یک سنگ سرد مبارزه برای زنده ماندن

"Start Me Up," The Rolling Stones. "روح در شب" Springsteen. "آن را هم بزنید تا" باب مارلی. بیش از چند هفته پیش

توسط ATSHNEWS در 1 خرداد 1399

"Start Me Up," The Rolling Stones. "روح در شب" Springsteen. "آن را هم بزنید تا" باب مارلی. بیش از چند هفته پیش ما بودند نورد به Nashua, New Hampshire, آماده به سنگ یک رستوران جدید در حالی که به دنبال آهنگ عناوین که بهترین ما مجسم پرنیان — کمی بیشتر در لگن و اجتماعی پویا نسخه اول دو سنگ.

در نقاشی تصویر بالا من محوری ما رهبری تیم در حالی که خارج از بارگذاری برخی از آدرنالین بود که پمپاژ از طریق رگهای من هر دقیقه از هر روز. باز از سنگ های اجتماعی بود به رخ می دهد نزدیک به 12 سال پس از ب. از چلمزفورد که وارد 14 سال پس از سنگفرشهای از لوول. من نه آنچه که شما ممکن است تماس بگیرید "ضربه."

در عین حال در اینجا ما بحث در مورد چگونه ما در حال راه اندازی شد گل سرسبد ما فقط با سه کلید دارندگان. در زمان ما باز پزشکی, ما هشت. در حال حاضر ما یک تیم از 19 قوی — رهبران آنها به ما سپرده با "بچه ها ما" — شواهد به همان نسبت بیشتر فرصت و رشد است که می آید با گسترش.

اجازه دهید زمان خوب رول!

اما کمتر از یک ماه پس از آن سرخوشی من به شدت کرونیکل نتایج حاصل از این بحران ناتوان کننده — یک درد است که رشد می کند حاد تر با هر کلمه من نوع تخمگذار لخت جمعی ما کابوس — همه 70 از کارکنان ما گذاشته در گردش چشم. تصور کنید. داشتن فقط یک انتخاب که به زور به 100 ٪ از نیروی کار مورد علاقه خود را به افزایش بیکاری و ترس است. من گریه کردم اون روز.

مانند میلیون ها انسان دیگر ما در حال مبارزه با شدت و قدرت. هر دقیقه از هر روز. تازه استخدام مادر تنها که بلافاصله به دنبال کمک های ما را برای نوزاد به 25 سال مدیر کلی که هرگز قبل از پیش بینی حرفه ای خود را در خطر است. بسیاری از آنها هیچ وقت به مبارزه با چرا آنها در دهان برای غذا.

ما مملو از چگونه برای زنده ماندن. با این نقل و انتقال از یک شجاع چند ما تلاش کرده اند به جلوه های ویژه گرافیکی مهمان نوازی ما-محیط غنی برای دسته ای پخت و پز و بسته بندی برای وانت حفظ یک سطح کاملا جدید از شیوه های ایمن در حالی که ما نیز شهرت قابل توجهی برای مواد غذایی است. جدید ما عادی — این مدل کسب و کار شکل گرفته و به نبرد نصب بدهی ترس و شک و تردید است که دستگاه به طور همزمان مانند یک شیطان چنگک صاف کردن.

ما در حال تلاش بیش از حد به درک. Commiserating به تازگی بیش از آبجو — فاصله مناسب در مورد شما بدانم — ما دست و پنجه نرم کردن با این واقعیت است که هیچ یک از ما می داند هر کسی که بیمار است. نه اعضای خانواده یا دوستان است. ما با دیدن این اخبار و در حال افتتاح روزانه توسط شبح تصویر بزرگ — menaced چگونه ما در حال حاضر زندگی می کنند. سالم و در عین حال می ترسم. خسته شدم. از جان گذشته. توقیف. نامشخص است. ورشکسته. و بدون آغوش.

به عنوان یک گروه کوچک ما در حال حاضر انجام آنچه ما انجام می دهیم. ما نوآوری و مشکل را حل کند. رستوران مردم حماسه رزمندگان. ما حفاظت از هر یک از دیگر خانواده ها و مهمانان ما به هم عادت کرده اند به تکیه بر ما برای بیش از روزی اما برای مراقبت و آسایش در یک خانه دور از خانه. اغلب ما پورت در کسی طوفان. اما هرگز کاملا شبیه به این. نه پس از سنگفرشهای' آتش از سال 2001 و نه عالی رکود چند سال بعد. در آن وجود دارد یک سطح از اطمینان — یک نقشه از انواع که در آن استراتژی بود ما در حال حرکت به سمت یک دور چراغ یک نگاه اجمالی که بهتر است روز دراز در پیش است. این احساس متفاوت است.

در میان آن همه ما به عنوان "ضروری" مجاز به رانندگی به کار هر روز بر خالی جاده ها. در این پست آخرالزمانی — فیلم مرده زمین بایر — عدم وجود ترافیک faintest نور در روز در غیر این صورت پر از ترس. می توانید با ما می توانید صرفه جویی در کسب و کار ؟ می تواند ما را دوباره استخدام ما مردم ؟ خواهد امداد و کمک های اولیه "وثیقه" ما مانند بانک ها و خودروسازان و وال استریت عامیانه از قبل خواهد شد و یا ما ارائه می شود و تنها بیشتری بدهی ؟ چگونه ضروری هستند و ما واقعا ؟ ما لابی سیاسی است. با وجود ملی ما نیروی کار از 15.6 میلیون نفر و یا میلیاردها ما تولید در مالیات ما لرزه به نمایندگی از صنعت ما و بسیاری از کسانی که زندگی می کنند به چک چک.

یک دوست و همکار صاحب کسب و کار به من گفت: اوایل در این ظروف سرباز یا مسافر چگونه او تا به حال هرگز کار خیلی سخت بسیار کمی." من با لبخند در حالی که جنگهاى چقدر ما در واقع کار. همه آن را — تمام چیز لعنتی ، ما در حال مبارزه برای جلوگیری از از دست دادن یک عمر ارزش فداکاری و تلاش فداکاری و موفقیت است.

ما در شعر امروز بسیار کمتر جسارت به ضرب و شتم کمتر پر از وزوز — این تایتانیک خلیج فارس از دیروز که همه مشکلات ما به نظر می رسید خیلی دور. ما موعظه که هم ما را از طریق امیدوار است که "حداقل" از زندگی از دست خواهد رفت و شاید که فعال اجتماعی تغییر خواهد رخ می دهد در احترام به علم و غذای هشدار. قبل از "دفعه بعد." قبل از آن خیلی دیر است.

اسکات پلات صاحب تخته سنگ از Lowell, پزشکی و به زودی به سنگ های اجتماعی در Nashua.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب