سفر به بیمارستان: یک راهنمای به یک دانشجو حداقل هیجان انگیز تعطیلات

ارسال شده توسط Saeedi Coldren بیدار شدن از خواب در یک هوای گرم و روشن صبح روز یکشنبه با درد شکم است نه بیشتر

توسط ATSHNEWS در 22 خرداد 1399

ارسال شده توسط Saeedi Coldren


بیدار شدن از خواب در یک هوای گرم و روشن صبح روز یکشنبه با درد شکم است نه بیشتر دانش آموزان راه ایده آل برای usher در پایان تعطیلات آخر هفته. این اتفاق برای من در سال اول دانشگاه و من به طور کامل خاموش نگهبان.

بنابراین در فصل بهار academist:: دانشجویان این مهم به برنامه ریزی برای سفر دیگر: یکی به بیمارستان.

hospital
unsplash.com

بسیاری از دانش آموزان از بین برود خود به خود برای اولین بار در دانشگاه, و این بدان معنی است که بسیاری از خواهد بود مرور بیمارستان سیستم برای اولین بار به عنوان به خوبی. هنگام ورود به دانشگاه, من به طور کامل درک من بیمه آنچه به منزله یک بیمارستان به بیمارستان و چه پزشکی و حقوق در میان چیزهای دیگر. هر چند شما هرگز نمی تواند به طور کامل آماده شده شما می توانید آماده راه من آرزو می کنم من تا به حال برای یک اورژانس پزشکی است.

متاسفانه بیمه یکی از بزرگترین موانع کالج, دانشجو, چهره ها در سیستم پزشکی. خانواده من تا به حال فقط روشن بیمه ما زمانی که من به بیمارستان رفت, بنابراین من تا به حال به شکل یک بسیاری از چیزهایی که در طول راه. بسیاری از دانش آموزان آشنا هستند با پدر و مادر خود را بیمه طرح و چاپ خوب به عنوان به خوبی. به عنوان یک نتیجه خانواده ها با هزینه های اضافی. این مهم اما نادیده گرفته جزئیات می تواند طیف وسیعی از برخی بیمارستان ها پذیرش نمی خود را از طرح بیمه برای کل ایالات بودن خود را تحت پوشش شرکت ارائه دهنده.

شناسایی یک بیمارستان و اورژانس درمانگاه مراقبت های پیش از زمان کمک می کند.

hospital
بهداشت.mil

بسیاری از ارائه دهندگان خدمات بیمه باید لیست از مکان های مورد نظر در دسترس را به مشتریان. طرح من برای مثال برخی از مسائل وقتی که می آید به کوچکتر و خصوصی ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی; من خیلی بیشتر شانس با یا بزرگتر, عمومی بیمارستان گزینه های. من در بر داشت یک بیمارستان در نزدیکی من است که پذیرش طرح من با چک کردن وب سایت خود را و به دنبال خود به بیمه صفحه. در حالی که تماس نیز یک گزینه به دنبال آنلاین و یا درخواست خود را به بیمه ارائه دهنده frees تا بیمارستان تلفن برای موارد اضطراری. پس از شناسایی گزینه های خود را, نوشتن آنها را همراه با شماره تلفن و آدرس می تواند به کاهش زمان آن طول می کشد را برای شما به درمان کنید.

زمانی که بیمار یکی از اولین سوالات دانش آموزان بپرسید که "آیا من نیاز به رفتن به بیمارستان است؟" هر چند این صدا ممکن است مانند یک احمق سوال, سفر غیر ضروری به استروژن می تواند هزینه صدها یا حتی هزاران دلار است. وقتی بیدار شدم با شدید شکم درد و نمی تواند متوقف استفراغ, من تصمیم به رفتن به یک پیاده روی در درمانگاه. من خودم را متقاعد شد که در آن تنها یک اشکال معده چون من تمایلی به رفتن به بیمارستان است. آن را تبدیل به آپانديسيت و من با عجله به بیمارستان بلافاصله به هر حال. اگر من تا به حال رفته حق دور من می تواند درمان شده اند هر چه زودتر و نجات خانواده من فوق العاده لایحه.

دانستن علائم هنگامی که یک بیمارستان مراجعه لازم است می تواند به من کمک کرده اند فوق العاده است.

hospital
giphy.com

در پزشکی مطبوعات, دکتر چارلز Eckerline از دانشگاه کنتاکی می دهد یک لیست کلی از علائم است که ضرورت یک بیمارستان مراجعه: از دست دادن هوشیاری, درد قفسه سینه, تنگی نفس, بالا, تب, تشنج, وجود خون در استفراغ یا در حالی که سرفه, سردرد شدید و درد شدید در پشت و یا شکم. تا به حال من شده بود من رفته فورا به بیمارستان به دلیل درد معده همراه با آپاندیسیت. اگر شما لازم نیست که هر یک از این علائم اگر شما می توانید سعی کنید از یک پیاده روی در درمانگاه یا پزشک خانواده است. اما همیشه رفتن به بیمارستان هنگامی که در شک و تردید.

اگر شما تصمیم به رفتن به بیمارستان در نظر گرفتن چگونه شما در حال رفتن به گرفتن وجود دارد. زمانی که من استفراغ به عنوان مثال واضح بود که رانندگی خودم بود نگرانی ایمنی. من اما نمی خواهم به پرداخت حدود 600 دلار هزینه آمبولانس سوار که در آن بوده ام با بیمه. آمبولانس ها نیز نمی دهد شما یک انتخاب از بيمارستان بنابراین اگر طرح بیمه خود را پوشش نمی دهد نزدیکترین ER در نظر حمل و نقل جایگزین برای غیر اورژانس موقعیت.

صحبت کردن با دوستان خود را جلوتر از زمان مورد اینکه آیا آنها خواهد بود و راحت کمک به شما در رسیدن به بیمارستان و بالعکس می تواند کمک به ایجاد یک برنامه بازی به منظور اقدام سریع. من این کار را جلوتر از زمان, اما خوشبختانه دوست من ارین مایل و قادر به رانندگی من. مطمئن شوید که این دوستان همه مناسب گواهینامه رانندگی از قبل و هر چند که شما باید شماره تلفن که آسان خواهد بود برای رسیدن به آنها را با. پس از آنها درایو شما مطمئن شوید که برای تشکر از آنها و ارسال آنها را به مورد علاقه خود را درمان بعد (برای دوست من من او را فرستاده gingersnap کوکی ها پس از او مورد علاقه من, زنجبیل).

چک کردن به بیمارستان شما نیاز به یک مقدار خوبی از اطلاعات است.

hospital
giphy.com

من خشک هنگامی که من در نهایت در بیمارستان وارد بنابراین من تلاش برای به یاد داشته باشید اطلاعات مورد نیاز برای بررسی در. مطمئن شوید که شما باید شماره امنیت اجتماعی خود را نوشته در یک محل امنمانند صرفه جویی در آن را به عنوان یک شماره تلفن با یک نام تصادفی نیست که این کد چرا که تقریبا در هر بررسی در فرم از شما خواهد خواست برای آن است. آنها همچنین ممکن است بخواهید برای پزشک عمومی خود را. داشتن معمول خود را دکتر نام و نام خانوادگی خود را همراه با آدرس نوشته شده است می تواند کمک به کاهش در زمان آن طول می کشد برای پر کردن یک فرم ورود.

هنگامی که شما در بیمارستان, مهم نیست که چقدر مستقل ممکن است از شما, شما می خواهید برای تماس با پدر و مادر خود را. متاسفانه گوشی من درگذشت در حالی که من چک کردن به بیمارستان و این پیچیده روند. این بود تا بعد که من قادر به شارژ گوشی من به روز رسانی پدر و مادر من در وضعیت من. به منظور اجتناب از این به عنوان ابتدایی به عنوان آن ممکن است به نظر می رسد مطمئن شوید که به پدر و مادر' اعداد با هم اتاقی های خود را و یا دوستان است. اگر ممکن است همچنین به اشتراک گذاری دوستان خود را و یا هم اتاقی شماره خود را با پدر و مادر آنها را برای استفاده در مواقع اضطراری به عنوان به خوبی.

به عنوان بخشی از پزشکی روند آنها نیاز به دانستن تاریخچه پزشکی شما.

hospital
giphy.com

کم آبی, اما, ساخته شده پینوشت: آیا من مادر یا جد پدری به حال به دیابت بسیار دشوار است. قبل از رفتن به کالج نوشتن اطلاعات مهم پزشکی می تواند اطمینان حاصل شود شما را از دست ندهید گفتن پزشکان چیزی مهم است. نگهداری و ایمن سازی سوابق و اطلاعات تماس خود را برای صفحه اصلی پزشکان و دیگر اطلاعات مهم پزشکی است که شما ممکن است نیاز به در یک پوشه مفید خواهد بود. اگر شما انجام این کار, اما مطمئن شوید که برای نگه داشتن آن را در یک محل است که شما را به یاد داشته باشید اما نه در دسترس به هر کسی که ممکن است وارد خوابگاه خود را.

خود را دانستن حقوق پزشکی نیز بخش مهمی از مرور این سیستم بیمارستان. خوشبختانه من تا به حال فوق العاده پرستار است که در زمان زمان برای پیاده روی من را از طریق های مختلف مدارک مورد نیاز قبل از من می تواند به طور کامل درمان می شود. این تضمین شده نیست که یک پرستار خواهد بود قادر به نشستن و همه چیز را توضیح بنابراین در اینجا توضیح مختصری از چیزهای مختلف شما را مجبور به ثبت نام.

در طول درمان شما را مجبور به ثبت نام در درمان فرم رضایت می دهد که کارکنان بیمارستان مناسب برای انجام وظایف پزشکی برای همه چیز از گرفتن خون به از بین بردن یک اندام. این متفاوت است از فرم رضایت برای عمل جراحی شما ممکن است به منظور اطمینان حاصل شود که آنها خود را رضایت آگاهانه; به این ترتیب آنها می توانند از نظر قانونی اطمینان حاصل شود که شما هشدار داده شد تا از خطرات احتمالی این عملیات است. معمولا شما نیاز اضافی رضایت احتمالا دریافت تزریق خون در مواقع اضطراری و همچنین حتی اگر شما به احتمال زیاد نمی خواهد به آن نیاز دارید. من امضا این پس از خواندن آنها بیش چون من تا به حال هیچ مسائل با تزریق خون و یا هر جنبه از عمل جراحی است.

شما همیشه باید این حق را می گویند هیچ به هیچ درمان پزشکی شما ممکن است ارائه شود ،

giphy.com

اگر خود را در بیمارستان سفر تبدیل به یک شب ماندن شما ممکن است بخواهید برخی از کارهای بیشتری از شما در آمد ، هر چند بسیاری از بیمارستان ها را فراهم خواهد کرد شما را با بهداشت موارد پتو و سایر ملزومات شما به احتمال زیاد می خواهید حداقل یک تغییر جدید از لباس های خود را برای انتشار. پرسیدم برای من هدفون برای کمک به قطع بیمارستان سر و صدا. به علاوه من می توانم گوش دادن به موسیقی در هنگام به خواب رفتن.

شما ممکن است می خواهید دوستان خود را و یا هم اتاقی از طریق حفر کشو لباس زیر خود را هر چند. پر ارزان طناب کشی کیسه با یک جفت شاشیدن, قدیمی توپ را روی گوه پیراهن و یک جفت sweatpants شما به ندرت می پوشند جلوتر از زمان می تواند کمک به شما برای جلوگیری از این اگر اورژانس می آید. اتا قی خود را/دوست همچنین می توانید با استفاده از کیسه برای حمل لپ تاپ خود را, بنابراین شما می توانید نگه دارید تا خود را با مدرسه. مادر من رانده بود پایین بعد, پس از آن کمی کمتر شرم آور به او rummaging از طریق زیر شلواری. هنوز هم من دوست داشتم به اجتناب از آن است. اگر شما می توانید یک پدر و مادر می آیند و آنها نیاز به خوابگاه خود را به ره می تواند کمک به آنها را به داخل ساختمان و یا یک هم اتاقی می توانید آنها را به سوی چیزهایی که شما نیاز دارید.

پس از آزادی شما نیاز به کسی برای ترک با شما.

giphy.com

مامان من آمد پس او مسئول ساخت مطمئن شوید که من پشت کردم به خوابگاه من با خیال راحت. اگر شما نمی توانید به یک عضو خانواده در حال حاضر یک هم اتاقی یا دوست شما می توانید انتخاب کنید تا از بیمارستان است. حتی اگر شما می توانید درایو پروتکل تماس برای شما داشتن کسی که آنجا را ترک کنند با شما پس از عمل جراحی است. این است که عمدتا مسئولیت موضوع برای بیمارستان اما اغلب پس از عمل جراحی, شما نمی توانید رانندگی کنید با توجه به هر دو دارو یا برخی از دیگر عوارض. هر چند شما ممکن است بخواهید به سر راست به خوابگاه انتخاب کنید تا هر گونه دارو تجویز شده از قبل. من و مادرم رفت و به Walgreens بلافاصله پس از ترک بیمارستان و ما نیز متوقف شد و در یک Cookout drive-thru. یک کره بادام زمینی میلک شیک فوق العاده بود چیزی که بعد از من صرف دو روز در چهارم میگذرد.

رژیم غذایی بخش مهمی از بهبودی خود را به خصوص برای عمل جراحی شکم. متاسفانه خوابگاه سالن های غذاخوری اغلب نیست بهترین مکان برای پیدا کردن مواد غذایی شما نیاز دارید. آنها اغلب بیش از حد روغن و نمک و یا مواد دیگر است که نه سالم. بنابراین از آن زمان به گرفتن برخی از مواد غذایی. دکتر من تجویز رژیم غذایی به نام برای , نرم, شیرین و مطلوب مواد غذایی برای چند روز, بنابراین من تا به حال سوپ بلغور جو دوسر و البته ژله در لیست من. اگر شما مشکل در راه رفتن و یا رانندگی پس از یک عملیات, اما, این می تواند یک چالش است.

خوشبختانه ما در عصر فن آوری راه حل برای همه چیز.

giphy.com

چندین فروشگاه مواد غذایی تحویل برنامه های مانند Instacart یا خارج خدمات تحویل مواد غذایی می تواند در ارائه مواد غذایی خود را به خوابگاه خود را. اگر آن را اولین بار خود را با استفاده از چنین برنامه چندین کدهای تبلیغی آنلاین در دسترس هستند برای جبران هزینه های. اگر مادر من به من کمک کرد برخی از چیزهای اولیه من زد زود است. من سفارش برای برخی از آیتم ها در, دکتر, را, لیست, به علاوه برخی از موارد که به تدریج بیشتر جامد. از طریق برنامه شما می توانید تمام پست-op دوستانه مواد غذایی شما نیاز دارید از بستنی یخی به مرغ سوپ رشته فرنگی در اتاق خوابگاه خود را در حدود یک ساعت.

اتاق خوابگاه خود را نیز ممکن است نیاز به برخی از تنظیمات زمانی که شما بازگشت. Lofted تخت می تواند زهر خود را وجود مثلا زمانی که پزشک توصیه می کند جنبش محدود است. تخت من مطرح شد به جا یک کمد و ظروف ذخیره سازی در زیر, بنابراین من تا به حال به پایین تر از آن ، هنگامی که شما بازگشت به دانشگاه برای درخواست کمک از برخی از دوستان در اصلاح اتاق خوابگاه خود را با این حال شما نیاز دارید. برای تخت مطرح شده مثال یا پایین قاب قرار دهید و یا خود را به تشک بر روی زمین است. با تغییر اتاق خوابگاه خود را به عنوان مورد نیاز شما می توانید جلوگیری از هر گونه فشار غیر ضروری; هنوز مطمئن شوید که ملاحظه می شود برای خود اتاقی و فضای خود را.گزارش این آگهی

در روزها و هفته های پس از عمل جراحی خود را, مطمئن شوید که به نگه دارید تا خود را با مدرسه.

giphy.com

هر چند شما باید به خودتان مقدار زیادی از زمان برای استراحت خود را شکستن مدرسه به تکه های مناسب می تواند در انتقال بازگشت به زندگی روزمره بسیار نرم و صاف. برای مثال سعی کنید با خواندن چند سوره از اختصاص خواندن در روز است. در بیمارستان من ساده ترین کار من تا به حال مانند نور خوانش و یا ساده تر نوشتن تکالیف. هنگامی که من پشت کردم به من خوابگاه من به آرامی رو ترک خوردگی در دیگر مقالات و بیشتر پروژه های پیچیده. اما همیشه به یاد داشته باشید که سلامت شما می آید برای اولین بار. اکثر اساتید مایل به کار کردن موافقت نامه ها و گسترش برخی از دستورالعمل های اگر شما در رسیدن به آنها را برای اولین بار.

این که آیا شما یک سفر به بیمارستان یا نه این مهم است برای آماده شدن برای بدترین. اگر من تا به حال شده آماده سفر من به بیمارستان شده خواهد بود بسیار آسان تر است. با دانستن زمانی که شما نیاز به درمان و با داشتن مواد/دانش های مورد نیاز, شما می توانید یک وضعیت بد بیشتر قابل کنترل است.


بیوگرافی:

Delaney Coldren خلاق و حرفه ای نوشتن عمده در صحبت کالج. او لذت می برد درگیر شدن در دانشگاه و رئيس جمهور از کالج آلفا دلتا لاندا افتخار جامعه فصل یک افتخار عضو هیئت مدیره یک نویسنده برای مدرسه, روزنامه همکار مربی برای نوشتن در مرکز یک نماینده برای مدل های اتحادیه عرب و مدل ناتو است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن