'یک قلب بزرگ': کشیش از 24 سال بازنشسته از چلمزفورد Congregational Church

چلمزفورد — پس از officiating 105 عروسی 375 مجالس ترحیم و 131 تعمید و dedications در جماعت کلیسا کشیش استیو Bur

توسط ATSHNEWS در 9 تیر 1399

چلمزفورد — پس از officiating 105 عروسی 375 مجالس ترحیم و 131 تعمید و dedications در جماعت کلیسا کشیش استیو Burkett را یک حرکت بزرگ به راکلند مین.

یکشنبه علامت پاستور روز گذشته در پرینستون خیابان کلیسا منبر جایی که او خدمت کرده است و تا 24 سال است. زمانی که او بازنشسته نیست عروسی یا تعمید است که او را از دست ترین — آن است که خود را "کلیسای خانواده است."

"این یک امتیاز واقعی و شادی را برای خدمت به خدا با همه آنها را از طریق این سالها" او گفت:.

Burkett, 66, تحسین کرد, از قلعه کنت مین. او تحصیل در پارک ها و تفریح و سرگرمی در اسپرینگفیلد کالج هنگامی که او متوجه شد او الهی خواستار است. او پیوست پردیس برنامه کمک هزینه تحصیلی که از آن بسیاری از دانش آموزان در رفت و به خدمت تمام وقت در وزارتخانه ها.

پس از فارغ التحصیلی در سال 1976 Burkett مشغول به کار به مدت دو سال در Laconia, N. H. پارک ها و تفریح و سرگرمی بخش. در حالی که وجود دارد او و همسرش پیوست کارکنان در یک کلیسای محلی. آن را الهام بخش او را به کسب و کار کارشناسی ارشد در رشته الهیات از گوردون Conwell کلامی حوزه علمیه در همیلتون در سال 1983.

Burkett خدمت در یک قلعه کنت کلیسا برای 13 سال است. سپس در سال 1996 او با خانواده اش به چلمزفورد برای پر کردن یک نقش به عنوان کشیش در کلیسا جماعت.

"این فقط به نظر می رسید که خدا به ما منجر به این گروه فوق العاده از مردم در اینجا و همه چیز را فقط به نظر می رسید به محل سقوط در یک راه فوق العاده" Burkett گفت.

Burkett چهار فرزند لورا اندی جوی و Monalisa اساسا رشد در کلیسا. همسرش دونا تدریس یکشنبه مدرسه در طول سال کمک کرده و منجر تعطیلات مقدس در مدارس و گاهی برگزار می شود "junior" کلیسای جلسات با کودکان در طول تابستان است.

"او فقط عاشق کمک کردن در آن ظرفیتهای شده است و او چنین هدیه ای فوق العاده برای من بدون شک در مورد آن" Burkett گفت.

برای 19 سال گذشته از پاستور به عنوان یک روحانی به چلمزفورد آتش نشانی. او به یاد می آورد کمک آتش نشانان در سختی خواستار حضور در 9/11 یادبود مراسم و کمک در جشن بازنشستگی.

"ما قطعا او را از دست ندهید و خود و خانواده اش گفت:" اموزش بلر که با حضور در کلیسا برای سال. او قرار است برای تبدیل شدن به کلیسا در ماه جولای.

بلر توصیف Burkett به عنوان "محبت, مراقبت, فقط هر چیزی که شما می خواهید برای یک رهبر معنوی می شود. ... او همیشه وجود دارد زمانی که شما به او نیاز دارند."

Burkett می داند که اعضای کلیسا با نام. یکی از "جنبه های خاص" از کار در یک جماعت این اندازه در حدود 85 تا 90 عضو در طول سال کرده و آشنا شدن با فردی شرکت کنندگان و خانواده, او گفت:.

"اغلب در دراز مدت وزارتخانه ها واقعا ... من فکر می کنم عمیق و اثر ماندگار و من خدا را شکر برای 13 سال در قلعه کنت و در حال حاضر برای این 24 سال" Burkett گفت.

کشیش ولنتاین هر کس می تواند جمع آوری برای نهایی خود را روز شنبه سرویس — اما کلیسا با آن "منحنی زیبا pews" تنها می تواند مناسب حدود 30 تا 35 نفر فاصله 6 فوت از هم جدا. جماعت شروع به زندگی می کنند جریان خدمات زمانی که COVID-19 همه گیر ضربه شده است و قادر به رسیدن به گروه های دیگر در منطقه و در سراسر کشور است.

"این را به یکی از تلخ و شیرین, همه چیز در مورد ما ترک اینجا فقط ما دوستی عمیق و ارتباط با مردمی از کلیسای" Burkett گفت.

در طول دوران بازنشستگی Burkett امیدوار است برای پر کردن در و یا کمک در کلیساهای محلی در راکلند.

در چلمزفورد او را پشت سر بگذارید "کفش های بزرگ برای پر کردن اجازه دهید به شما بگویم" بلر گفت. "و یک قلب بزرگ است."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن