5 چیزهایی که برای نگاه جدید پلی استیشن 5

اگر چه نمایشگاه E3 لغو شده است, آن را متوقف تصویری-سازندگان بازی از رها کردن اطلاعیه ها بزرگ. Sony led راه با

توسط ATSHNEWS در 13 تیر 1399

اگر چه نمایشگاه E3 لغو شده است, آن را متوقف تصویری-سازندگان بازی از رها کردن اطلاعیه ها بزرگ. Sony led راه با خود پلی استیشن 5 فاش رویداد نشان دادن آنچه کنسول مانند به نظر می رسد همراه با کشت از بازی های آینده.

سونی سرگرمی های تعاملی پرده همه چیز را از AAA به فیلم های پرفروش امیدوار, indie در, عناوین. آشکار حیطه زد و نشان داد که کمی وجود دارد چیزی برای هر کس در پلی استیشن 5 است که میله میله به بیرون آمدن در این فصل تعطیلات. با که گفت, تنها چند بازی ایستاده بود از صدای هیس کردن قرقره و تریلر. در اینجا چیزی است که گیر کردن بیشتر است.

1. "ایجاد کرد: Resident Evil": با وجود این غیر معمول نام این باید در نظر گرفته شود "Resident Evil هشتم" را به عنوان آن را به شرح زیر اتان شخصیت از مطلب قبلی. همانطور که از نام آن پیداست او تحقیق در مورد یک روستا در نزدیکی یک برف دربسته در محیط locale چند سال پس از حوادث از "Resident Evil VII." آنچه نقل مکان کرد و این بازی به بالای لیست هستند تصاویری. آنها پرش در شما از نظر واقع گرایانه چهره و جو است. این عنوان به نظر می رسد مانند آن را نشان می دهد نسل بعدی گرافیک پلی استیشن 5 که به احتمال زیاد خواهد شد از جمله ray tracing برای افزایش واقع گرایی در بازی افزایش غوطه وری و در مجموع تجربه وحشتناک تر. به علاوه من یک مکنده برای "Resident Evil" بازی و اگر "ایجاد کرد" باقی می ماند درست به نسخه قبلی آن خواهد شد که مقدار زیادی برای رفتن آن. این بازی قرار است برای انتشار در سال 2021.

2. "افق: ممنوع غرب": این "افق صفر سپیده دم 2" با تا حدودی متفاوت نام و دوباره آن را به شرح زیر Aloy. آخرالزمانی قهرمان بازگشته است و این زمان او می سازد راه خود را به شمال امریکا است. او همچنین در صورت خاموش در برابر Sylens که در حال حاضر کنترل HADES اصلی را تبه کار اصلی. این تریلر نشان داد ربات جدید طرح های تازه و زمینه را برای Aloy به بررسی مهمترین عناصر زیر آب. سریع کاهش پیش نمایش نمی در این بازی عدالت و بازیکنان را بهتر احساس می کنید آن را با تمدید پیش نمایش. فقط این واقعیت است که بازیکنان برای ادامه Aloy سفر به اندازه کافی است که این یکی از من بیشتر پیش بینی ها از آینده است.

3. "Spider-Man: Miles Morales": این عنوان قابل توجه است چرا که به نظر می رسد تنها یک لیست است که بیرون آمدن این ماه و این ستاره یکی از چند لاتین قهرمانان در بازی. مورالس معرفی شد و در سال 2018 را "مرد عنکبوتی" به عنوان یک نوجوان تنها یادگیری قدرت خود را. اما در این عاقبت به نظر می رسد او می تواند راه خود را. این webslinger ایجاد شده در سال 2011 مجموعه ای متفاوت از قدرت از پیتر پارکر و به نظر می رسد مانند آن را آشکار خود را در بازی های آینده. من فقط به امید این "مرد عنکبوتی" را نگه می دارد پیمایش ساخته شده است که یکی از قبلی خیلی خوب در حالی که بهبود ماموریت طراحی شده است. چون مورالس یک استتار قدرت من بیشتر انتظار یواشکی رویکرد به مبارزه با مردمان بد. همچنین خود را "سم اعتصاب" — به کارگردانی انرژی برق نیز نشان می دهد تا در تریلر.

4. "Demon's Souls": من هرگز به پایان رسید و برای اولین بار به عنوان "روح" سری. من قرض داده بازی به دوستان خود کنسول به پایان رسید تا به سرقت رفته و من تنها کپی از بازی با آن رفت. خوشبختانه من یک دوم چاقو در تلاش برای پایان "demon's Souls" با تشکر از Bluepoint Games است که دست زدن به این بازسازی. از ظاهر تا کنون این بازی را نگاه استثنایی در پلی استیشن 5 و پر کردن یک تو رفتگی در دیوار که در کتابخانه. Bluepoint Games دارای سابقه خوبی از انجام بازسازی و به روز رسانی فوق العاده "سایه کلوسوس" و انتشار "جاذبه راش Remastered." (که مورد علاقه فرقه ارزش بازی بر روی PS4.) من هیچ شکی ندارم که Austin تگزاس استودیو مستقر خواهد شد که همان موفقیت در اینجا. من فقط امیدوارم که برخی از مکانیک ها به روز شده و این بازی تا حدودی آسان تر به بازی. من هم هشدار می دهند بازیکنان به نگه داشتن چشم در برخی NPC در پیوند با نام مستعار پایه های اصلی. آن را به شما صرفه جویی در مقدار زیادی از غم و اندوه بعد از آن.

5. "شیطان کوچک در داخل": "Deathloop" نگاه جذاب خود 1960 "No One Lives Forever" پرنیان و "Gran Turismo 7" قطعا نوبه خود سر خود را با رئالیسم اما این indie عنوان اسیر توجه من به دلیل نگاه متفاوت و طنز. آن را به عنوان یک بازی اکشن RPG با عناصر بقا اما این تریلر به نظر می رسد برای نشان دادن تأثیرات "The Secret Life of Walter Mitty" و "مهاجمان صندوقچه گمشده." ترکیبی از سبک و قانع کننده ماده ای است این بازی در لیست من. توسعه Neostream شده است کار بر روی این عنوان در حالی که برای. این یک Kickstarter پروژه برنامه ریزی شده منتشر می شود در سال 2016. در حال حاضر آن را بهنگام منحصر به فرد برای PS5 که همچنین به PS4.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن