میزان بستری شدن برای استفاده از الکل افزایش بیش از یک سوم پس از طوفان. در یک زمان مانند این بحران همه گیر ما نیاز به حمایت ما سیستم در محل و قوی برای زنان و مردان و خانواده هایی که به کمک ما نیاز دارند و به آن نیاز دارید در حال حاضر.

این که آیا آن حصول اطمینان از ارائه دهندگان و بیماران دسترسی به طیف کاملی از حصیر گزینه ها و مزایای هر یک و یا افزایش منابع برای آنلاین سلامت اجتماعی و روانی حمایت اجازه دهید مطمئن شوید که درمان اعتیاد برای کسانی که نیاز نیست تبدیل به یکی بیشتر قربانی این بیماری همه گیر. بیایید انجام آنچه در آن طول می کشد.

لیزا براون یک روانی, بهداشت روان پزشک پرستار در لوول بیمارستان عمومیtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب