25 "دوستان" به نقل خواهیم کرد که شما را می گویند "Lol, خلق و خوی"

خود را به عنوان لیست اول-مشکلات جهان رشد می کند بنابراین به محض relatability از این طنزهای کلاسیک. منظورم این

توسط ATSHNEWS در 26 تیر 1399

خود را به عنوان لیست اول-مشکلات جهان رشد می کند بنابراین به محض relatability از این طنزهای کلاسیک. منظورم این است که می تواند "دوستان" بود هر دقیق تر ؟

اینکه آیا یا نه شما می توانید بیرون بروید و دیدار خود را در زندگی واقعی دوستان در فرد شما همیشه می توانید در "دوستان" به شما تشویق کردن.

1. "من می گویند بیشتر چیزهایی که خنگ قبل از ساعت 9 صبح از اکثر مردم می گویند در تمام طول روز."

giphy.com

غرور را در خود حماقت چرا که اگر شما نمی, که خواهد شد ؟ می دانم که ارزش خود دختر. در این مرحله مغز خود را در مورد به عنوان به خوبی به عنوان یک قطعه پنیر.

2. "من آرزو می کنم من می توانم. اما من نمی خواهم."

giphy.com

لغو در برنامه های شما می خواهم ساخته هفته پیش و در مورد فراموش, فقط به ماندن در رختخواب و خوردن یک کیسه پر از Doritos توسط خودتان را به جای ؟ آه هر درونگرا رویای. "زمانی که برادر من و من تا به حال به تقسیم کارهای خانگی این مستند این بود که دقیقا چگونه من احساس" موسسه ملی طراحی junior نیل برنابا گفت. Shoutout به قمر برای همیشه می گفت که دقیقا آنچه که ما فکر می کنم!

3. "جوی نمی کند به اشتراک گذاری مواد غذایی!"

giphy.com

چگونه جرات دوست پسر خود را نیش می زنند خود burrito بدون درخواست? بنابراین اگر چه او آن را برای شما ؟ نفرت انگیز رفتار.

4. "من به دست آورده این! من محو جداول برای آن بخار شیر برای آن و آن را کاملا... ارزش آن را ندارد. که FICA? چرا او تمام پول من؟"

giphy.com

Slaving دور خود را در تابستان کارآموزی تنها به درآمد ناچیز خود را دریافت بردند به نام 'مالیات', روم شما با فقط به اندازه کافی برای پرداخت هزینه نیم Twix و دو سوم از آن لباس شما می خواهم تا به حال چشم خود را ؟ Livin' رویای آمریکایی است.

5. "آنها نمی دانند که ما می دانیم که آنها می دانند که ما می دانیم."

giphy.com

شما می دانید زمانی که شما باید به دور تا خواهر و برادر خود را برای ساخت یک طرح پیچیده متشکل از استراتژیک باج گیری عاطفی? و سپس سعی کنید بهترین خود را به امن کسب اجازه برای انجام کاری ناچار احمق از والدین واحد? من مطمئن هستم که ما تمام شده وجود دارد که انجام می شود.

6. "کلم بروکسل? که بدتر از هیچ مواد غذایی است."

giphy.com

هنگامی که مادر خود را تلاش می کند به لغزش در برخی از سبزها به اسموتی خود را به فکر شما متوجه نیست. من فقط ممکن است 3 سلول های مغز چپ اما سلیقه من-جوانه ها هنوز دست نخورده مادر!

7. "من در مشاوره. آیا من می توانم علاقه شما در یک تبادل نظر؟"

giphy.com

هنگامی که در آینده با پپ-مذاکرات شما را متوقف کرد اما شما در نظر خودتان را دو زبانه به خاطر شما گردیده تسلط به طعنه. چندلر ثابت می کند یک بار دیگر به ما نهایی روح حیوانی است.

8. "بروید به او بگویید که او را زیبا. بدترین چیزی که می تواند اتفاق می افتد؟" / "Um او می تواند بشنود من!"

giphy.com

بالغ معادل "عمل طبیعی خود را سرکوب می آید!" دعا برای زمین فرو می کل به عنوان جدید Zac Efron doppelgänger در کار موقعی شما احساساتی در مورد او را به دختر خود را-باند در تلفن.

9. "نام: تلخه نام خانوادگی: کیسه."

giphy.com

تنها راه قابل قبول از خود را معرفی سریال فریبکار سابق به دوستان خود را هنگامی که او resurfaces با رقت انگیز "I miss you" متن در ساعت 3 صبح روز یک شنبه در وسط قرنطینه. حتی ثابت می کند یک نام مستعار مناسب برای خود را کمی آزار دهنده است. "اگر یک فرد است که همیشه در دعوا با من از راه دور برای تلویزیون و یا پس از اتمام تنها نوار شکلات من شده است با صرفه جویی در آن را به من قوس کینه جویی است که سزاوار بود نام آن نام – من جوان برادر و خواهر" MIT-صلح جهانی سوم دانشگاه-دانشجوی سال Yoshita Parwani گفت. واقعا همه منظوره تعجب از مایک اینجا.

10. "شما نمی توانید فقط به. این است که آنچه یک دایناسور را انجام دهید؟"

imgur.com

استفاده از این زمان بعدی شما نیاز به ایجاد انگیزه هم اتا قی خود را به نوشتن که لعنت مقاله به جای شراب خواری-مشاهده زباله تلویزیون واقعیت... در حالی که شما چشم پوشی از خود را در حال رشد توده ای از مشق شب.

11. "سلام من چندلر است. من جوک زمانی که من ناراحت کننده است."

tenor.com

می کند خود را تمام و مکانیسم مقابله استراحت در یک ترکیب بی شوخی و نیمه شوخی self-استهلاک? و یا شما می توانید استطاعت واقع درمان است ؟

12. "کسی خوردند تنها چیز خوب در زندگی من!"

"friends"
giphy.com

هنگامی که خود را flatmate می خورد تکه از کیک شما ذخیره می خواهم تمام هفته خود را برای شخصی شب جمعه ترحم-حزب و در حال حاضر شما باید برای prepone آن را به روز شنبه به غلتیدن در کیک شما-کمتر غم و اندوه.

13. "قمر آیا شما یک طرح؟" / "من حتی نمی باید یک pla'"

giphy.com

متوجه می شوند شما باید چیزی نمیفهمد با وجود از نظر قانونی واجد شرایط به عنوان یک فرد بالغ است ؟ "وقتی که من می گویند من نمی باید یک طرح A, B و یا هر گونه دیگر الفبا چه می خواهم بگویم این است که من Netflix-ing در سهامی خاص با یک پیتزا در یک طرف و یک (سقوط) توده ای از تکالیف ناشی از فردا دیگر با یک پوستر از شاهزاده خانم Consuela موز امام جواد به عنوان الهام بخش من!" Parwani گفت. خود را دوازده ساله خود خواهد بود کاملا نا امید, اما حداقل در حال حاضر شما باید mimosas به غرق غم و اندوه خود را در. برنده...?

14. "من میخوام به یکی از کسانی که کار همه چیز است."

"friends"
giphy.com

 تازه از کالج و تازه به بیکاری هرگز بخشی از خود را به ده سال برنامه ریزی... اما پس از آن دوباره نه این بیماری همه گیر. بنابراین به خودتان برخی از کساد در حالی که شما ذهنی آماده برای برخی از حداقل دستمزد سرگرم کننده در راه به (روزی) snagging شغل رویای خود را.

15. "شما تا کنون گذشته خط شما حتی نمی توانید ببینید ، خط یک نقطه به شما."

"friends"
giphy.com

خواهر خود را نمی خواهد متوقف استقراض خود را در لباس های جدید قبل از شما و بعد فورا رفت واز یک شانس به آنها را می پوشند. در حال حاضر که ناز سفید بالای عظیم خردل لکه پایین جلو و شما باید او را "ناپدید شدن مرموز" رسم کردن.

16. "آه, طنز مبتنی بر درد من."

"friends"
giphy.com

زوج با تلاش به عمل لرز در حالی که دوستان خود را تبدیل برشته شما. جعلی-خنده همراه در حالی که آنها ضربه خود ناامنی ، "هر فرد را در واکنش به خدا پیشرفت به معرفی جنبه های جدید از سال 2020" گفت: Ritik blogger me, دانشجوی سال اول در دانشگاه آریزونا. نگه دارید در اشک پسر بزرگ است.

17. "چه دنیای کوچک!" / "و در عین حال من هرگز به اجرا Beyoncé!"

tenor.com

ایده آل برای زمانی که شما اجرا به خود gossipy همسایه در بازار سه بار در یک ردیف در تاریخ اول و نمی تواند کمک کند تعجب که چرا شانس – و هر گونه شانس از bumping به سبک هری – به مدت طولانی رها شده شما

18. "شما نمی تواند بیشتر از هر اشتباه است. شما می توانید امتحان کنید اما شما نمی خواهد موفق شود."

"friends"
giphy.com

در تلاش برای برنده شدن در یک بحث با دوست دختر خود را ثابت می کند غیر ممکن است چرا که همه منطق کسانی او را و او در فواره لحظه ای که او متوجه می شود او در مورد از دست دادن. همه شما می توانید انجام دهید این است که موتر تحت نفس خود را در نا امیدی و پنج نقطه مورد شما می خواهم آماده به عقب چرا هات داگ واجد شرایط به عنوان ساندویچ.

19. "آه خدای من, من تبدیل به پدر من! من کوشش کرده ام که خیلی سخت نیست برای تبدیل شدن به مادر من, من نمی بینم در آینده."

"friends"
giphy.com

حرکت به عقب در با پدر و مادر خود را در طول همه گیر ممکن است شما می خواهید به جلو و موهای خود را در زمان. آیا می دانید چه چیز دیگری آن را انجام دهید ؟ آن خواهد شد که شما به آرامی جذب همه خود را کمی رفتار شما منفور از دوران کودکی است. مراقب شما هشدار داده شده است!گزارش این آگهی

20. "شیرینی و دونات. دور مواد غذایی برای هر خلق و خوی!"

imgur.com

توضیحی است. مواد غذایی باعث می شود همه چیز بهتر ازهمیشه.

21. "من خرید کردن دوستان جدید! و پرداخت خود را برای جراحی پلاستیک به طوری که آنها نگاه درست مثل شما."

"friends"
giphy.com

هنگامی که شما را در مبارزه خود را با بهترین دوستان اما حاضر به قرار دادن پای خود را به دلیل شما می دانید که او خود را خوردند گذشته سرخ شب دیگر. چه کسی اهمیت میدهد که شما فقط جایگزین او.

22. "عشق خود را مانند یک غول کبوتر crapping در قلب من است."

"friends"
giphy.com

هنگامی که شما بو نمی دانیم که او خود را بو نظرات به دختر دیگری را Insta selfie و برگ شما را در به عنوان خوانده شده. نشانه غم انگیز دختر ساعت پخش.

23. "بنابراین او گفت:" هی توبی آیا شما می خواهید یک دونات?; و من-من می خواستم یک شیرینی بی شیرینی. و در حال حاضر آن را پنج سال بعد از شیرینی رفته و من هنوز توبی."

"friends"
giphy.com

این یکی می رود به تمام مردمی که یک نام غیر معمول و اضطراب اجتماعی: چرا سعی می کنید برای کسی درست زمانی که آنها تغییر نام خود را فراتر از به رسمیت شناختن زمانی که شما می توانید فقط لبخند همراه و جلوگیری از بی دست و پا که گفتگو ؟ در حال حاضر شما پاسخ به "سوزی' اگر چه مادر خود را به نام شما سکویا.

24. "آره moo نقطه. آن را مانند یک گاو از نظر; مهم نیست. این moo."

"friends"
giphy.com

هنگامی که خود را در محلی کارن شروع به اعتراض, ماسک, استفاده, اما دریافت نمی کند توجه او معتقد است که او سزاوار. آره, آره, مو بر, کارن!

25. "خوش آمدید به جهان واقعی است. آن را با شما در حال رفتن به آن را دوست دارم."

"friends"
giphy.com

نیست این کل adulting' چیزی که صدا مانند یک کلاهبرداری به شما در مورد حق در حال حاضر ؟ "من فکر می کنم این نقل قول بسیار relatable چون من فقط شروع زندگی من فقط شروع به رشد و آشنایی با دنیای واقعی است. 2020 است یک مثال از اینکه چگونه "دنیای واقعی" نمی خورد اما ما یادگیری از طریق سختی ها و تجارب" دانشگاه بین المللی فلوریدا دانشجوی سال دوم سوفیا Estupinan گفت. شاید ما رسمیت شناختن آن به عنوان یک خواب بد ما از خواب بیدار می توانید از. و سپس بازگشت به خوردن candyfloss و تماشای کارتون در تمام طول روز.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب